• Seyit Mehmet ÖZKAN
    Altınordu FK Başkanı
    NİĞDE U12 CUP

  • Barış ORHUNBİLGE
    CEO
    KULÜP FELSEFESİNİN ÖNEMİ

  • Tan KARAKOÇ
    Yönetim Kurulu Üyesi
    RİSK/KAZANÇ DOĞRU ORANTISI

  • Hüseyin EROĞLU
    Altınordu FK Teknik Direktörü
    NEDEN FARKLIYIZ ?

  • Kenan AKSEKİ
    Araştırmacı
    41 YIL ÖNCEKİ DERBİ

  • Özgür ÖZGÜRENGİN
    Marka Geliştirme Yönetmeni
    YERELDEN GLOBALE
  • ...
Seyit Mehmet ÖZKAN / Altınordu FK Başkanı

Bu Hafta Gecen Hafta
A TAKIM Bu hafta maçı var.
  • ALTINORDU - ALTAY
    20 Ekim, Pazar Aziz Kocaoğlu Stadı 19:00 TFF 1.Lig
     
    A TAKIM Bu hafta maçı var.
  • Y.DENİZLİSPOR - ALTINORDU
    3 1
    12 Ekim, Cumartesi Denizli Atatürk 16:00 Özel Maç
     
    NİĞDE ANADOLU FK Bu hafta maçı var.
  • Tuzlaspor - Niğde Anadolu FK
    2 0
    9 Ekim, Çarşamba Tuzla Belediye Stadı 15:00 TFF 2. Lig Kırmızı
     
    NİĞDE ANADOLU FK Bu hafta maçı var.
  • Bandırmaspor - Niğde Anadolu FK
    20 Ekim, Pazar Bandırma 17 Eylül 15:00 TFF 2.Lig Kırmızı
     
    NİĞDE ANADOLU FK Bu hafta maçı var.
  • Niğde Anadolu - Kırşehir Belediyespor
    1 3
    13 Ekim, Pazar Niğde 5 Şubat 14:30 TFF 2. Lig Kırmızı
     
    U18/19 Bu hafta maçı var.
  • Antalyaspor - Altınordu U18/19
    20 Ekim, Pazar Atilla Vehbi Konuk 13:00 Elit U19 Ligi
     
    U18/19 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U18/19 - Altınordu
    16 Ekim, Çarşamba Metin Oktay Yerleşkesi 15:00 Kendi Aramızda
     
    U18/19 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U18/19 - Altınordu U17
    12 Ekim, Cumartesi Metin Oktay Yerleşkesi 10:30 Kendi Aramızda
     
    U17 Bu hafta maçı var.
  • MKE Ankaragücü - Altınordu
    3 1
    9 Ekim, Çarşamba Esenboğa Tesisleri 12:00 Elit U17 Ligi
     
    U17 Bu hafta maçı var.
  • Tirespor A Tk. - Altınordu U17
    19 Ekim, Cumartesi 4 Eylül Stadı 15:30 Özel Maç
     
    U16 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Menemenspor
    20 Ekim, Pazar İsmet Orhunbilge Tesisleri 11:00 Elit U16 Ligi
     
    U16 Bu hafta maçı var.
  • Altay - Altınordu
    2 1
    13 Ekim, Pazar G.Emir İkmal Sahası 11:00 Elit U16 Ligi
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • Başakşehir U15-Altınordu U15
    30 Ağustos, Cuma Tatlıcak Tesisleri 10:00 Konyaspor Akademi Cup 2019
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Menemenspor
    20 Ekim, Pazar İsmet Orhunbilge Tesisleri 13:00 Elit U15 Ligi
     
    U15 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Altay
    8 0
    13 Ekim, Pazar İsmet Orhunbilge Tesisleri 13:00 Elit U15 Ligi
     
    U14 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Menemenspor
    20 Ekim, Pazar İsmet Orhunbilge Tesisleri 11:00 Elit U14 Ligi
     
    U14 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Altay
    4 1
    13 Ekim, Pazar İsmet Orhunbilge Tesisleri 11:00 Elit U14 Ligi
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • Konyaspor - Altınordu
    20 Ekim, Pazar Kuşadası 09:50 Ephesia Cup
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • Şehitlerspor - Altınordu
    19 Ekim, Cumartesi Kuşadası 14:00 Ephesia Cup
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • Bandırmagücü - Altınordu
    19 Ekim, Cumartesi Kuşadası 15:20 Ephesia Cup
     
    U13 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U13 - Tire Belediyespor U14
    12 Ekim, Cumartesi Metin Oktay Yerleşkesi 11:00 Özel Maç
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Altay - Altınordu
    2 6
    9 Ekim, Çarşamba Atatürk Stadı 1 Nolu 17:30 Amatör Spor Haftası U12 Cup
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Denizlispor Yeşil - Altınordu
    20 Ekim, Pazar Kuşadası 09:50 Ephesia Cup
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Ömürboyu - Altınordu
    19 Ekim, Cumartesi Kuşadası 16:40 Ephesia Cup
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Kuşadası Yeşilay - Altınordu
    19 Ekim, Cumartesi Kuşadası 18:00 Ephesia Cup
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Göztepe - Altınordu
    19 Ekim, Cumartesi Atatürk 1 Nolu 12:00 ASKF U12 Ligi
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Altay - Altınordu
    3 4
    12 Ekim, Cumartesi Selçuk Yaşar Tesisleri 17:30 ASKF U12 Ligi
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Göztepe
    8 5
    11 Ekim, Cuma Atatürk Stadı 1 Nolu 17:00 Amatör Spor Haftası U12 Cup
     
    U12 Bu hafta maçı var.
  • Genç Özgür - Altınordu
    10 Ekim, Perşembe Atatürk Stadı 1 Nolu 16:30 Amatör Spor Haftası U12 Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Anadolu Ünv. - Altınordu
    20 Ekim, Pazar Kuşadası 11:50 Ephesia Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Bigadiç - Altınordu
    19 Ekim, Cumartesi Yüksel Alkışlı Tesisleri 10:50 Kuşadası Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Arifiye Atılganspor - Altınordu
    19 Ekim, Cumartesi Kuşadası 16:00 Ephesia Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Tunçspor - Altınordu
    19 Ekim, Cumartesi Kuşadası 17:20 Ephesia Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Ülküspor - Altınordu
    18 Ekim, Cuma Yüksel Alkışlı Tesisleri 16:15 Kuşadası Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Turgutluspor - Altınordu
    18 Ekim, Cuma Yüksel Alkışlı Tesisleri 19:10 Kuşadası Cup
     
    U11 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U11 - Altınordu U12
    12 Ekim, Cumartesi Metin Oktay Yerleşkesi 10:00 Kendi Aramızda
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Denizli Kartalgücü - Altınordu
    20 Ekim, Pazar Kuşadası 09:10 Ephesia Cup
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Aydın BŞB - Altınordu
    19 Ekim, Cumartesi Kuşadası 14:00 Ephesia Cup
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Batı Trakya Türkleri - Altınordu
    19 Ekim, Cumartesi Kuşadası 15:20 Ephesia Cup
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Ankaragücü - Altınordu
    19 Ekim, Cumartesi Yüksel Alkışlı Tesisleri 11:25 Kuşadası Cup
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Manisa Şehitler - Altınordu
    18 Ekim, Cuma Yüksel Alkışlı Tesisleri 17:25 Kuşadası Cup
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Davutlar - Altınordu
    18 Ekim, Cuma Yüksel Alkışlı Tesisleri 14:30 Kuşadası Cup
     
    U10 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U10 - Asırlık GB U11
    13 Ekim, Pazar Menemen Asarlık 17:00 Özel Maç
     
    U9 Bu hafta maçı var.
  • Manisa Şehitleri - Altınordu
    20 Ekim, Pazar Kuşadası 10:30 Ephesia Cup
     
    U9 Bu hafta maçı var.
  • Aydın Yıldız - Altınordu
    19 Ekim, Cumartesi Kuşadası 14:40 Ephesia Cup
     
    U9 Bu hafta maçı var.
  • Simurg - Altınordu
    19 Ekim, Cumartesi Kuşadası 16:00 Ephesia Cup
     
    U9 Bu hafta maçı var.
  • Denizspor - Altınordu
    19 Ekim, Cumartesi Yüksel Alkışlı Tesisleri 09:05 Kuşadası Cup
     
    U9 Bu hafta maçı var.
  • Manisa Şehitler - Altınordu
    19 Ekim, Cumartesi Yüksel Alkışlı Tesisleri 12:00 Kuşadası Cup
     
    U9 Bu hafta maçı var.
  • Fenerbahçe - Altınordu
    18 Ekim, Cuma Yüksel Alkışlı Tesisleri 18:35 Kuşadası Cup
     
    U9 Bu hafta maçı var.
  • Beykoz Kartalları - Altınordu
    18 Ekim, Cuma Yüksel Alkışlı Tesisleri 16:15 Kuşadası Cup
     
    U9 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U9 - Yeni Girnespor U10
    10 Ekim, Perşembe Sait Altınordu Tesisleri 19:00 Özel Maç
     
    U8 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu U8 - AFO Elit U9
    20 Ekim, Pazar Sait Altınordu Tesisleri 09:00 Kendi Aramızda
     
    U8 Bu hafta maçı var.
  • Altınordu - Gümüşordu
    12 Ekim, Cumartesi Sait Altınordu Tesisleri 18:00 Kendi Aramızda
     



      - - - - - -   10 5 0 5 34 24
    * 12 ve daha küçük yaş gruplarında, resmi maç dışındaki karşılaşma skorlarını yayınlamıyoruz.

    ALTINORDU
    Turnuvalar