ACADEMY TECHNICAL STAFF - 8 -
Sedat GÜNDOĞDU - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Sedat GÜNDOĞDU
Akademi Kıdemli Genel Kaptanı

4 Eylül 1961 İzmir doğumlu. Uzun yıllar üst seviyede futbol oynadı. Aktif futbolculuk yaşamını bıraktıktan sonra yine gençlik gelişim antrenörü, süper gençler ligi teknik sorumlusu, A2 ve A takım teknik sorumlusu, akademi genel kaptanı olarak görev yaptı. Şirketleşmenin ardından başlayan süreçte Altınordu'ya geçerek önce A takımda ardından AFMO yapılanmamızda görev aldı. Kıdemli Genel Kaptan olarak organizasyonumuz içindeki görevine devam etmektedir.
Gökhan DERİNCE - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Gökhan DERİNCE
Akademi U17 Takım Antrenörü

6 Kasım 1974 İzmir doğumlu. Futbol hayatına İzmirspor'da başladı. Muğlaspor, Göztepe, Torbalı, Selçuk Efes,Tavşancık Belediyespor, Körfez Belediyespor ve Boluspor'da 14 yıl profesyonel olarak oynadıktan sonra Serik Belediyespor'da noktaladı. UEFA A lisansı sahibi. Balçova İdman Yurdu ve İzmirspor'da uzun yıllar antrenör olarak görev yaptı. Evli ve 1 çocuk babası. Ağustos 2020'de aramıza katıldı
Uğur ÖZDURULMUŞ - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Uğur ÖZDURULMUŞ
Akademi U14 Teknik Sorumlusu

1976 İzmir doğumlu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü mezunu. Antrenörlük hayatına 2003 yılında İzmirspor altyapısı ile başlayıp, Altınordu FK, Karşıyaka, Kasımpaşa, Manisa FK takımlarında çeşitli yaş gruplarında Teknik Sorumlu olarak çalıştı. Karşıyaka, Manisaspor, Şanlıurfaspor, Turgutluspor profesyonel takımlarında da yardımcı antrenörlük yaptı. Evli, 1 çocuk sahibi. UEFA A lisansına sahip.
Mert YILMAZ - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Mert YILMAZ
Akademi U17 Teknik Sorumlusu

24 Nisan 1994 İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi BESYO Futbol Antrenörlüğü Bölümü mezunu. UEFA A ve Çocuk Futbolu Eğitimi Sertifikasyonu belgesine sahip. Evli bir çocuk sahibi.
Hakan KESGİN - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Hakan KESGİN
Akademi U19 Takım Antrenörü

16 Kasım 1995 Beykoz doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlüğü'nden mezun oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı. AÖF Sosyoloji Bölümü öğrencisi. UEFA A lisansına ve Çocuk Futbolu Eğitimi Sertifikasyonu belgesine sahip. Pasabahçespor ve Narlıdere Yeniköyspor’da amatör olarak futbol oynadı.2016’dan beri bizimle birlikte.
Mert KOYUNCU - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Mert KOYUNCU
Akademi U14 Takım Antrenörü

26 Ocak 1992 Denizli doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlüğü bölümü mezunu. 10 yıl futbol oynadı. UEFA B lisansı sahibi ve Pedagojik Formasyon sahibi. İngilizce biliyor. 2018 den bu yana bizimle birlikte.
Sefa Ufuk ÇELTİK - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Sefa Ufuk ÇELTİK
Akademi U19 ve U17 Kaleci Antrenörü

21 Mart 1999 Ankara doğumlu. Adnan Menderes Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu. TFF C ve Maç Performans Analiz Antrenörlüğü belgelerine sahip. Bucaspor ve Altınordu’da futbol oynadı. Ailemize 2019 Temmuz ayında katıldı.
Halil İbrahim TOPRAK - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Halil İbrahim TOPRAK
Akademi U14 Kaleci Antrenörü

17 Ağustos 2002 İzmir doğumlu. Altınordu ve Altay’da futbol oynadı. İngilizce biliyor. Bekar. Ekim 2023'te aramıza katıldı.