BÖLÜMLER
- YÖNETİM KURULU
- YÖNETİCİLERİMİZ
- ORGANİZASYON ŞEMALARI
- VİZYON-MİSYON
- DEĞERLERİMİZ
- KURUMSAL KILAVUZ
- YÖNETİM ve İDARİ BÖLÜMLER
-
A TAKIM
Metin Oktay Yerleşkesi -
METİN OKTAY YERLEŞKESİ
Metin Oktay Yerleşkesi -
ALTYAPI PERFORMANS DÖNEMİ (APD)
Metin Oktay Yerleşkesi -
ALTYAPI GELİŞİM DÖNEMİ (AGD)
İnciraltı Çağlar ve Cengiz Temel Futbol Eğitim Tesisi -
YEŞİLYURT MERKEZ FUTBOL OKULU (YMFO)
Sait Altınordu Tesisleri - AO MAĞAZA
Sait Altınordu Tesisleri - ALTINORDU FUTBOL OKULLARI (AFO'lar)
- ÇOCUK OYUNCU İZLEME BÖLÜMÜ (ÇOİB)
- İŞ DESTEK FİRMALARIMIZ
- İLETİŞİM
ALTYAPI PERFORMANS DÖNEMİ (APD) TEKNİK KADRO - 9 -
Mert YILMAZ - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
![](/images/PersonelResimleri/personel_240103175943638.png)
Mert YILMAZ
U17 Teknik Sorumlusu
24 Nisan 1994 İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi BESYO Futbol Antrenörlüğü Bölümü mezunu. UEFA A ve Çocuk Futbolu Eğitimi Sertifikasyonu belgesine sahip. Evli bir çocuk sahibi.
Uğur ÖZDURULMUŞ - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
![](/images/PersonelResimleri/personel_231024194055240.png)
Uğur ÖZDURULMUŞ
U15 Teknik Sorumlusu
1976 İzmir doğumlu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü mezunu. Antrenörlük hayatına 2003 yılında İzmirspor altyapısı ile başlayıp, Altınordu FK, Karşıyaka, Kasımpaşa, Manisa FK takımlarında çeşitli yaş gruplarında Teknik Sorumlu olarak çalıştı. Karşıyaka, Manisaspor, Şanlıurfaspor, Turgutluspor profesyonel takımlarında da yardımcı antrenörlük yaptı. Evli, 1 çocuk sahibi. UEFA A lisansına sahip.
Doğuş CAN - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
![](/images/PersonelResimleri/personel_230831155416852.png)
Doğuş CAN
U14 Teknik Sorumlusu
05 Mart 1993 İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi BESYO Futbol Antrenörlüğü bölümü 4.sınıf öğrencisi. TFF C belgesi sahibi. 2005 yılında Milli Takımda yer aldı. İzmirspor, Altınordu, Kemalpaşaspor, Cunda Adaspor'da görev yaptı. 2009 yılında Okullar arası Dünya Şampiyonasına (ISF) katıldı. Ekim 2018'den bu yana birlikteyiz.
Gökhan DERİNCE - ALTYAPI BÜYÜK SAHA DÖNEMİ TEKNİK KADRO
![](/images/PersonelResimleri/personel_231024194014667.png)
Gökhan DERİNCE
Forvet Antrenörü
6 Kasım 1974 İzmir doğumlu. Futbol hayatına İzmirspor'da başladı. Muğlaspor, Göztepe, Torbalı, Selçuk Efes, Tavşancık Belediyespor, Körfez Belediyespor ve Boluspor'da 14 yıl profesyonel olarak futbol oynadıktan sonra Serik Belediyespor'da kariyerini noktaladı. UEFA A lisansı sahibi. Balçova İdman Yurdu ve İzmirspor'da uzun yıllar antrenör olarak görev yaptı. Evli ve 1 çocuk babası. Ağustos 2020'de aramıza katıldı.
Ercüment KURT - ALTYAPI BÜYÜK SAHA DÖNEMİ TEKNİK KADRO
![](/images/PersonelResimleri/personel_240723160144975.png)
Ercüment KURT
Kaleci Baş Antrenörü
1981 Malatya doğumlu, İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü mezunu. UEFA A ve TFF A Profesyonel Kaleci Antrenör lisansı sahibi. Daha önce çalıştığı takımlar; Malatyaspor, Kasımpaşa, Trabzonspor, Karşıyaka ve Afyonspor.
Fırat Tekin BAL - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
![](/images/PersonelResimleri/personel_230831155340071.png)
Fırat Tekin BAL
Kaleci Antrenörü-1
3 Kasım 1996 Mersin doğumlu.Dokuz Eylül Üniversitesi Antrenörlük Bölümünde okudu. Anadolu Üniversitesi spor yönetimi bölümünde okuyor . Mersin BŞB, İdmanyurdu 1925 ve Güraltay'da oynadı. Tff C lisansı sahibi. Bekar. Temmuz 2017'den bu yana birlikteyiz.
Halil İbrahim TOPRAK - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
![](/images/PersonelResimleri/personel_231024194030284.png)
Halil İbrahim TOPRAK
Kaleci Antrenörü-2
17 Ağustos 2002 İzmir doğumlu. Altınordu ve Altay’da futbol oynadı. İngilizce biliyor. Bekar. Ekim 2023'te aramıza katıldı.
Mert KOYUNCU - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
![](/images/PersonelResimleri/personel_231126022048302.png)
Mert KOYUNCU
Yardımcı Antrenör-1
26 Ocak 1992 Denizli doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlüğü bölümü mezunu. 10 yıl futbol oynadı. UEFA B lisansı sahibi ve Pedagojik Formasyon sahibi. İngilizce biliyor. 2018 den bu yana bizimle birlikte.
Necdet YANGIR - ALTYAPI BÜYÜK SAHA DÖNEMİ TEKNİK KADRO
![](/images/PersonelResimleri/personel_240419115050741.png)
Necdet YANGIR
Analiz Antrenörü
11 nisan 1998 doğumlu. Ege üniversitesi Antrenörlük bölümü ve dokuz eylül eğitim fakültesi pedagojik formasyon mezunu. Bucaspor ve Altınordu da futbol oynadı. Altay spor okulları ve Karşıyaka alt yapısında çalıştı.