/ Haber / TRANSFERROOM ZİRVESİ İÇİN LONDRA’DAYIZ

TRANSFERROOM ZİRVESİ İÇİN LONDRA’DAYIZ

Yöneticilerimiz, dünyada 60 ülkeden 650’den fazla kulübün üye olduğu TransferRoom zirvesine katılmaya devam ediyor.


Geçtiğimiz aylarda İspanya ve Almanya’da yapılan zirve bu defa Londra’da gerçekleştiriliyor. “Yerelden Evrensele” mottosuyla sürekli Avrupa odaklı çalışmalarına devam eden kulübümüzü Londra’daki zirvede Avrupa Direktörümüz Murat Korkmaz, Kurumsal İletişim Direktörümüz Can Erbesler ve Altınordu İngiltere temsilcisi Vedat Tuna temsil etti.

Londra’da Chelsea’nin stadı Stamford Bridge’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve üç gün devam edecek TransferRoom zirvesi Brighton Teknik Direktörü David Weir ve RSC Anderlecht CEO’su Jesper Fredberg’in konuşmalarıyla başladı.
TransferRoom zirvesine Milan, Roma, Arsenal, Athletic Bilbao, Dortmund, Flamengo, Chelsea, Frankfurt, Everton, Dallas, FC Porto, Feyenoord, Juventus, Marsilya, Manchester City, Manchester United, PSV Eindhoven, Paris Saint Germain, Anderlecht gibi dünyanın önde gelen 418 kulübünün yetkilileri katıldı.
TransferRoom zirvesine Türkiye’den Altınordumuzun yanı sıra Galatasaray, Başakşehir, Alanyaspor, Manisa FK ve Göztepe’nin yöneticileri yer aldı.

Dünya futbolu adına son derece önemli olan ve kulüpler arası ilişkileri direkt temaslar seviyesine çeken TransferRoom’un 2023 yılındaki diğer toplantılarının haziran ayında Sao Paola (Brezilya) ve kasımda da Lizbon’da (Portekiz) gerçekleşeceği açıklandı.