OUR MANAGERS - 14 -
Fadime ESKİKÖY POLAT - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Fadime ESKİKÖY POLAT
Muhasebe ve Mali İşler Müdürü

1980 Kütahya doğumlu. 9 Eylül Ünv. Muhasebe ve Anadolu Ünv. İşletme Bölümü mezunu. 1997-2010 yılları arasında Metaş'ta görev yaptı. 2010'da Bucaspor'a geçti. Altınordu'nun şirketleşmesiyle beraber buradaki görevine başladı. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanına sahip olup, evli ve bir çocuk annesidir. Eylül 2012' den bu yana birlikteyiz.
Uğur ATİK - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Uğur ATİK
Bilgi İşlem Müdürü

1 Ağustos 1985 İzmir doğumlu. Anadolu Teknik Lisesi Endüstriyel Elektronik Bölümü mezunu. MCSE Microsoft Sistem Uzmanı. Ardından Anadolu Üniversitesi’nde işletme okudu. Evli ve 1 çocuk babası. Eylül 2012'den bu yana birlikteyiz.
Can ERBESLER - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Can ERBESLER
Kurumsal İletişim Direktörü

30 Kasım 1977 İzmir doğumlu. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-Tv bölümü mezunu. İngilizce biliyor. 1994 yılında Ege Tv Spor Spikerliği ile başladığı kariyerinde 12 yıla yakın süre Galatasaray kulübünde çalıştı. Sarı kırmızı ekranda spikerlik, program yapımcılığı ve yöneticilik yaptı. Aramıza 1 Ekim 2021’de katılan Can Erbesler, 2018-2020 arasında Altay Kulübünde Kurumsal İletişim Direktörü olarak çalıştı.
Semih KURŞUNLU - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Semih KURŞUNLU
Metin Oktay Yerleşkesi Tesis Müdürü

9 Haziran 1989 İzmir doğumlu. Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümü mezunu. İş hayatına 2006 yılında Özkan Demir Çelik'te başladı. 2015'ten bu yana birlikteyiz
Murat KORKMAZ - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Murat KORKMAZ
A Tk Sportif Direktörü

19 kasım 1984 Friedrichshafen/Almanya doğumlu. 8 yaşında Almanya’da futbola başladı ve 28 yaşına kadar çeşitli amatör kulüplerde futbol oynadı. 29 yaşında VFB Friedrichshafen kulübünde antrenörlüğe başlayarak altyapı Direktörlüğünden kulübün 2. Başkanlığına kadar ulaşmıştır. Almanya Futbol Federasyonu Kulüp yöneticiliği C lisans sahibidir. Bundesliga ekibi VFL Wolfsburg ve Berlin Steinbeiss Üniversitesinde Futbol Yöneticiliği Yüksek Lisans sahibi. İyi derecede Almanca ve İngilizce bilmekte. 2 kız 1 erkek çocuk babası. Ocak 2017'den bu yana beraberiz.
Atilla KÜÇÜKTAKA - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Atilla KÜÇÜKTAKA
A Tk Teknik Direktörü

İzmir, 26 Mart 1972 doğumlu. Ege Ünv. BESYO mezunu. Sırasıyla Alpet, Karşıyaka, Adanaspor, Alanyaspor, Şekerspor ve yine Karşıyaka'da forma giydi. Üç kez milli oldu. Kaleci antrenörü olarak Nazilli Belediyespor, Bucaspor ve Karşıyaka’da görev yaptı. Son 1,5 yıldır yetki alanı U14’ten U21’e kadar olan Genç Milli Takımlar Kaleci Departmanı’nda görev yaptı. UEFA A Lisansı sahibi. Evli, İngilizce biliyor.
Barış ERTOSUN - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Barış ERTOSUN
A Tk İdari Direktörü

6 Mayıs 1980, Bergama doğumlu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi BESYO Spor Yöneticiliği Bölümü mezunu. Atletizm, yüzme ve basketbol hakemi. Yıllar boyunca atletizmde kısa mesafelerde Türkiye dereceleri yaptı. İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde uzman olarak çalıştı. Evli ve bir çocuk babası. İngilizce biliyor. Ailemize, Haziran 2017’de gönüllü olarak katıldı.
Ahmet Furkan CAN - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Ahmet Furkan CAN
ALFA İdari Direktörü

22 Aralık 1995, İzmir doğumlu. Hürriyet Anadolu Lisesi ardından Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 2019 yılında mezun oldu. 2022 Şubat ayında Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Mehmet Özkan tarafından gönderildiği İngiltere'de İngilizce anadil eğitimi ihtisasını tamamladı. Çok iyi derecede İngilizce biliyor. Bekâr. Ağustos 2019’dan bu yana birlikteyiz.
Bülent KAYITKEN - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Bülent KAYITKEN
ALFA Teknik Direktörü

14 Nisan 1980 İzmir doğumlu. Manisa C.B.Ü’ de 2002 yılında Lisans ve 2005 yılında yüksek lisans yaptı. Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Hareket Antrenman Bilimleri Ana Bilim Dalında 2012 yılında Doktorasını tamamladı. Türkiye ve yurt dışında bir çok süper lig ve 1. Lig takımında ve TFF bünyesinde antrenör olarak çalıştı. Yurt iç ve yurt dışında futbol alanında çok sayıda akademik çalışma yaptı ve projelerde yer aldı. İyi derecede İngilizce biliyor. Nişantaşı Üniversitesi Egzersiz ve Spor Bölümü ile Hareket ve Antrenman Bilimleri A.B.D Başkanı olarak görev yapmaktadır.
Sedat GÜNDOĞDU - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Sedat GÜNDOĞDU
ALFA Kıdemli Genel Kaptanı

4 Eylül 1961 İzmir doğumlu. Uzun yıllar üst seviyede futbol oynadı. Aktif futbolculuk yaşamını bıraktıktan sonra yine gençlik gelişim antrenörü, süper gençler ligi teknik sorumlusu, A2 ve A takım teknik sorumlusu, akademi genel kaptanı olarak görev yaptı. Şirketleşmenin ardından başlayan süreçte Altınordu'ya geçerek önce A takımda ardından AFMO yapılanmamızda görev aldı. Kıdemli Genel Kaptan olarak organizasyonumuz içindeki görevine devam etmektedir.
Kural ALTINTAŞ - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Kural ALTINTAŞ
YAFO Direktörü

1 Şubat 1973 Ankara doğumlu. Lise mezunu. Futbol hayatına Boluspor altyapısında başladı. Mudurnuspor'da profesyonel oldu. Sırası ile Petkimspor, Göztepe, Cizrespor, Boluspor ve Turgutluspor'da forma giydi. 2001 yılında Altınordu ile TFF 3.Lig şampiyonluğu yaşadı. 2016 yılında Menemen Belediyespor'da yönetici olarak görev yaptı. Evli, iki çocuk babası. 2017 Aralık'tan bu yana birlikteyiz.
Köksal FERİZCAN - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Köksal FERİZCAN
AFO İdari Direktörü

13 Ekim 1968 Ankara doğumlu. Futbola İzmirspor altyapısında başladı. Sırasıyla Denizlispor, Sakaryaspor, Antalyaspor, Salihlispor, Petrolofisi, Mersin İdmanyurdu ve Afyonspor olmak üzere 14 yıl profosyonel futbol oynayıp 2 şampiyonluk yaşadı. Antrenörlük kariyerine Beşiktaş Ege Bölge Sorumlusu olarak başladı. UEFA A Antrenörlük diplomasına sahip, evli ve iki çocuk babası.
Fikret ESKİKÖY - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Fikret ESKİKÖY
Altınordu Ticari A.Ş. Muhasebe ve Finansman Müdürü

07 Şubat 1990 İzmir doğumlu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Uzun yıllar muhasebe bürosunda çalıştıktan sonra 2017 yılında Altınordu ailesine katıldı. Evli ve 1 çocuk sahibi.
Fehime ALTINBAŞ - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Fehime ALTINBAŞ
AO Mağaza Müdürü

6 Ocak 1985 doğumlu. 2001-2017 yılları arası Özkan Demir Çelik‘te çalıştı. Evli, 1 çocuk annesi. Aramıza Mart 2018'de katıldı.