A TEAM ADMINISTRATIVE STAFF - 3 -
Murat KORKMAZ - A TAKIM İDARİ KADRO
 
Murat KORKMAZ
A Tk Sportif Direktörü

19 kasım 1984 Friedrichshafen/Almanya doğumlu. 8 yaşında Almanya’da futbola başladı ve 28 yaşına kadar çeşitli amatör kulüplerde futbol oynadı. 29 yaşında VFB Friedrichshafen kulübünde antrenörlüğe başlayarak altyapı Direktörlüğünden kulübün 2. Başkanlığına kadar ulaşmıştır. Almanya Futbol Federasyonu Kulüp yöneticiliği C lisans sahibidir. Bundesliga ekibi VFL Wolfsburg ve Berlin Steinbeiss Üniversitesinde Futbol Yöneticiliği Yüksek Lisans sahibi. İyi derecede Almanca ve İngilizce bilmekte. 2 kız 1 erkek çocuk babası. Ocak 2017'den bu yana beraberiz.
Barış ERTOSUN - A TAKIM İDARİ KADRO
 
Barış ERTOSUN
A Tk İdari Direktörü

6 Mayıs 1980, Bergama doğumlu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi BESYO Spor Yöneticiliği Bölümü mezunu. Atletizm, yüzme ve basketbol hakemi. Yıllar boyunca atletizmde kısa mesafelerde Türkiye dereceleri yaptı. İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde uzman olarak çalıştı. Evli ve bir çocuk babası. İngilizce biliyor. Ailemize, Haziran 2017’de gönüllü olarak katıldı.
Kaan TURAL - A TAKIM İDARİ KADRO
 
Kaan TURAL
A Tk İdari Direktör Yardımcısı

29 Haziran 1979 İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi BESYO Spor Yöneticiliği mezunu. 2017 yılında 9 Eylül Ünv. Pedagojik formasyon aldı. Passolig şirketinde Ege Bölgesi Operasyon Sorumlusu olarak görev yaptı. Evli ve 1 çocuk babası. Eylül 2017'den bu yana birlikteyiz.