GÖZTEPE: 3 - ALTINORDU'MUZ: 0


STAT: Göztepe Adnan Süvari Tesisleri

HAKEMLER: Davud Dakul Çelik, Çağrıcan Pazarcıklı, Muhammed Ali Doğan

GÖZTEPE: Arda Özçimen – Murat Paluli (Dk.46 Lamine Gassama), Atınç Nukan (Dk.79 Hakan Cinemre), Titi, Berkan Emir (Dk.81 Yılmaz Basravi), Yalçın Kayan (Dk.46 Kubilay Sönmez), Soner Aydoğdu (Dk.81 Metin Yıldırım), Marcio Mossoro (Dk.79 Efe Binici), Halil Akbunar (Dk.79 Burak Süleyman), Zlatko Tripic (Dk.81 Tibet Öniz), Brown İdeye (Dk.81 Ege Özkayımoğlu)


ALTINORDU: Erhan Erentürk – Yusuf Yalçın Arslan (Dk.87 Alperen Selvi), Sinan Osmanoğlu (Dk.87 Rahmi Salih Kaya), Kahraman Demirtaş (Dk.46 Furkan Metin), Ufuk Budak (Dk.77 Yusuf Can Esendemir), Furkan Çil, Muzaffer Kocaer, (Dk. 83 Tayfun Tatlı), Burak İnce (Dk.46 Yiğit Emre Çeltik), Ahmet İlhan Özek (Dk.73 Enis Destan), Metehan Mimaroğlu, Hüsamettin Yener (Dk.73 Polat Abay (Dk.75 Tunahan Öztürk))


GOLLER: Dk.65 Soner Aydoğdu, Dk.76 Halil Akbunar, Dk.86 Yılmaz Basravi (Göztepe) 


YENİ sezon çalışmalarını sürdüren Altınordu'muz, hazırlık maçında Göztepe ile Urla’da bulunan Adnan Süvari Tesisleri’nde karşılaştı.  Mücedeleyi Yönetim Kurulu Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Göztepe Başkan Vekili Talat Papatya, CEO’muz Barış Orhunbilge ve İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez de takip etti. 

İlk yarısı başa baş mücadele şeklinde geçen maçta Muzaffer, Ahmet İlhan Özek, Metehan Mimaroğlu ve Burak İnce  ile pozisyona girmemize rağmen ilk yarı 0-0 sona erdi. 

İkinci yarının başında  U19 Takımımızdan Yiğit Emre Çeltik ve Furkan Metin oyuna dahil olurken, daha sonra ise bu isimlere Yusufcan Esendemir, Polat Abay, Enis Destan, Tunahan Öztürk, Tayfun Tatlı, Rahmi Salih Kaya ve Alperen Selvi de eklendi. 

Süper Lig’de mücadele eden rakibin tecrübeli isimleri karşısında zorlanan ekibimiz, 65. dakikada Soner Aydoğdu, 76. dakikada Halil Akbunar ve 86. dakikada ise Yılmaz Basravi’nin gollerine engel olamadı ve maç 3-0 sona erdi. • MENEMENSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  ALTINORDU'muz, Pazartesi günü oynanacak karşılaşmaya yönelik çalışmalarına iki günlük iznin ardından start verdi.
 • TEK ARMAYA ADANMIŞ ÖMÜR
  ALTINORDU’muzda üç dönem başkanlık yapan, çok sevdiği renkler için amigo olarak tribüne çıkan İlyas Gönen, kırmızı-lacivert renklere olan sevdasını anlattı.
 • GENÇLERLE 5.714 DAKİKA
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, kırmızı-lacivertli ekibin ilk yarı performansını değerlendirirken ilkler anlamında çok önemli işler yaptıklarına dikkat çekti.
 • GÜNÜ TEK İDMANLA BİTİRDİK
  TFF 1.Lig'de ikinci devre hazırlıklarını sürdüren Altınordu'muz çalışmalarına devam ediyor.
 • ALFA'DA GURUR DOLU BİR GÜN
  ALTINORDU Futbol Akademisi’ne Fransa’nın Saint Etienne takımından 1,5 yıl önce gelen 2002 doğumlu Kenan Fakılı, profesyonel sözleşme imzaladı.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz, ikinci devre hazırlıklarına yaptığı çift antrenmanla devam etti.
 • İKİNCİ YARI HAZIRLIKLARIMIZ SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, ligin ikinci yarısına yönelik antrenmanlarına tüm hızıyla devam ediyor.
 • TAKIMIMIZ ARA VERMEDEN ÇALIŞIYOR
  ALTINORDU'muz, ikinci yarı öncesinde antrenmanlarına Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde devam etti.
 • YÜKSEK TEMPO İLE DEVAM
  İKİNCİ yarı öncesinde antrenmanlarını Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde sürdüren Altınordu'muz coşkulu bir antrenman yaptı.
 • İKİ GENCİMİZE MİLLİ GÖREV
  YUSUF Can Esendemir ve Furkan Metin, Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan Ümit Milli Takımımızın aday kadrosuna davet edildi.