YAFS ADMINISTRATIVE, TECHNICAL, and SUPPORT STAFF - 12 -
Kural ALTINTAŞ - YAFO İDARİ, TEKNİK ve DESTEK KADRO
 
Kural ALTINTAŞ
YAFO Direktörü

1 Şubat 1973 Ankara doğumlu. Lise mezunu. Futbol hayatına Boluspor altyapısında başladı. Mudurnuspor'da profesyonel oldu. Sırası ile Petkimspor, Göztepe, Cizrespor, Boluspor ve Turgutluspor'da forma giydi. 2001 yılında Altınordu ile TFF 3.Lig şampiyonluğu yaşadı. 2016 yılında Menemen Belediyespor'da yönetici olarak görev yaptı. Evli, iki çocuk babası. 2017 Aralık'tan bu yana birlikteyiz.
Murat Serbent ÖZMEN - YAFO İDARİ, TEKNİK ve DESTEK KADRO
 
Murat Serbent ÖZMEN
İDARİ DİREKTÖR YARDIMCISI VE GO U9 - GO U11 TAKIM ANTRENÖRÜ

1 Ocak 1999 doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Beden eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü 4.sınıf ögrencisi. Futbol hayatına Bucaspor altyapısında başladı. Bucaspor ve Buca belediyespor'da oynadı. Bekar. 12 Nisan 2021 tarihinden bu yana beraberiz.
Muzaffer ABADAN - YAFO İDARİ, TEKNİK ve DESTEK KADRO
 
Muzaffer ABADAN
YAFO Başantrenörü - BO U11/U13 Takım Antrenörü

13 Mayıs 1959 Eskişehir doğumlu. Ege Üniversitesi Besyo mezunu. Futbola Göztepe alt yapısında başladı. Altınordu Spor Kulübün'de profesyonel oldu. Sırasıyla Göztepe, Altınordu, İzmirspor, Altay, Sivasspor, Menemenspor ve Çeşmespor'da forma giydi. Bir kız çocuğu babası. 2023 Ocak ayından beri beraberiz.
Gözde ÇINAR - YAFO İDARİ, TEKNİK ve DESTEK KADRO
 
Gözde ÇINAR
AO U9/U8 Takım Antrenörü

3 Ekim 1993 Bursa doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlüğü bölümü ve Pedogojik Formasyon mezunu. Futbol hayatına 2006 yılında Bursa’da başladı. Bursa Sağlıkgücü ve İzmir Karşıyaka kulüplerinde forma giydi. Göztepe Spor Kulübü altyapısında antrenörlük yaptı. UEFA B lisansı sahibi. Haziran 2021’den bu yana birlikteyiz.
Baran Can ÇALIŞIR - YAFO İDARİ, TEKNİK ve DESTEK KADRO
 
Baran Can ÇALIŞIR
GO U10 - BO U12 Takım Antrenörü

11 Mart 1998 İzmir doğumlu. Spor Lisesi mezunu. Dokuz Eylül Üniversitesi 2. Sınıf öğrencisi. Futbol hayatına Göztepe altyapısında başladı. Bekar. 1 Ağustos 2022 tarihinde aramıza katıldı.
Umut ŞAHBAZ - YAFO İDARİ, TEKNİK ve DESTEK KADRO
 
Umut ŞAHBAZ
AO U7 - GO U12 Takım Antrenörü

22 Aralık 1994 İzmir doğumlu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü mezunu. Ege Üniversitesi Pedagojik formasyon sahibi. Kemalpaşa spor ve farklı takımlarda amatör olarak futbol oynadı. Manisaspor altyapısında U11 ve U12 teknik sorumlu olarak çalıştı. TFF C lisans ve Maç Analizi Antrenörlüğü belgesi var. Evli. Temmuz 2021'den bu yana birlikteyiz.
Süleyman MOROĞLU - YAFO İDARİ, TEKNİK ve DESTEK KADRO
 
Süleyman MOROĞLU
GO U8 - BO U11 Takım Antrenörü

12.03.1994 İzmir doğumlu. Acil Durum Afet yönetimi mezunu ve aynı zamanda Atatürk Üniversitesi Egzersiz ve Spor Bilimleri öğrencisi. Futbol hayatına Selçuk Belediye Spor’da başladı. Çanakkale Dardanelspor’da profesyonel oldu. Kastamonuspor, Kırşehirspor’da forma giydi. TFF C ve Maç Analizi Antrenörlüğü belgesine sahip. Bekar 2023 Haziran’dan bu yana birlikteyiz.
Neslihan UÇARKUŞ - YAFO İDARİ, TEKNİK ve DESTEK KADRO
 
Neslihan UÇARKUŞ
YAFO Antrenörü

12 Aralık 2001 Yalova doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü 4.sınıf öğrencisi. Selçuk Çamlık Spor takımının orta saha oyuncusu ve kaptanı. Yalova Esnaf Spor Futbol Okulu'nda yardımcı antrenörlük yaptı. Bekar. 26 Ocak 2023'ten bu yana birlikteyiz.
Mert Gürkan BALAKKIZ - YAFO İDARİ, TEKNİK ve DESTEK KADRO
 
Mert Gürkan BALAKKIZ
YAFO Antrenörü

8 Şubat 2003 Tokat Doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi 1.Sınıf Öğrencisi. İzmirspor'da forma giydi. Bekar. 14 Ekim 2023’den bu yana birlikteyiz.
İdal YILDIZ - YAFO İDARİ, TEKNİK ve DESTEK KADRO
 
İdal YILDIZ
YAFO Antrenörü

25 Ekim 2005 Ağrı doğumlu dokuz eylül üniversitesi spor bilimler fakültesi antrenörlük 1.sınıf öğrencisi 2021 Gebze arapçeşme spor 3.lig futbolcusu 2023 Ekimden bu yana birlikteyiz
Erdoğan POLAT - YAFO İDARİ, TEKNİK ve DESTEK KADRO
 
Erdoğan POLAT
YAFO Kaleci Antrenörü

20 Ağustos 1984 Milas doğumlu. Ege üniversitesi BESYO mezunu.10 yıl amatör olarak futbol oynadı. Kaleci antrenörlüğü görevine İzmirspor kulübünde başladı. İzmirspor'da ve Göztepe'de görev aldı. Bekar. Ocak 2024'ten buyana birlikteyiz.
Demir Ali BAŞKAN - YAFO İDARİ, TEKNİK ve DESTEK KADRO
 
Demir Ali BAŞKAN
YAFO Masörü

18 Ağustos 2001 Rize doğumlu. Sağlık meslek lisesi mezunu. Ege üniversitesi diyaliz bölümünü okumakta. Amatör olarak Pazarspor'da futbol oynadı. İzmir amatör futbol kulüpleri derneğinde sağlıkçı olarak görev aldı. Bekar. Ağustos 2023'ten buyana birlikteyiz.