SPORCU BEDEN SAĞLIĞI - 0 -
Dr. Raşit ŞİMŞEK - SPORCU BEDEN SAĞLIĞI
 
Dr. Raşit ŞİMŞEK - 1203
Sporcu Beden Sağlığı Bölüm Direktörü

Denizli, 1980 doğumlu. Gülhane Askeri Tıp Akademisi’ni beşincilikte bitirdi. Ülkemizin çeşitli yerlerinde baştabipliğe kadar uzanan farklı kademelerde görev yaptı. 2019 yılında bu görevlerinden ayrılarak Kuşadası’na yerleşti. Şubat, 2020’de ailemize katıldı.
Zeynep Çabuk - SPORCU BEDEN SAĞLIĞI
 
Zeynep ÇABUK - 1210
Kulüp Diyetisyeni

16 Ekim 1998, İstanbul doğumlu. İstanbul Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunu. Erasmus öğrencisi olarak 5 ay boyunca Polonya’da eğitimine devam etti. Şu anda Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik yüksek lisans ve İstanbul Üniversitesi Egzersiz ve Spor Bilimleri lisans programı öğrencisi. Beşiktaş JK erkek hentbol takımıyla çalıştı. Bekar. Haziran 2022’den bu yana birlikteyiz.
Sertaç Berkan BOZYEL - SPORCU BEDEN SAĞLIĞI
 
Sertaç Berkan BOZYEL - 1086
ALFA Fizyoterapisti - 1

23 Haziran 1995 Tokat doğumlu. Gazi Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunu. Yüksek Lisans Eğitimini İzmir Katip Çelebi Üniversitesin’de tamamladı.Lisans döneminde yapmış olduğu araştırma TÜBİTAK tarafından kabul gördü.Yüksek Lisans eğitimi döneminde yapmış olduğu araştırma makalesi Türk Spor Hekimliği Dergisi’nde yayınlanmaya hak kazandı.FIFA Medicine Diploma sahibi.Spor yaralanmalarının önlenmesi üzerine eğitimler aldı. İngilizce biliyor. Evli. Temmuz 2018’den bu yana birlikteyiz.
Muhammed DEMİRCAN - SPORCU BEDEN SAĞLIĞI
 
Muhammed DEMİRCAN - 1217
ALFA Fizyoterapisti - 2

17 Aralık 1995 İzmir doğumlu. Celal Bayar Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü mezunu. Hasbahçe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalıştı. Bekar. Haziran 2022'den bu yana birlikteyiz.
Osman DURAN - SPORCU BEDEN SAĞLIĞI
 
Osman DURAN - 1094
ALFA Masörü

17 Şubat 1995 Bursa doğumlu. Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu. Tavşanlı Moymulspor'da görev aldı. Evli. 2018 Ağustos'tan bu yana birlikteyiz.