100.Yıla 1 Kala…
2019’dan beri Covid 19 pandemisi nedeniyle yapılamayan “U12 İzmir Cup” Nisan ayında 72 takımla tam bir festival atmosferi sunacak.
Pazartesi, 02 Ocak 2023
Değerli takipçilerimiz ve kıymetli Altınordu ailem;
Öncelikle herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, arzu ettiklerimizin tamamına ulaşacağımız güzellikte bir sene diliyorum.

26 Aralık 2022’de “Altınordu Müzesi”ni açarak 99.yaşımızı kutladık ve 100.yıla ilk adımı bu şerefli birikimle attık.
Müzemizin kapıları sadece bu toprakların vatandaşlarına değil, yurt dışından misafirlerimizin yanı sıra, sergilenenleri merak eden herkese açık olacaktır…
Amacımız, özellikle “AO Müze Kiosk” umuzda yapacağımız sürekli içerik güncellemesiyle, müzemizi büyütüp zenginleştirmek ve gururumuzu tüm katılımcılarla paylaşmaktır.

Sene boyunca şan ve şeref dolu 99 yıla yaraşan, “Türkiye’nin Altınordu’su” olarak herkesin sevgisini kazanan kulübümüz, pek çok etkinliğe imza atacak.
100.yıl coşkusunu 26 Aralık 2023 günü taçlandırana kadar armamız hemen hemen her yerde dalgalanacak.
Bu yılımızda, ilk gününden itibaren daha yüksek sesle “Yerelden Evrensele” diyeceğiz.
Söylemimiz, bizim özellikle son 2 yıldır sürekli dikte ettiğimiz mottomuz…
2023’de bu süreç kapsamında çok daha fazla işi hep birlikte hayata geçireceğiz.
Uluslararası turnuvalar, organizasyonlar, ziyaretler, etkinlikler…
Yönümüz hep batı ; Avrupa’nın futbolda lider ülkeleri İngiltere, Almanya, İspanya, İtalya ve Fransa olacaktır.

2019’dan beri Covid 19 pandemisi nedeniyle yapılamayan “U12 İzmir Cup” Nisan ayında 72 takımla tam bir festival atmosferi sunacak.
Her hafta sosyal medya hesaplarımızdan ikişer takımı sizlere duyururken geri sayım videolarımızla da turnuvanın nabzını hep diri tutuyoruz.
6 Nisan öncesi heyecanımız giderek artıyor. Bu coşkuyu 4 gün boyunca Selçuk İsmet Orhunbilge tesislerimizde yaşayacağız.

Ayrıca, ilginiz sayesinde Instagram, Facebook, Twitter , Linkedin ve YouTube’daki AO TV hesapları yarım milyondan fazla kişi tarafından takip ediliyor.
Her gün yeni video içerikleri yüklediğimiz AO TV, sürekli artan röportaj ve kliplerin yanı sıra ,kulübümüzün 100.yılında yeni program içerikleriyle de huzurlarınızda olacak…
Akademide önem arz eden bazı maçların canlı ve özet yayınlarını kanalımızdan takip edebileceksiniz.
Sadece A takımımızdan değil, akademi liglerinde hem yarışan hem de yetişen gençlerimizin ve antrenörlerimizin özel röportajları, yarınlara dair hedefleri sizlere kırmızı lacivertli ekrandan ve hesaplarımızdan ulaşmaya devam edecek.
Başkanımız Seyit Mehmet Özkan’ın sürekli, teknolojik gelişmeleri enjekte ettiği yerleşkelerimizden tüm gelişmeleri ve yenilikleri sizlere sunmayı sürdüreceğiz.

Hayatınızdan 2023’de tempo ve coşku bir an bile eksik olmasın…

Can Erbesler
Altınordu FK Kurumsal İletişim Direktörü