ÖZEN YOKSA ÖDÜL DE YOKTUR…
Altınordu’yu sadece bir futbol kulübü olarak tanımlamak haksızlık olur.
Monday, 03 April 2023
FBK “Profesyonel Doğal Çim Futbol Saha Yapım” firması olarak 2011 yılından beri Altınordu Futbol Kulübü ile yol arkadaşlığı yapmaktadır. Bu uzun yol arkadaşlığı boyunca tesislerimizde doğal çim saha, hibrit sistemli doğal çim saha ve organik granüllü olmak üzere küçük-büyük 20’den fazla bir çok sahayı bu yolda beraberce tamamladık.

FBK; Türkiye’de uluslararası standartlarda kendi bünyesinde futbol çimi üretimi yapmakta ve yurtdışı partnerleri ile birlikte organik granüllü sentetik saha / hibrit sistem doğal çim saha imalatları yapmaktadır. Firmamız en iyiyi sunmak ve çağın yeniliklerine ayak uydurmak için gerekli gayreti gösteren sektörün lider firmalarından biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. En iyiyi ve en yeniyi arzu eden Sayın Seyit Mehmet Özkan ile yollarımız da işte burada kesişiyor….

Sayın Seyit Mehmet Özkan; Yurtdışında kimler hangi sistemlerde oynuyor? Oyuncuların sağlığı için hangi saha daha iyi? Oyun kalitesini yükseltmek için nelere dikkat etmeli ? ve daha birçok konuyu yakından takip ediyor. Edindiği bilgiler ışığında bunu kendi sahalarına entegre edebilmek içinde maddi, manevi yapılacak hiçbir sorumluluk ve fedakârlıktan kaçmıyor. Bu sebepledir ki Türkiye’nin en büyük altyapı tesislerine sahip olan kulüp, dünyanın önde gelen futbolcularının ve spor insanlarının sıkı takibinden kaçamıyor.

Altınordu’yu sadece bir futbol kulübü olarak tanımlamak haksızlık olur. Uzun süreli çalışma deneyimi yaşamış bir firma olarak söyleyebiliriz ki kulübün çocuklarına verdiği özen, sevgi, fedakarlık ve titizliği sayesinde sonuç başarıya giden müthiş bir serüvene dönüşüyor. Yetişen futbolcular hayata artık yalnız iyi bir oyuncu değil; düşünen, azimli, kararlı ve hayat için iyi bir birey olarak tamamlıyor bu serüveni.

Futbol sektörüne bambaşka bir açı ve vizyon getiren Başkanımız ileri görüş ve disiplini sayesinde göğsümüzü kabartan birçok futbolcuya imzasını atmış ve başarısını perçinlemiştir. Biz de FBK olarak her zaman bu vizyona uygun hep iyiye ve en yeniye ilkeleri ile yürüyen tüm çocuklar için işimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz…

-- John Ruskin
Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur…