ALFA (ACADEMY) TECHNICAL STAFF - 12 -
Bülent KAYITKEN - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Bülent KAYITKEN
ALFA Teknik Direktörü

14 Nisan 1980 İzmir doğumlu. Manisa C.B.Ü’ de 2002 yılında Lisans ve 2005 yılında yüksek lisans yaptı. Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Hareket Antrenman Bilimleri Ana Bilim Dalında 2012 yılında Doktorasını tamamladı. Türkiye ve yurt dışında bir çok süper lig ve 1. Lig takımında ve TFF bünyesinde antrenör olarak çalıştı. Yurt iç ve yurt dışında futbol alanında çok sayıda akademik çalışma yaptı ve projelerde yer aldı. İyi derecede İngilizce biliyor. Nişantaşı Üniversitesi Egzersiz ve Spor Bölümü ile Hareket ve Antrenman Bilimleri A.B.D Başkanı olarak görev yapmaktadır.
Sedat GÜNDOĞDU - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Sedat GÜNDOĞDU
ALFA Kıdemli Genel Kaptanı

4 Eylül 1961 İzmir doğumlu. Uzun yıllar üst seviyede futbol oynadı. Aktif futbolculuk yaşamını bıraktıktan sonra yine gençlik gelişim antrenörü, süper gençler ligi teknik sorumlusu, A2 ve A takım teknik sorumlusu, akademi genel kaptanı olarak görev yaptı. Şirketleşmenin ardından başlayan süreçte Altınordu'ya geçerek önce A takımda ardından AFMO yapılanmamızda görev aldı. Kıdemli Genel Kaptan olarak organizasyonumuz içindeki görevine devam etmektedir.
Serkan BAZİYA - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Serkan BAZİYA
U19 Teknik Sorumlusu

7 Mayıs 1983, İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Futbol Antrenörlüğü mezunu. Altınordu, Göztepe, Tuzlaspor kulüplerinde altyapı, Muşspor'da ise profesyonel takım antrenörü olarak görev yaptı. Evli , 1 çocuk sahibi. UEFA A lisansına sahip.
Nazmi ARSLAN - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Nazmi ARSLAN
U17 Teknik Sorumlusu

17 Eylül 1989 Aydın doğumlu. UEFA A, Maç Analizi, Oyuncu İzleme lisanslarına sahip. Evli. Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Futbol Antrenörlük mezunu. Altınordu , Galatasaray, Göztepe kulüplerinde görev yaptı.
Gökhan DERİNCE - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Gökhan DERİNCE
U16 Teknik Sorumlusu

6 Kasım 1974 İzmir doğumlu. Futbol hayatına İzmirspor'da başladı. Muğlaspor, Göztepe, Torbalı, Selçuk Efes,Tavşancık Belediyespor, Körfez Belediyespor ve Boluspor'da 14 yıl profesyonel olarak oynadıktan sonra Serik Belediyespor'da noktaladı. UEFA A lisansı sahibi. Balçova İdman Yurdu ve İzmirspor'da uzun yıllar antrenör olarak görev yaptı. Evli ve 1 çocuk babası. Ağustos 2020'de aramıza katıldı
Uğur ÖZDURULMUŞ - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Uğur ÖZDURULMUŞ
U14 Teknik Sorumlusu

1976 İzmir doğumlu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü mezunu. Antrenörlük hayatına 2003 yılında İzmirspor altyapısı ile başlayıp, Altınordu FK, Karşıyaka, Kasımpaşa, Manisa FK takımlarında çeşitli yaş gruplarında Teknik Sorumlu olarak çalıştı. Karşıyaka, Manisaspor, Şanlıurfaspor, Turgutluspor profesyonel takımlarında da yardımcı antrenörlük yaptı. Evli, 1 çocuk sahibi. UEFA A lisansına sahip.
Hakan KESGİN - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Hakan KESGİN
U19 Takım Antrenörü

16 Kasım 1995 Beykoz doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlüğü'nden mezun oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı. AÖF Sosyoloji Bölümü öğrencisi. UEFA A lisansına ve Çocuk Futbolu Eğitimi Sertifikasyonu belgesine sahip. Pasabahçespor ve Narlıdere Yeniköyspor’da amatör olarak futbol oynadı.2016’dan beri bizimle birlikte.
Çağdaş CABAK - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Çağdaş CABAK
U17 Takım Antrenörü

10 Eylül 1985 İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi BESYO Futbol Antrenörlüğü Bölümü mezunu. Dokuz Eylül Üniversitesi Pedagojik formasyon eğitimi aldı. UEFA B ve Çocuk Futbolu Eğitimi Sertifikasyonu belgesine sahip. Evli bir çocuk sahibi.
Mert KOYUNCU - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Mert KOYUNCU
U14 Takım Antrenörü

26 Ocak 1992 Denizli doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlüğü bölümü mezunu. 10 yıl futbol oynadı. UEFA B lisansı sahibi ve Pedagojik Formasyon sahibi. İngilizce biliyor. 2018 den bu yana bizimle birlikte.
Sefa Ufuk ÇELTİK - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Sefa Ufuk ÇELTİK
ALFA U19 ve U17 Kaleci Antrenörü

21 Mart 1999 Ankara doğumlu. Adnan Menderes Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu. TFF C ve Maç Performans Analiz Antrenörlüğü belgelerine sahip. Bucaspor ve Altınordu’da futbol oynadı. Ailemize 2019 Temmuz ayında katıldı.
Doğukan AKTAŞ - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Doğukan AKTAŞ
U16/17 Kaleci Antrenörü

27 Ocak 1993 Kuşadası doğumlu. İstanbul Gelişim Üniversitesi BESYO mezunu. TFF B, maç ve oyuncu izleme, çocuk futbolu eğitimi lisansı sahibi. Beşiktaş, Fenerbahçe, Union Berlin, Altay, Çeşme Belediyespor ve Tuzlaspor’da çalıştı. Genç Milli Takımların farklı yaş kategorilerinde görev yaptı. Maç ve oyuncu izleme kursunda eğitimerlik yaptı. Evli, 1 çocuk sahibi.
Halil İbrahim TOPRAK - ALFA (AKADEMİ) TEKNİK KADRO
 
Halil İbrahim TOPRAK
U14 Kaleci Antrenörü

17 Ağustos 2002 İzmir doğumlu. Altınordu ve Altay’da futbol oynadı. İngilizce biliyor. Bekar. Ekim 2023'te aramıza katıldı.