Axa Sigorta Petrol Ofisi Özkan Demir Capelli Sport KİP Catapult Sports Medicana Kaltun Madran Gordo Yumurta

Seyit Mehmet ÖZKAN / Altınordu FK Başkanı
ATAKAN & ATİK

Bu Hafta Gecen Hafta
A TAKIM Bu hafta maçı var.
  • B.B.ERZURUMSPOR - ALTINORDU
    6 2
    17 Ekim, Pazar Kazım Karabekir Stadyumu 16.00 TFF 1. Lig
     
    A TAKIM Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - B.S. ÜMRANİYESPOR
    24 Ekim, Pazar Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu 13.30 TFF 1. Lig
     
    U19/18 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - AYDIN BŞB. A TK
    3 1
    16 Ekim, Cumartesi Metin Oktay Yerleşkesi - GTO Sahası 15.00 Özel Maç
     
    U19/18 Bu hafta maçı var.
  • BURSASPOR - ALTINORDU
    23 Ekim, Cumartesi Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri 13.00 Özel Maç
     
    U17 Bu hafta maçı var.
  • TURGUTLUSPOR - ALTINORDU
    3 5
    17 Ekim, Pazar Irlamaz Tesisleri 11.00 Özel Maç
     
    U17 Bu hafta maçı var.
  • BURSASPOR - ALTINORDU
    23 Ekim, Cumartesi Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri 11.00 Özel Maç
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - KÜÇÜKADASPOR U16
    4 4
    13 Ekim, Çarşamba Metin Oktay Yerleşkesi - DE Sahası 16.00 Özel Maç
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - ALTAY
    23 Ekim, Cumartesi Metin Oktay Yerleşkesi - ŞE Sahası 13.00 Özel Maç
     
    U14 Bu hafta maçı var.
  • GENÇ ALTAY - ALTINORDU
    1 8
    15 Ekim, Cuma Kuşadası TFF Sahaları 14.00 Yurt İçi Turnuva
     
    U14 Bu hafta maçı var.
  • DENİZLİ KAPTAN SPOR - ALTINORDU
    1 14
    15 Ekim, Cuma Kuşadası TFF Sahaları 18.10 Yurt İçi Turnuva
     
    U14 Bu hafta maçı var.
  • İRAN HOMA FC - ALTINORDU
    0 8
    16 Ekim, Cumartesi Kuşadası TFF Sahaları 10.10 Yurt İçi Turnuva
     
    U14 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - SAKARYA ERENLER SPOR
    24 Ekim, Pazar Metin Oktay Yerleşkesi - GTO Sahası 11.00 Özel Maç
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • DERİK FUTBOL AKADEMİ - ALTINORDU
    0 5
    15 Ekim, Cuma Kuşadası TFF Sahaları 14.00 Yurt İçi Turnuva
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • UŞAK GENÇLİK - ALTINORDU
    0 9
    15 Ekim, Cuma Kuşadası TFF Sahaları 15.40 Yurt İçi Turnuva
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • BEŞİKTAŞ - ALTINORDU
    1 1
    16 Ekim, Cumartesi Kuşadası TFF Sahaları 11.00 Yurt İçi Turnuva
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - SAKARYA FK
    2 0
    16 Ekim, Cumartesi Kuşadası TFF Sahaları 14.50 Yurt İçi Turnuva
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - ALTAY
    1 3
    16 Ekim, Cumartesi Kuşadası TFF Sahaları 17.00 Yurt İçi Turnuva
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - DENİZLİ ALTINYILDIZ
    4 5
    17 Ekim, Pazar Kuşadası TFF Sahaları 13.10 Yurt İçi Turnuva
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • DALAMAN ATLETİK - ALTINORDU
    0 9
    15 Ekim, Cuma Kuşadası TFF Sahaları 14.00 Yurt İçi Turnuva
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • MANAVGAT AKADEMİ - ALTINORDU
    0 6
    15 Ekim, Cuma Kuşadası TFF Sahaları 15.20 Yurt İçi Turnuva
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • ANKARA KARTAL SK - ALTINORDU
    0 0
    15 Ekim, Cuma Kuşadası TFF Sahaları 16.00 Yurt İçi Turnuva
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • GENÇ ALTAY - ALTINORDU
    0 6
    15 Ekim, Cuma Kuşadası TFF Sahaları 17.20 Yurt İçi Turnuva
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • SAKARYAGÜCÜ - ALTINORDU
    0 3
    16 Ekim, Cumartesi Kuşadası TFF Sahaları 09.50 Yurt İçi Turnuva
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • PEYMAR MEHR FC - ALTINORDU
    0 3
    16 Ekim, Cumartesi Kuşadası TFF Sahaları 10.30 Yurt İçi Turnuva
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU L - SAKARYA FK
    2 0
    17 Ekim, Pazar Atlantik Sahaları 11.00 Yurt İçi Turnuva
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU K - UŞAK GENÇLİK MERKEZ
    3 0
    17 Ekim, Pazar Atlantik Sahaları 11.00 Yurt İçi Turnuva
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU L - MANİSA FK
    3 2
    17 Ekim, Pazar Atlantik Sahaları 12.15 Yurt İçi Turnuva
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU K - ALTAY
    1 2
    17 Ekim, Pazar Atlantik Sahaları 12.15 Yurt İçi Turnuva
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • MARMARA FK - ALTINORDU
    0 7
    15 Ekim, Cuma Kuşadası TFF Sahaları 17.20 Yurt İçi Turnuva
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • ÇANAKKALE ATLETİK - ALTINORDU
    0 4
    16 Ekim, Cumartesi Kuşadası TFF Sahaları 09.10 Yurt İçi Turnuva
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • DENİZLİ ALTINYILDIZ - ALTINORDU
    0 4
    16 Ekim, Cumartesi Kuşadası TFF Sahaları 10.30 Yurt İçi Turnuva
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - DENİZLİ ÇAMLIK
    8 0
    16 Ekim, Cumartesi Kuşadası TFF Sahaları 15.00 Yurt İçi Turnuva
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - GÖZTEPE
    2 1
    17 Ekim, Pazar Atlantik Sahaları 14.00 Yurt İçi Turnuva
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - MANİSA FK
    1 0
    17 Ekim, Pazar Atlantik Sahaları 15.00 Yurt İçi Turnuva
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • AYDIN BŞB - ALTINORDU
    1 8
    15 Ekim, Cuma Kuşadası TFF Sahaları 16.40 Yurt İçi Turnuva
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • DENİZLİ BEREKETLİ SK - ALTINORDU
    0 5
    16 Ekim, Cumartesi Kuşadası TFF Sahaları 11.00 Yurt İçi Turnuva
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • ÇANAKKALE BARBAROS SK - ALTINORDU
    2 2
    16 Ekim, Cumartesi Kuşadası TFF Sahaları 08.30 Yurt İçi Turnuva
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - DALAMAN ATLETİK
    4 0
    16 Ekim, Cumartesi Atlantik Sahaları 14.30 Yurt İçi Turnuva
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - BAŞAKŞEHİR
    2 0
    17 Ekim, Pazar Kuşadası TFF Sahaları 15.10 Yurt İçi Turnuva
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - ÇANAKKALE BARBAROS SK
    1 2
    17 Ekim, Pazar Kuşadası TFF Sahaları 16.10 Yurt İçi Turnuva
     



      - - - - - -   34 26 4 5 150 33
    * 12 ve daha küçük yaş gruplarında, resmi maç dışındaki karşılaşma skorlarını yayınlamıyoruz.

    Turnuvalar