/ Haber / ALTINORDU’NUN FAVORİSİ “FAWORİ BOYA”

ALTINORDU’NUN FAVORİSİ “FAWORİ BOYA”

Türkiye’nin önde gelen boya şirketlerinden Fawori Boya ile sponsorluk anlaşması imzaladık.


Torbalı Metin Oktay Yerleşkemizde yer alan Medya Küresi’nde gerçekleştirilen imza törenine Başkanımız Seyit Mehmet Özkan’ın yanı sıra Fawori Boya Marka Müdürü Onur Engindeniz, Bölgesel Pazarlama ve Dış İlişkiler Müdürü Arkın Konak katıldı. İmza töreninde ayrıca Fawori Boya İzmir Bölge Müdürü Emrah Emre Özdemir ve Bölgesel Pazarlama Uzmanı Hüseyin Onur Çiçekci’nin yanısıra Altınordu FK Kurumsal İletişim Direktörü Can Erbesler de hazır bulundu.

SEYİT MEHMET ÖZKAN: FAWORİ BOYA’YA TEŞEKKÜR EDİYORUZ


Altınordumuzun büyük bir organizasyon olduğunu ifade eden Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, “Yeşilyurt’ta önemli bir futbol okulumuz var. Torbalı Metin Oktay Yerleşkesi’nde akademimiz var. Selçuk’ta turnuvalar yaptığımız İsmet Orhunbilge Tesislerimiz yer alıyor. Kuşadası’nda da A Takım yerleşkemiz mevcut. Tesislerimizin yıllık bakım giderleri önemli bir yer tutuyor. Altınordu futbol organizasyonu bu ülkenin gerçek girişim sosyal organizasyondur. Tabi ki her şeyi yüklenmemiz kolay değil. Bu toprakların çocuklarının “İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu” olarak yetişmesinde bizlere destek olan firmalara müteşekkiriz. Bugün burada bizim bu tesislerimizin boya tedariki konusunda ülkemizin en önde gelen boya firmalarından Fawori Boya ile sponsorluk anlaşması yapıyoruz” diye konuştu.
Sponsorluk anlaşmasının üç yıllık olduğunu kaydeden Başkanımız Özkan, sözlerini şöyle tamamladı: “Biz bu sözleşmeyi şu anda imzalıyoruz ama Fawori Boya yöneticileri bize o kadar sıcak davrandılar ki iki ay önceden onların göndermiş olduğu boyalarla tesislerimizi boyadık. Bize destekleri için onlara bir kez daha teşekkür ediyoruz. Altınordu, Türkiye’de yabancı futbolcu oynatmayan tek kulüp. Altınordu yine Türkiye’de gerçek futbol akademisini sürdüren tek kulüptür. Altınordu bu ülkenin gerçek ve yerli milli kuruluşudur. Bugün 3 yıllık imzaladığımız sözleşme yıllar içinde daha da genişler. Bu imza hem Altınordu’ya hem de Fawori Boya’ya hayırlı uğurlu olsun”

Fawori Boya Marka Müdürü Onur Engindeniz de Altınordu gibi aynen bu ülkenin içinden çıkan bir şirket olduklarını belirterek, “Bu ülkenin çocuklarına yatırım yapan Altınordu gibi bir futbol kulübünün yanında olduğumuz için mutluyuz. Altınordu ile sponsorluk anlaşması imzaladık. Anlaşmamız üç yıllık ancak daha uzun süreli birliktelik olmasını istiyoruz. Sloganımız da ‘Altınordu’nun favorisi Fawori’ olacak” dedi.

Fawori Boya Bölgesel Pazarlama ve Dış İlişkiler Müdürü Arkın Konak, “Başkanımızın da dediği gibi bu topraklardan ilham alarak çalışıyoruz. Türk sporunun önemli markalarından birisi Altınordu’nun yanında olmaktan mutluyuz. Bu işbirliğinin uzun yıllar devam etmesini temenni ediyoruz” dedi.

Sponsorluk anlaşmasının ardından Fawori Boya temsilcileri Metin Oktay Yerleşkemizi gezerek Altınordu Futbol Akademisi’nde ileri futbol eğitimi alan sporcularımızla da tanışıp sohbet etti.