İZMİR’imizin kurtuluşunun 98 . yıldönümünü ilk günkü gibi coşkulu bir şekilde ancak koronavirüs önlemlerine büyük özen göstererek iki ayrı merkezimizde kutladık. Yeşilyurt’taki Sait Altınordu Tesisleri’mizde bir araya gelen Merkez Futbol Okulu öğrencileri ve velilerimiz hep bir ağızdan İstiklal Marşı’mızı söyleyerek törenlere başladı. Atatürk Heykeli ve ay-yıldızlı bayrağımızın önündeki törende çocuklarımız şiirler okudu, Merkez Futbol Okulları Direktörümüz Kural Altıntaş, günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yaptı, şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunduk. Çocuklarımızın okudukları şiirler, duygu dolu anlar yaşanmasına neden oldu. Koronavirüs önlemleri nedeniyle herkesin maskeleri ile katıldığı ve sosyal mesafeye dikkat ettiği tören sayesinde çocuklarımız Kurtuluş Savaşı’nı, İzmir’imizin kurtuluşunu ve bu yolda çekilen çileleri bir kez daha görme fırsatı elde ettiler. Torbalı'daki Metin Oktay Yerleşkesi'nde de Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) öğrencilerimiz, bu anlamlı ve büyük günü coşkuyla kutladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapılırken şehitlerimiz anısına saygı duruşunda bulunuldu.  
 • CAN: “HER PUANA TALİBİZ”
  NİĞDE Anadolu FK’nın deneyimli Teknik Direktörü Yüksel Can, ligin ikinci yarısı öncesi net konuştu, takımın hedefe varacak potansiyeli olduğunu söyledi.
 • MENEMENSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  ALTINORDU'muz, Pazartesi günü oynanacak karşılaşmaya yönelik çalışmalarına iki günlük iznin ardından start verdi.
 • TEK ARMAYA ADANMIŞ ÖMÜR
  ALTINORDU’muzda üç dönem başkanlık yapan, çok sevdiği renkler için amigo olarak tribüne çıkan İlyas Gönen, kırmızı-lacivert renklere olan sevdasını anlattı.
 • GENÇLERLE 5.714 DAKİKA
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, kırmızı-lacivertli ekibin ilk yarı performansını değerlendirirken ilkler anlamında çok önemli işler yaptıklarına dikkat çekti.
 • GÜNÜ TEK İDMANLA BİTİRDİK
  TFF 1.Lig'de ikinci devre hazırlıklarını sürdüren Altınordu'muz çalışmalarına devam ediyor.
 • ALFA'DA GURUR DOLU BİR GÜN
  ALTINORDU Futbol Akademisi’ne Fransa’nın Saint Etienne takımından 1,5 yıl önce gelen 2002 doğumlu Kenan Fakılı, profesyonel sözleşme imzaladı.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz, ikinci devre hazırlıklarına yaptığı çift antrenmanla devam etti.
 • İKİNCİ YARI HAZIRLIKLARIMIZ SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, ligin ikinci yarısına yönelik antrenmanlarına tüm hızıyla devam ediyor.
 • TAKIMIMIZ ARA VERMEDEN ÇALIŞIYOR
  ALTINORDU'muz, ikinci yarı öncesinde antrenmanlarına Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde devam etti.
 • YÜKSEK TEMPO İLE DEVAM
  İKİNCİ yarı öncesinde antrenmanlarını Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde sürdüren Altınordu'muz coşkulu bir antrenman yaptı.