BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR
’Bu toprakların çocukları, için her zaman onlarla birlikte olmak ve onlara en iyi imkanları sunmak için sonuna kadar yanlarında olacağız. "
Monday, 10 April 2023
Satırlarıma başlamadan kendimi çok kısa bir şekilde tanıtmak istiyorum.
1965 yılında Almanya’nın Tübingen şehrinde doğdum. Öğrenim hayatıma Almanya’da başladım. 1975 yılında Almanya’daki gurbetçi ailelerinin yarattığı ekolle bende ülkeme geldim. Almanya’da başlayan futbol ve spor hayatımı amatör olarak üniversite dönemine kadar devam ettirdim.

Orta ve Lise hayatımı İzmir’de tamamladıktan sonra ODTÜ Elektrik ve Elektronik bölümünden mezun oldum. Elektronik ve güvenlik sektöründe uzun yıllar yöneticilik yaptıktan sonra 2004 yılında yine aynı sektörde kendi şirketimi kurdum.

Seyit Mehmet Özkan ile 2004 yılında tanıştım. Futbol altyapısı konusunda rotasını çizmiş ve futbolda alt yapı gelişimi için gereken planlamalarını yapmış olan Seyit Mehmet Özkan ile 19 yıldır devam eden bir çalışma hayatı kardeş – abilik beraberliği içinde yolumuza devam ediyoruz.

Aslına bakarsanız bu beraberlik yolunda birçok takım arkadaşımız var.
Seyit Mehmet Özkan başkanlığında bizim takımızın adı İŞ DESTEK FİRMALARI diye adlandırabiliriz. Her birimiz farklı sektörlerde faaliyet göstermekteyiz. İş veya sektör ne olursa olsun en ufak bir proje de dahi takım içindeki arkadaşlarımızla müthiş bir dayanışma içinde çalışmaktayız. Bu güç birliği içinde çalışmak ise her birimize ayrı bir keyif vermektedir.

2012 yılında Sait ALTINORDU Tesisleri ile başlayan çalışmalarımız, Metin Oktay Yerleşkesi, İsmet Orhunbilge Tesisleri, Beytullah Baliç Yerleşkesi ile devam etmiştir.

Tüm yerleşke ve tesislerin CCTV Kamera, Yangın Algılama, Personel Devam Kontrol, Hırsız İhbar, Bekçi Tur Kontrol Sistem projelerini tamamlamış bulunmaktayız. Güvenlik sektörünün yanı sıra Konferans Salonları, Amfi Tiyatro Ses ve ışık sistemleri konusunda destek vermekteyiz.

Her takım arkadaşımız gibi "Bu toprakların çocukları, için her zaman onlarla birlikte olmak ve onlara en iyi imkanları sunmak için sonuna kadar yanlarında olacağız." Ben ve takım arkadaşlarım her tesiste, her yerleşkemiz de ev sahibi gibi olmaktan çok mutluyuz.

Son olarak Ulu Önder, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bir yazısını aktarmak istiyorum.
Ata’mızın Türk’lerin ve Türk toplumu için kaleme aldığı bu yazısını genç kardeşlerimizin okumasını temenni ediyorum.

Bu memleket dünyanın beklemediği, asla ümit etmediği bir müstesna medeniyetin yüksek tecellisine sahne oldu.
Bu sahne, yedi bin senelik en aşağı bir Türk beşiğidir.
Beşik tabiatın rüzgarları ile sallandı. Beşiğin içinde çocuk tabiatın yağmurları ile yıkandı.
O çocuk tabiatın yıldırımlarından, kasırgalardan evvela korkar gibi oldu.
Sonra onlara alıştı. Onları tabiatın babası tanıdı, onların oğlu oldu.
Bir gün o tabiat çocuğu, tabiat oldu.
Şimşek, yıldırım, güneş oldu.
TÜRK oldu, TÜRK BUDUR
Yıldırım’dır, kasırgadır,
Dünya’yı aydınlatan Güneş’tir !