ALTINORDUFUTBOL MESLEK OKULU ALTINORDUFUTBOL EĞİTİM KURUMU ALTINORDUFUTBOL OKULLARI ELİT MİNİKLER ALTINORDUFUTBOL OKULLARI

  • Seyit Mehmet ÖZKAN
    Altınordu FK Başkanı
    ALTINORDU FUTBOL OKULLARI'NI YENİDEN YAPILANDIRIYORUZ

  • Barış ORHUNBİLGE
    Yönetim Kurulu Üyesi
    KENTLER VE STATLAR

  • Gökhan GÖKTÜRK
    Etkinlik Yönetmeni
    AVRUPA MAÇLARI

  • Kenan AKSEKİ
    Araştırmacı
    SAĞ ÇİZGİDEKİ TEVAZU

  • Talat Emre KOÇAK
    Avukat
    SÖZDE PROFESYONELLİK

  • Özgür ÖZGÜRENGİN
    Marka Geliştirme Yöneticisi
    ARMA HER ŞEYDİR

  • Atilla KÖPRÜLÜOĞLU
    Gazeteci
    ÇELİK VE SU

  • Serhat PEKMEZCİ
    Şef Scout
    DÜŞLER SAHNESİ

  • Hasan YILDIZ
    Gönüllü Diyetisyen
    BESLENMENİN ÖNEMİ
  • ...
Seyit Mehmet ÖZKAN / Altınordu FK Başkanı

Bu Hafta Gecen Hafta
A TAKIM Bu hafta maçı var.
  • ŞANLIURFA - ALTINORDU
    3 0
    5 Aralık, Pazartesi GAP Arena 18:00 TFF 1.Lig
     
    A TAKIM Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - MANİSASPOR
    11 Aralık, Pazar Bornova Stadı 13:00 TFF 1.Lig
     
    B TAKIM (U19) Bu hafta maçı var.
  • Şanlıurfaspor - Altınordu
    1 1
    5 Aralık, Pazartesi GAP Vadisi Tesisleri 13:00 U21 Ligi
     
    B TAKIM (U19) Bu hafta maçı var.
  • Sparta Prag - Altınordu
    3 2
    30 Kasım, Çarşamba Viktoria Zizkov Stadı’ 17:00 UEFA Avrupa Gençlik Ligi
     
    B TAKIM (U19) Bu hafta maçı var.
  • Altınordu B - Manisaspor U21
    11 Aralık, Pazar Metin Oktay Tesisleri 12.00 U21 Gelişim Ligi
     
    U17 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Balıkkesirspor U19
    8 0
    8 Aralık, Perşembe Metin Oktay Tesisleri 13:00 U19 Gelişim Ligi
     
    U17 Bu hafta maçı var.
  • Altay U19 - Altınordu
    11 Aralık, Pazar Ulucak Stadı 13:00 U19 Gelişim Ligi
     
    U17 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Antalyaspor
    0 2
    04 Aralık Pazar Metin Oktay Tesisleri 13:00 U19 Gelişim Ligi
     
    U17 Bu hafta maçı var.
  • Bergama Bld U19 - Alltınordu U17
    2 1
    01 Aralık, Perşembe Bergama Akademi Tesisleri 13:00 U19 Gelişim Ligi
     
    U16 Bu hafta maçı var.
  • Balıkesirspor U17 - Altınordu
    2 1
    8 Aralık, Perşembe A.Hikmet Paşa Sahası 14:00 U17 Gelişim Ligi
     
    U16 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U16 - Bergama Bld. U17
    7 0
    3 Aralık, Cumartesi Selçuk-Efes Tesisleri 14:00 U17 Gelişim Ligi
     
    U16 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Altay U17
    11 Aralık, Pazar S.Efes Tesisleri 14:00 U17 Gelişim Ligi
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • Balıkkesirspor U16 - Altınordu
    2 3
    8 Aralık, Perşembe A.Hikmet Paşa Sahası 12:00 U16 Gelişim Ligi
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • AC Milan - Altınordu
    1 1
    3 Aralık, Cumartesi ZF Arena 08:40 U15 MTU Halen Cup
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • Schalke 04 - Altınordu
    2 1
    3 Aralık, Cumartesi ZF Arena 09:30 U15 MTU Halen Cup
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • Sarajevo - Altınordu
    1 6
    3 Aralık, Cumartesi ZF Arena 10:30 U15 MTU Halen Cup
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • TSG Ailingen - Altınordu
    0 7
    3 Aralık, Cumartesi ZF Arena 11:40 U15 MTU Halen Cup
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • Dinamo Zagrep - Altınordu
    0 1
    3 Aralık, Cumartesi ZF Arena 13:30 U15 MTU Halen Cup
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • Chelsea - Altınordu
    1 0
    04 Aralık Pazar ZF Arena 08:54 MTU Hallen Cup final serisi
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • Barcelona - Altınordu
    2 2
    04 Aralık Pazar ZF Arena 10:20 MTU Hallen Cup final serisi
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • Bayern Münih - Altınordu
    3 1
    04 Aralık Pazar ZF Arena 12:02 MTU Hallen Cup final serisi
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Bergama Bld. U16
    5 1
    01 Aralık, Perşembe Selçuk-Efes Tesisleri 12:00 U16 Gelişim Ligi
     
    U14 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U14 - Antalyaspor U15
    0 3
    3 Aralık, Cumartesi Selçuk-Efes Tesisleri 14:00 U15 Gelişim Ligi
     
    U14 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Altay U 15
    11 Aralık, Pazar S.Efes Tesisleri 12:00 U16 Gelişim Ligi
     
    U14 Bu hafta maçı var.
  • Altay U14 - Altınordu
    10 Aralık, Cumartesi Ulucak Stadı 12:00 U14 Gelişim Lig
     
    U14 Bu hafta maçı var.
  • Altay U15 - Altınord
    10 Aralık, Cumartesi Ulucak Stadı 14:00 U15 Gelişim Ligi
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Aydın Yıldız U13
    10 Aralık, Cumartesi S.Efes Tesisleri 11:30 Özel Maç
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U12 - Bornova FK U12
    3 Aralık, Cumartesi Sait Altınordu Yerleşkesi 10:00 Özel maç
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U12 - Gümüşordu U12
    3 Aralık, Cumartesi Sait Altınordu Yerleşkesi 10:30 Özel maç
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U11 - Gümüşordu U11
    3 Aralık, Cumartesi Sait Altınordu Yerleşkesi 15:00 Özel maç
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U10 - Gümüşordu U12
    3 Aralık, Cumartesi Sait Altınordu Yerleşkesi 09:00 Özel maç
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U10 - Bornova FK U11
    3 Aralık, Cumartesi Sait Altınordu Yerleşkesi 09:30 Özel maç
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu- Aydın Yıldız U10
    10 Aralık, Cumartesi S.Efes Tesisleri 12:30 Özel Maç
     
    U14 AFO KARMASI Bu hafta maçı var.
  • Altınordu FO U14 - Antalyaspor U14
    0 2
    3 Aralık, Cumartesi Selçuk-Efes Tesisleri 12:00 U14 Gelişim Ligi
     



      3 2 - 1 12 4   17 7 3 8 36 26
    * 12 ve daha küçük yaş gruplarında, resmi maç dışındaki karşılaşma skorlarını yayınlamıyoruz.

    ALTINORDU
    Turnuvalar