A TEAM TECHNICAL STAFF - 6 -
Atilla KÜÇÜKTAKA - A TAKIM TEKNİK KADRO
 
Atilla KÜÇÜKTAKA
A Tk Teknik Direktörü

İzmir, 26 Mart 1972 doğumlu. Ege Ünv. BESYO mezunu. Sırasıyla Alpet, Karşıyaka, Adanaspor, Alanyaspor, Şekerspor ve yine Karşıyaka'da forma giydi. Üç kez milli oldu. Kaleci antrenörü olarak Nazilli Belediyespor, Bucaspor ve Karşıyaka’da görev yaptı. Son 1,5 yıldır yetki alanı U14’ten U21’e kadar olan Genç Milli Takımlar Kaleci Departmanı’nda görev yaptı. UEFA A Lisansı sahibi. Evli, İngilizce biliyor.
Zeki ÇAKIR - A TAKIM TEKNİK KADRO
 
Zeki ÇAKIR
A Tk Antrenörü

5 Mayıs 1960 Sakarya doğumlu. Lise mezunu Futbola Karasu Gençlik Spor Kulübü'nde başladı. Trabzonspor’da profesyonelliğe geçiş yaptı. 2 yıl Trabzonsorda ve sonrasında İzmirspor'da 12 yıl futbol oynadı. İzmirspor, Muğlaspor, Tarsus İdman Yurdu, Denizli Belediye Spor, Nazilli Belediye Spor, İnegöl Spor, Gümüş Ordu , Torbalı Belediye Spor, Niğde Anadolu F.K da Teknik Direktör olarak görev aldı. İzmirspor ve Muğlaspor'da Şampiyonluk yaşadı. Evli ve 2 Çocuk babası. Mart 2023'ten buyana birlikteyiz.
Cüneyt YİS - A TAKIM TEKNİK KADRO
 
Cüneyt YİS
A Tk Antrenörü -2

11 Ağustos 1976 İzmir doğumlu. Lise mezunu. Futbola 1985 yılında İzmirspor altyapısında başladı. 1995'te İzmirspor'da profesyonel oldu. Altay, Konyaspor, Kayserispor, K.Erciyespor, Urfaspor, Alanyaspor, Mersin İdmanyurdu ve Körfez Bld'de forma giydi. 1998'de 3. Lig'de 32 golle gol kralı oldu. 1998'de 3.Lig, 2005'te PTT 1. Lig'de şampiyonluk yaşadı. UEFA A Lisansı sahibi. Evli 1 kız babası. Eylül 2013'ten bu yan birlikteyiz.
Yasin ÖZBUDAK - A TAKIM TEKNİK KADRO
 
Yasin ÖZBUDAK
A Tk AP Antrenörü

17 Haziran 1989 İstanbul Doğumlu. Manisa Celal Bayar Spor Fakültesinden Hareket Antrenman Bilimi Yüksek Lisans Mezunu.İngilizce Biliyor.Daha Önce Altinordu Bünyemizde 5 yıl Çalıştı. 2 senelik ayrılık sürecinde Sakaryasporda ve Düzcesporda Çalıştı.2023-2024 Sezonuyla Tekrardan Altınordu A takım Teknik Ebimize Katıldı.
Ümit ÖZIŞIK - A TAKIM TEKNİK KADRO
 
Ümit ÖZIŞIK
A Tk Kaleci Antrenörü

17 Ağustos 1976 İzmir doğumlu.Futbola Göztepe alt yapısında başladı. 1994 yılında Göztepe'de Profesyonel oldu. Sırasıyla Konyaspor, Göztepe, Bucaspor, Aliağaspor ve Altınordu'da oynadı. 42 defa Genç ve Ümit Milli Takım'da görev aldı. Antrenörlüğe İzmirspor'da başladı, daha sonra Bucaspor Futbol Akademisi'nde görev aldı. UEFA B Lisansı bulunuyor. Evli 1 kız çocuk sahibi. Temmuz 2015'den bu yana birlikteyiz.
Umut BAYAN - A TAKIM TEKNİK KADRO
 
Umut BAYAN
A Tk Analiz Antrenörü

6 Temmuz 1982 Bingöl doğumlu. Celal Bayar Üniversitesi BESYO Antrenörlük bölümü mezunu. Futbol hayatına 1994 yılında İzmirspor alt yapısında başladı. Afyonkarahisarspor, Bandırmaspor, Bucaspor, Afyonspor ve Manisa Belediyespor'da forma giydi. UEFA A lisans sahibi. Bekar. İngilizce biliyor. İlk antrenörlük deneyimini burada yaşıyor. Ağustos 2016'dan bu yana birlikteyiz.