REGIONAL FOOTBALL SCHOOLS (AFS) - 6 -
Köksal FERİZCAN - BÖLGE FUTBOL OKULLARI (AFO)
 
Köksal FERİZCAN
AFO İdari Direktörü

13 Ekim 1968 Ankara doğumlu. Futbola İzmirspor altyapısında başladı. Sırasıyla Denizlispor, Sakaryaspor, Antalyaspor, Salihlispor, Petrolofisi, Mersin İdmanyurdu ve Afyonspor olmak üzere 14 yıl profosyonel futbol oynayıp 2 şampiyonluk yaşadı. Antrenörlük kariyerine Beşiktaş Ege Bölge Sorumlusu olarak başladı. UEFA A Antrenörlük diplomasına sahip, evli ve iki çocuk babası.
Turgay HEPTAZELER - BÖLGE FUTBOL OKULLARI (AFO)
 
Turgay HEPTAZELER
AFO İdari İşler Sorumlusu

1962 İzmir doğumlu, evli 2 çocuk babası. 22 yıl Özkan Demir Çelik A.Ş. ‘de idari yöneticilik görevlerinde bulundu. 2 yıl Altınordu F.K ‘de muhasebe bölümünde, son 2 yıldır ise Altınordu Futbol Okullar'ında Denetim Sorumlusu ve İdari İşlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.
Cenge ATEŞ - BÖLGE FUTBOL OKULLARI (AFO)
 
Cenge ATEŞ
AFO Direktör Yardımcısı

26 Temmuz 1993 Ankara doğumlu. Manisa Celal Bayar Ünv. Spor Yöneticiliği Bölümü mezunu. Aynı üniversitede Spor Yönetim Bilimleri Anabilim Dalında yüksek lisans yaptı. Karşıyaka Bld., Menemen Bld. ve Karaoğlanlıspor’da amatör futbol oynadı. Karşıyaka Spor Kulübü Basketbol ve Futbol Şubede görev aldı. Uluslararası Spor Bilimleri Dergi ve Kongrelerinde Spor Yönetimi alanında makale ve bildirileri var. İngilizce biliyor. Evli. Ekim 2017’den bu yana birlikteyiz.
Salih ALBAYRAK - BÖLGE FUTBOL OKULLARI (AFO)
 
Salih ALBAYRAK
AFO Etkinlik Sorumlusu

19 Temmuz 1993 Ordu doğumlu. Karabük Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği ile Spor Yöneticiliği Bölümü mezunu. Bekar. Kasım 2018’den bu yana birlikteyiz.
Hasan YÜKSEL - BÖLGE FUTBOL OKULLARI (AFO)
 
Hasan YÜKSEL
AFO Çevre İlçeler Koordinatörü

13 Ekim 1957 İzmir doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı'nda yüksek lisans yaptı. Bandırmaspor, Balıkesirspor, Hatayspor, Karşıyaka ve Bucaspor’da uzun yıllar görev yaptı. UEFA Pro Lisans sahibi. TÜFAD Yönetim Kurulu üyesi. Evli, 1 çocuk sahibi. Ocak 2019’dan bu yana birlikteyiz.
Nur ÖZKARTAL - BÖLGE FUTBOL OKULLARI (AFO)
 
Nur ÖZKARTAL
Denetmen Antrenör

5 Şubat 1971 Ağrı doğumlu. Niğde Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu. UEFA B Antrenörlük Belgesi sahibi. Yeşilyurtspor, Balçova Yaşam Spor, Kemalpaşa Spor, İzmirspor, Aliağaspor, Karabağlar 35 Esnaf Spor, Selçuk Efes Belediye Spor takımlarında antrenör olarak görev aldı. Altınordu ve Göztepe Futbol okullarında çalıştı. Tirespor ve Niğde Köy Hizmetleri Spor’da amatör futbol oynadı. Evli 1 çocuk babası. Mart 2018’den bu yana birlikteyiz.