BOARD OF DIRECTORS - 2 -
Seyit Mehmet ÖZKAN - YÖNETİM KURULU
 
Seyit Mehmet ÖZKAN
Yönetim Kurulu Başkanı

- Doğumu: 1955 yılında, İzmir’de, o yılların en hareketli semti olan Eşrefpaşa’nın Çimentepe mahallesinde doğdu.
- Genetiği: Baba dedesi Kırşehirli, Babaannesi Şumnu Tatarı. Anne dedesi Kırcaali’li, Anneannesi Gümülcine’li. Genetik 1/4 Anadolu, 3/4 Balkanlar. “Karışım”’dan memnun.
- Ailesi: Tornacı-Demirci rahmetli Kenan Usta’dan olma, evi çekip çeviren rahmetli annesi, “İşletme uzmanı” Ayşe Hanım’dan doğma. Dört kardeşin en büyüğü.
- Eğitimi: İlköğretim Eşrefpaşa Zafer İlkokulu, Orta öğretim Güzelyalı Türk Koleji, Üniversite Ankara ODTÜ İşletme’79. Top eğitimi ise “alaylı“, Damlacık sahası .
- Medeni hali: 39 yıllık evli, çocuğu yok, ama iki taraf ta kalabalık. Kendisinin 20.000 çocuğu, komşu kızı olan sevgili eşi Tülay hanımın ise en az 12 tane çocuğu var.
- Mesleği: Yaşamak ve Yaşatmak.
- Bu kahpe dünyadaki görevi: 50 yaşına kadar aile şirketi Özkan Demir Çelik Sanayi A.Ş.’ni kardeşleri, akrabaları ve personeli ile birlikte “onurlu” ve “topluma yararlı” olacak şekilde yönetti.
50 yaşından sonraki yaşamını, bu gök kubbede bir hoş seda bırakmak adına, “Bu Toprakların Çocukları”na adadı. 50 yaşına kadar “çelik” üretti, 50’sinden itibaren ise “Çelik gibi Gençler” yetiştirme gayreti içinde..
- Öbür Taraf’a hazırlıkları: Çocuklarımızın-Gençlerimizin daha çok spor yapmasına ve onların sportmen bireyler olarak hayata hazırlanmalarına imkan sağlayarak, toplumun geleceğine bir nebze olsun olumlu katkı koymak.
- Altınordu’daki görevi: Göğsünde Altınordu arması taşıyarak spor yapan çocuklarımızın sayısını artırmak ve içlerinden önce ahlaklı, sonra hızlı, dayanıklı ve doğal yetenekli olanlarına en iyi imkanları sunarak, onların “gerçek” profesyonel futbolcu olmalarına katkı sağlamak.
- Hobileri: Doğal olan her şeyi sevmek, Avrupa’da maça gitmek, kaybolmak, şarkı söylemek, yürümek, yüzmek, okumak, Doğa’nın sesini dinlemek, en çok da Bilgeler’le sohbet etmek…
- Hayali: Süper Lig’de, tamamı “Altınordu Öz Kaynak“ sisteminden yetişmiş, bu toprakların çocuklarından kurulu, yalandan değil, “Gerçekten Profesyonel” bireylerden kurulu, toplumumuza örnek bir futbol kulübü ve takımı yaratmak.
Kenan ÖZKAN - YÖNETİM KURULU
 
Kenan ÖZKAN
2. Başkan

15 Ağustos 1988 İzmir doğumlu. Bahçeşehir Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu. Londra Queen Mary University of London Üniversitesi'nde Management and Organisational Innovation yüksek lisans, Richmond Üniversitesi'nde MBA eğitimi gördü. Aile şirketi Özkan Demir Çelik Sanayi A.Ş.’de Ticari Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi görevlerini yürütüyor. Almanca ve İngilizce biliyor.