ÇOCUK OYUNCU İZLEME - 0 -
Müfit Alp ÖZAR - ÇOCUK OYUNCU İZLEME
 
Müfit Alp ÖZAR - 1099
Çocuk Oyuncu İzleme Direktörü - Şef Scout

22 Mayıs 1974 İstanbul doğumlu. Eskişehir Anadolu Ünv. Kamu Yönetimi mezunu. Daha önce Göztepe ve Karşıyaka’da oyuncu izleme birimlerinde görev yaptı. Ajansspor başta olmak üzere çeşitli gazeteler ve TV’lerde yazarlık ve sürekli yorumculuk çalıştı. İyi derecede İngilizce biliyor. Şubat 2013'den bu yana birlikteyiz.
Ceyhun KURTLAR - ÇOCUK OYUNCU İZLEME
 
Ceyhun KURTLAR - 1100
Çocuk Oyuncu İzleme Marmara Sorumlusu

15 Nisan 1982 Bursa İnegöl doğumlu. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu. Sakarya Üniversitesinde yüksek lisan yaptı. UEFA A lisansına sahip. İnegölspor takımında profesyonel futbol oynadı. Genç Milli Takımlara seçilme başarısı gösterdi. Evli ve iki çocuk babası.
Can KAR - ÇOCUK OYUNCU İZLEME
 
Can KAR - 1101
Çocuk Oyuncu İzleme İstanbul Sorumlusu

7 Mayıs 1991 Bursa doğumlu. Bursaspor, Makospor ve Oyak Renault'da futbol oynadı. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü mezunu. Marmara Üniversitesi'nde Eğitim Bilimleri üzerine yüksek lisans yaptı. Halen hareket ve antrenman bilimi üzerine yüksek lisansına devam ediyor. TFF B lisans, maç analizi ve scouting belgeleri sahibi, bekar.
Fahri YAMAN - ÇOCUK OYUNCU İZLEME
 
Fahri YAMAN - 1102
Çocuk Oyuncu İzleme Antrenörü

06 Mart 1982 Bursa/İnegöl doğumlu. Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Mezunu. İnegölspor altyapısında Futbola başladı daha sonra İnegöl Gençlergücü, Karadeniz Güvenspor ve Karaman Belediyespor takımları ile bölgesel liglerde mücadele etti. TFF C Belgesi ve Maç Analiz Performans Antrenörlüğü belgelerine sahip.
Barış ARSLAN - ÇOCUK OYUNCU İZLEME
 
Barış ARSLAN - 1131
ÇOİ İzmir Sorumlusu

17 Haziran 1978 Sivas Doğumlu..İzmirspor altyapısında futbola başladı.İzmirspor, Sakaryaspor, Tarsus İdmanyurdu, Of Spor, Akhisarspor ve Karssporda profesyonel oynadı.Profesyonel liglerde 2 şampiyonluk yaşadı.UEFA B Lisans ve Maç İzleme Antrenörlüğü (Scouting) belgelerine sahip.
Anıl ADALI - ÇOCUK OYUNCU İZLEME
 
Anıl ADALI - 1236
ÇOİ Antrenörü

02.02.1990 Aydın doğumlu. Evli 3 çoçuk babası. Futbola Altınordu FK'da başladı. Uzun yıllar İzmirin Farklı kulüplerinde futbol oynadı. Altınordu futbol kulübünde alt yapıda antrenörlük hayatına başlayarak burada 4 yıl görev yaptı. Altay SK. 1 yıl oyuncu ve maç izleme biriminde görev yaptıktan sonra tekrar aramıza Çocuk Oyuncu İzleme Bölümümüze katıldı. UEFA B lisans, Oyuncu ve Maç izleme Antrenörlüğü (scouting) çocuk futbolu sertifikası Maç Analizi Antrenörlüğü belgelerine sahip