CHILD PLAYER OBSERVATION - 4 -
Can KAR - ÇOCUK OYUNCU İZLEME
 
Can KAR
Çocuk Oyuncu İzleme Bölümü Direktörü

7 Mayıs 1991 Bursa doğumlu. Bursaspor, Makospor ve Oyak Renault'da futbol oynadı. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü mezunu. Marmara Üniversitesi'nde Eğitim Bilimleri üzerine yüksek lisans yaptı. Halen hareket ve antrenman bilimi üzerine yüksek lisansına devam ediyor. TFF B lisans, maç analizi ve scouting belgeleri sahibi, bekar.
Fahri YAMAN - ÇOCUK OYUNCU İZLEME
 
Fahri YAMAN
Çocuk Oyuncu İzleme Antrenörü

06 Mart 1982 Bursa/İnegöl doğumlu. Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Mezunu. İnegölspor altyapısında Futbola başladı daha sonra İnegöl Gençlergücü, Karadeniz Güvenspor ve Karaman Belediyespor takımları ile bölgesel liglerde mücadele etti. TFF C Belgesi ve Maç Analiz Performans Antrenörlüğü belgelerine sahip.
Barış ARSLAN - ÇOCUK OYUNCU İZLEME
 
Barış ARSLAN
ÇOİ İzmir Sorumlusu

17 Haziran 1978 Sivas Doğumlu..İzmirspor altyapısında futbola başladı.İzmirspor, Sakaryaspor, Tarsus İdmanyurdu, Of Spor, Akhisarspor ve Karssporda profesyonel oynadı.Profesyonel liglerde 2 şampiyonluk yaşadı.UEFA B Lisans ve Maç İzleme Antrenörlüğü (Scouting) belgelerine sahip.
Ayvaz ŞEN - ÇOCUK OYUNCU İZLEME
 
Ayvaz ŞEN
ÇOİ Bursa Sorumlusu

30 Haziran 1984 Filibe (Bulgaristan) doğumlu. Amatör seviyede futbol oynadı. Pamukkale Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü mezunu. TFF C lisans, oyuncu ve maç izleme antrenörlüğü belgeleri sahibi, evli, 2 çocuk çocuk babası.