YÖNETİCİLERİMİZ - 0 -
Seyit Mehmet ÖZKAN - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Seyit Mehmet ÖZKAN - 1209
Yönetim Kurulu Başkanı

- Doğumu: 1955 yılında, İzmir’de, o yılların en hareketli semti olan Eşrefpaşa’nın Çimentepe mahallesinde doğdu.
- Genetiği: Baba dedesi Kırşehirli, Babaannesi Şumnu Tatarı. Anne dedesi Kırcaali’li, Anneannesi Gümülcine’li. Genetik 1/4 Anadolu, 3/4 Balkanlar. “Karışım”’dan memnun.
- Ailesi: Tornacı-Demirci rahmetli Kenan Usta’dan olma, evi çekip çeviren rahmetli annesi, “İşletme uzmanı” Ayşe Hanım’dan doğma. Dört kardeşin en büyüğü.
- Eğitimi: İlköğretim Eşrefpaşa Zafer İlkokulu, Orta öğretim Güzelyalı Türk Koleji, Üniversite Ankara ODTÜ İşletme’79. Top eğitimi ise “alaylı“, Damlacık sahası .
- Medeni hali: 39 yıllık evli, çocuğu yok, ama iki taraf ta kalabalık. Kendisinin 20.000 çocuğu, komşu kızı olan sevgili eşi Tülay hanımın ise en az 12 tane çocuğu var.
- Mesleği: Yaşamak ve Yaşatmak.
- Bu kahpe dünyadaki görevi: 50 yaşına kadar aile şirketi Özkan Demir Çelik Sanayi A.Ş.’ni kardeşleri, akrabaları ve personeli ile birlikte “onurlu” ve “topluma yararlı” olacak şekilde yönetti.
50 yaşından sonraki yaşamını, bu gök kubbede bir hoş seda bırakmak adına, “Bu Toprakların Çocukları”na adadı. 50 yaşına kadar “çelik” üretti, 50’sinden itibaren ise “Çelik gibi Gençler” yetiştirme gayreti içinde..
- Öbür Taraf’a hazırlıkları: Çocuklarımızın-Gençlerimizin daha çok spor yapmasına ve onların sportmen bireyler olarak hayata hazırlanmalarına imkan sağlayarak, toplumun geleceğine bir nebze olsun olumlu katkı koymak.
- Altınordu’daki görevi: Göğsünde Altınordu arması taşıyarak spor yapan çocuklarımızın sayısını artırmak ve içlerinden önce ahlaklı, sonra hızlı, dayanıklı ve doğal yetenekli olanlarına en iyi imkanları sunarak, onların “gerçek” profesyonel futbolcu olmalarına katkı sağlamak.
- Hobileri: Doğal olan her şeyi sevmek, Avrupa’da maça gitmek, kaybolmak, şarkı söylemek, yürümek, yüzmek, okumak, Doğa’nın sesini dinlemek, en çok da Bilgeler’le sohbet etmek…
- Hayali: Süper Lig’de, tamamı “Altınordu Öz Kaynak“ sisteminden yetişmiş, bu toprakların çocuklarından kurulu, yalandan değil, “Gerçekten Profesyonel” bireylerden kurulu, toplumumuza örnek bir futbol kulübü ve takımı yaratmak.
Fadime ESKİKÖY POLAT - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Fadime ESKİKÖY POLAT - 1080
Muhasebe ve Mali İşler Müdürü

1980 Kütahya doğumlu. 9 Eylül Ünv. Muhasebe ve Anadolu Ünv. İşletme Bölümü mezunu. 1997-2010 yılları arasında Metaş'ta görev yaptı. 2010'da Bucaspor'a geçti. Altınordu'nun şirketleşmesiyle beraber buradaki görevine başladı. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanına sahip olup, evli ve bir çocuk annesidir. Eylül 2012' den bu yana birlikteyiz.
Uğur ATİK - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Uğur ATİK - 1081
Bilgi İşlem Müdürü

1 Ağustos 1985 İzmir doğumlu. Anadolu Teknik Lisesi Endüstriyel Elektronik Bölümü mezunu. MCSE Microsoft Sistem Uzmanı. Ardından Anadolu Üniversitesi’nde işletme okudu. Evli ve 1 çocuk babası. Eylül 2012'den bu yana birlikteyiz.
Can ERBESLER - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Can ERBESLER - 1198
Kurumsal İletişim Direktörü

30 Kasım 1977 İzmir doğumlu. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-Tv bölümü mezunu. İngilizce biliyor. 1994 yılında Ege Tv Spor Spikerliği ile başladığı kariyerinde 12 yıla yakın süre Galatasaray kulübünde çalıştı. Sarı kırmızı ekranda spikerlik, program yapımcılığı ve yöneticilik yaptı. Aramıza 1 Ekim 2021’de katılan Can Erbesler, 2018-2020 arasında Altay Kulübünde Kurumsal İletişim Direktörü olarak çalıştı.
Murat Korkmaz - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Murat KORKMAZ - 1211
Avrupa Direktörü

19 kasım 1984 Friedrichshafen/Almanya doğumlu. 8 yaşında Almanya’da futbola başladı ve 28 yaşına kadar çeşitli amatör kulüplerde futbol oynadı. 29 yaşında VFB Friedrichshafen kulübünde antrenörlüğe başlayarak altyapı Direktörlüğünden kulübün 2. Başkanlığına kadar ulaşmıştır. Almanya Futbol Federasyonu Kulüp yöneticiliği C lisans sahibidir. Bundesliga ekibi VFL Wolfsburg ve Berlin Steinbeiss Üniversitesinde Futbol Yöneticiliği Yüksek Lisans sahibi. İyi derecede Almanca ve İngilizce bilmekte. 2 kız 1 erkek çocuk babası. Ocak 2017'den bu yana beraberiz.
Semih KURŞUNLU - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Semih KURŞUNLU - 1088
Metin Oktay Yerleşkesi Tesis Müdürü

9 Haziran 1989 İzmir doğumlu. Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümü mezunu. İş hayatına 2006 yılında Özkan Demir Çelik'te başladı. 2015'ten bu yana birlikteyiz
Barış ERTOSUN - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Barış ERTOSUN - 1070
A Takım İdari Direktörü

6 Mayıs 1980, Bergama doğumlu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi BESYO Spor Yöneticiliği Bölümü mezunu. Atletizm, yüzme ve basketbol hakemi. Yıllar boyunca atletizmde kısa mesafelerde Türkiye dereceleri yaptı. İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde uzman olarak çalıştı. Evli ve bir çocuk babası. İngilizce biliyor. Ailemize, Haziran 2017’de gönüllü olarak katıldı.
Dr. Raşit ŞİMŞEK - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Dr. Raşit ŞİMŞEK - 1203
Sporcu Beden Sağlığı Bölüm Direktörü

Denizli, 1980 doğumlu. Gülhane Askeri Tıp Akademisi’ni beşincilikte bitirdi. Ülkemizin çeşitli yerlerinde baştabipliğe kadar uzanan farklı kademelerde görev yaptı. 2019 yılında bu görevlerinden ayrılarak Kuşadası’na yerleşti. Şubat, 2020’de ailemize katıldı.
Ahmet Furkan CAN - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Ahmet Furkan CAN - 1139
ALFA İdari Direktörü

22 Aralık 1995, İzmir doğumlu. Hürriyet Anadolu Lisesi ardından Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 2019 yılında mezun oldu. İyi derecede İngilizce biliyor. Bekâr. Ağustos 2019’dan bu yana birlikteyiz.
Sedat GÜNDOĞDU - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Sedat GÜNDOĞDU - 1200
Kıdemli Genel Kaptan

4 Eylül 1961 İzmir doğumlu. Uzun yıllar üst seviyede futbol oynadı. Aktif futbolculuk yaşamını bıraktıktan sonra yine gençlik gelişim antrenörü, süper gençler ligi teknik sorumlusu, A2 ve A takım teknik sorumlusu, akademi genel kaptanı olarak görev yaptı. Şirketleşmenin ardından başlayan süreçte Altınordu'ya geçerek önce A takımda ardından AFMO yapılanmamızda görev aldı. Kıdemli Genel Kaptan olarak organizasyonumuz içindeki görevine devam etmektedir.
Kural ALTINTAŞ - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Kural ALTINTAŞ - 1016
YAFO Yeşilyurt Merkez FO Direktörü

1 Şubat 1973 Ankara doğumlu. Lise mezunu. Futbol hayatına Boluspor altyapısında başladı. Mudurnuspor'da profesyonel oldu. Sırası ile Petkimspor, Göztepe, Cizrespor, Boluspor ve Turgutluspor'da forma giydi. 2001 yılında Altınordu ile TFF 3.Lig şampiyonluğu yaşadı. 2016 yılında Menemen Belediyespor'da yönetici olarak görev yaptı. Evli, iki çocuk babası. 2017 Aralık'tan bu yana birlikteyiz.
Köksal FERİZCAN - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Köksal FERİZCAN - 1108
AFO İdari Direktörü

13 Ekim 1968 Ankara doğumlu. Futbola İzmirspor altyapısında başladı. Sırasıyla Denizlispor, Sakaryaspor, Antalyaspor, Salihlispor, Petrolofisi, Mersin İdmanyurdu ve Afyonspor olmak üzere 14 yıl profosyonel futbol oynayıp 2 şampiyonluk yaşadı. Antrenörlük kariyerine Beşiktaş Ege Bölge Sorumlusu olarak başladı. UEFA A Antrenörlük diplomasına sahip, evli ve iki çocuk babası.
Müfit Alp ÖZAR - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Müfit Alp ÖZAR - 1099
Çocuk Oyuncu İzleme Direktörü - Şef Scout

22 Mayıs 1974 İstanbul doğumlu. Eskişehir Anadolu Ünv. Kamu Yönetimi mezunu. Daha önce Göztepe ve Karşıyaka’da oyuncu izleme birimlerinde görev yaptı. Ajansspor başta olmak üzere çeşitli gazeteler ve TV’lerde yazarlık ve sürekli yorumculuk çalıştı. İyi derecede İngilizce biliyor. Şubat 2013'den bu yana birlikteyiz.
Fehime ALTINBAŞ - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Fehime ALTINBAŞ - 1207
AO Mağaza Müdürü

6 Ocak 1985 doğumlu. 2001-2017 yılları arası Özkan Demir Çelik‘te çalıştı. Evli, 1 çocuk annesi. Aramıza Mart 2018'de katıldı.
Tuna KÜÇÜKNİŞANCI - YÖNETİCİLERİMİZ
 
Tuna KÜÇÜKNİŞANCI - 1098
İsmet Orhunbilge Tesis Amiri

10 Mayıs 1979 Manisa doğumlu. Celal Bayar Ünv. BESYO Spor Yöneticiliği mezunu. Kusadası Denizspor ve Manisa Donatımspor takımlarında amatör olarak futbol oynadı. 13 yıl Digitürk’te çalıştı. Son 9 senedir Digitürk’te yayın yönetmenliği görevi yaptı. Evli. İngilizce biliyor. Mart 2018'den bu yana birlikteyiz.