BURSA U15 SQUAD AFFILIATED WITH ALPHA - 5 -
Ceyhun KURTLAR - ALFA'YA BAĞLI BURSA U15 KADROSU
 
Ceyhun KURTLAR
Bursa U15 Genel Kaptanı

15 Nisan 1982 Bursa İnegöl doğumlu. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu. Sakarya Üniversitesinde yüksek lisan yaptı. UEFA A lisansına sahip. İnegölspor takımında profesyonel futbol oynadı. Genç Milli Takımlara seçilme başarısı gösterdi. Evli ve iki çocuk babası.
Osman ALPTEKİN - ALFA'YA BAĞLI BURSA U15 KADROSU
 
Osman ALPTEKİN
U15 Teknik Sorumlusu

4 Şubat 1984. Bursa doğumlu. Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Mezunu. 15 yıl profesyonel olarak futbol oynadı. Bursaspor'da Akademi Teknik Sorumlusu olarak görevi yaptı. Bekar. 1 çocuğa sahip. UEFA B, Maç ve Oyuncu İzleme Antrenörü belgesi ile Atletik Performans Antrenörü belgelerine sahip.
Uğur GÖNÜL - ALFA'YA BAĞLI BURSA U15 KADROSU
 
Uğur GÖNÜL
U15 Takım Antrenörü

22 Ağustos 1992 Bursa doğumlu. İstanbul Ticaret Üniversitesi İktisadi Birimler Fakültesi lisans ve Bahçeşehir Üniversitesi Spor Yönetimi bölümü yüksek lisans mezunu. Bursa’da farklı amatör takımlarda 7 yıl futbol oynadı. Geçtiğimiz yıl Bursa AFO’da ve U14 Türkiye Şampiyonu olan pilot takımımız Bursa Kültürspor’da antrenörlük yaptı. İngilizce biliyor. TFF C Lisans sahibi.
Kamran İBRAHİM - ALFA'YA BAĞLI BURSA U15 KADROSU
 
Kamran İBRAHİM
U15 AP Antrenörü

18 Temmuz 1997 Fergana Özbekistan doğumlu. Bursa Uludağ Üniversitesi Spor Bilimler Fakültesi Antrenörlük bölümü mezunu. Şu anda da Hareket ve Antrenman Bilimleri Yüksek Lisans yapıyor. Özbekistan Fergana Neftchi FK kulübünde ve Bursa’da çeşitli amatör takımlarında futbol oynadı. Bursa Kültürspor’da antrenörlük yaptı. Rusça ve Özbekçe biliyor. 3. Kademe Vücut Geliştirme ve Fitness Antrenörlük belgesine sahip.
Taha ESENALP - ALFA'YA BAĞLI BURSA U15 KADROSU
 
Taha ESENALP
U15 Kaleci Antrenörü

21 Haziran 1991, Bursa doğumlu. Kabardino - Balkarian State University Beden Eğitimi ve Spor mezunu. Bursaspor Futbol Akademisinde görev yaptı. Bekar, UEFA B lisansına sahip.