/ Haber / “BU TOPRAKLARIN ÇOCUKLARINA İMKAN VERMEMİZ GEREKİYOR”

“BU TOPRAKLARIN ÇOCUKLARINA İMKAN VERMEMİZ GEREKİYOR”

Kulüp Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, bu toprakların çocuklarına gerekli imkanların verilmesi halinde onların hayatın her alanında başarılı olacağını söyledi.


İsmet Orhunbilge Tesislerimizde düzenlediğimiz 9. Altınordu Felsefe Kardeşliği Turnuvamızın hem açılışına hem de kapanış gününe gelen Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, final maçlarını yerinde takip etti. Minik sporcularla yakından ilgilenen başkanımız Özkan, turnuva sonunda da sporculara madalyalarını takarken onların fotoğraf çektirme isteklerini de kabul etti
.
GENÇLERİN ÖNÜNÜ AÇMAK YETİŞKİNLERE KALIYOR


Kulübümüz gibi düşünen amatör kulüplerle ortak hareket etmek için Felsefe Kardeşliği diye bir kavram ortaya attıklarını ifade eden Başkanımız Seyit Mehmet Özkan,şunları ifade etti: “85 milyonluk nüfusumuzun içinde 30-35 milyon gencimiz var. Yetişkinler olarak gençlere imkan verirsek onlar sadece sahada değil hayatın her alanında başarılı olurlar. Gençlerin önlerini açmak biz yetişkinlere kalıyor. Bu toprakların çocuklarına destek olmamız lazım. Bizim gibi düşünen amatör kulüplerimizle Felsefe Kardeşliği yapıyoruz. Yılda iki üç defa tesislerimizde turnuvalar düzenliyoruz. U11, U12 ve U13 yaş gruplarından oluşan takımlarımız burada üç gün çok güzel bir turnuva geçirdiler. Bugün burada çok güzel maçlar oynandı. Bu toprakların çocuklarına imkan vermemiz gerekiyor. Türkiye’nin Altınordu’su olarak hak edecek işler yapıyoruz. İnşallah diğer kulüplerde bizleri takip edecektir. Zaten biz bunları yaparsak tüketen ülke yerine futbolcu ihraç eden ülke oluruz. Üç gün boyunca burada çok güzel vakit geçirdik. Onlarla beraber olmak bize enerji ve keyif veriyor”