BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, İstanbul’daki Seyrantepe Ofspor ve Çeliktepe kulüplerinin başkanlığını yapan ve yaşamının 25 yılını genç futbolculara adayan Hasan Cevahiroğlu’nu konuk etti.

Torbalı’daki Metin Oktay Yerleşkesi’ndeki buluşmada Cevahiroğlu, hem sistemimiz, hem organizasyon yapımız hakkında bilgiler aldı, hem de modern tesislerimizi gezip inceleme fırsatı elde etti. 

Hasan Cevahiroğlu ile aynı bakış açısına sahip olduğumuzu vurgulayan Başkanımız Özkan, “Kendisi, 25 yılını amatör futbolun gelişimine harcamış bir futbol emekçisi. Bu uğurda büyük emek ve zaman harcamış. O da bizim gibi bu toprakların çocuklarına güveniyor ve elinden geldiğinde onlara iyi imkanlar sunmaya çalışıyor. En büyük hayali kendi kulübünden yetişen bir çocuğu A milli Takım’da görmek olan birini konuk etmekten mutluluk duyduk” dedi.
Cevahiroğlu ile iş birliği yapma konusunda görüşmelerin devam edeceğini de sözlerine ekleyen Özkan, “İstanbul’da bir nizami futbol sahası, bir halı sahası ve eksiksiz bir fitness salonu olan amatör kulüp sanırım başka yoktur. Hasan Bey, iki futbol kulübünün başına geçerek çocuklara daha fazla maç yaptırmayı düşünecek kadar bizimle aynı düşüncede” diye konuştu.

“Mehmet Bey’i ve Altınordu’yu 25 yıldır arıyormuşum” diyen Başkan Cevahiroğlu ise şunları söyledi: “Altınordu’yu biliyor ve duyuyor ancak bu kadarını beklemiyordum. Tesisler, antrenör kadrosu, personel… Türk gençlerine, bu topraklara hizmet böyle olur.  Altınordu, hayalimdeki her şeyin gerçeğe dönüştüğü yer. İnşallah İstanbul’da ikinci bir Altınordu kuracağız. Bu toprakların çocuklarına daha fazla emek vereceğiz, onları yetiştireceğiz ve A Milli Takım’a kadar göndereceğiz. Her şeyi eksiksiz yapan, en önemlisi ise tüm vaktini bu işe harcayan Mehmet Bey’e, Türk gençleri adına teşekkür ediyorum.” • ÇİFT KALE MAÇ YAPTIK
  ALTINORDU'muz yeni sezon hazırlıklarına sabah ve akşam antrenmanlarıyla devam etti.
 • VALİMİZ KÖŞGER'İ ZİYARET ETTİK
  İZMİR Valisi Sayın Yavuz Selim Köşger'e, hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk, kulübümüz hakkında detaylı bilgiler aktardık.
 • TAKIMIMIZ KUVVET ÇALIŞTI
  ALTINORDU'muz yeni sezon hazırlıklarına sabah ve akşam antrenmanlarıyla devam etti.
 • VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
  EVLADIMIZ Abdullah Soğucak'ın babasının vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
 • FUTBOL OKULLARI YENİDEN BAŞLIYOR
  PANDEMİ nedeniyle yaklaşık beş ay ara verdiğimiz Altınordu Futbol Okulları'nda eğitimler yeniden başlıyor.
 • TAKIMIMIZ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRDÜ
  ALTINORDU'muz yeni sezon hazırlıklarını bugün yaptığı tek antrenmanla devam etti.
 • ÇİFT İDMAN YAPTIK
  ALTINORDU'muz yeni sezon hazırlıklarına sabah ve akşam antrenmanlarıyla devam etti.
 • İLK İMZA AHMET İLHAN ÖZEK'TEN
  SÜPER Lig kariyerinde 20 kez gol sevinci yaşayan tecrübeli forvet Ahmet İlhan Özek ile iki yıllık sözleşme imzaladık.
 • BEŞ AYLIK ÖZLEMLE...
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) beş aylık pandemi arasının ardından kapılarını açtı ve iki ekibimiz sezonun ilk çalışmasına çıktı.
 • TEKNİK ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRDİK
  2020-2021 sezonu hazırlıklarına başlayan Altınordu'muz, bugün yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.