ALFA ATHLETIC PERFORMANCE DEPARTMENT - 5 -
Anıl MUŞTU - ALFA ATLETİK PERFORMANS BÖLÜMÜ
 
Anıl MUŞTU
ALFA Analiz Antrenörü

28 Ağustos 1989 doğumlu. Ege Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi ve Spor Yöneticiliği ve Ege Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon mezunu. Maç ve Performans Analiz ve UEFA B lisansı sahibi. Göztepe ve Altınordu futbol okullarında çalıştı. 2016'dan bu yana birlikteyiz.
Ege PARLAK - ALFA ATLETİK PERFORMANS BÖLÜMÜ
 
Ege PARLAK
ALFA Analiz Antrenörü

28 Kasım 1997 İzmir doğumlu. TFF C ve Maç Performans Analiz Antrenörlüğü belgelerine sahip. Adıyamanspor , Altay Spor Kulüplerinde çalıştı.
Ahmet ÇELTİKÇİ - ALFA ATLETİK PERFORMANS BÖLÜMÜ
 
Ahmet ÇELTİKÇİ
U19 AP Antrenörü

18 ağustos 1986 paris doğumlu. Adnan Menderes üniversitesi Antrenörlük Bölümü mezunu UEFA A Maç Analizi, Oyuncu Analiz ve Atletik Performans belgesine sahip. Bekar. Aralık 2022 den beri bizimle birlikte.
Alkın ŞİMŞEK - ALFA ATLETİK PERFORMANS BÖLÜMÜ
 
Alkın ŞİMŞEK
U17 AP Antrenörü

1 Ocak 1999 Mersin doğumlu. Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü 4. sınıf ve İstanbul Üniversitesi Egzersiz ve Spor Bilimleri Fakültesi 2. sınıf öğrencisi. Bozyazı Belediye Spor ve Anamur Belediye Spor 'da Amatör futbol oynadı. Göztepe Spor Okullarında ve Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Sağlıklı Yaşam Salonunda antrenörlük yaptı. Bekar. Temmuz 2019'dan bu yana birlikteyiz.
Berk KURTARIR - ALFA ATLETİK PERFORMANS BÖLÜMÜ
 
Berk KURTARIR
U14 AP Antrenörü

22 Mayıs 2000 doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü 4. Sınıfı öğrencisi. Karşıyaka ve Menemenspor altyapı takımlarında forma giydi. Antrenörlük hayatına 2018 yılında Yeni Girne Altınordu Futbol Okulu'nda başladı. 2022/23 sezonunda İnegölspor'da kondisyonerlik yaptı. 2022 Ulusal Spor Bilimleri Öğrenci Kongresinde bildiri yayınladı. Bekar. Ekim 2022 yılından bu yana birlikteyiz.