BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, İstanbul’daki Seyrantepe Ofspor ve Çeliktepe kulüplerinin başkanlığını yapan ve yaşamının 25 yılını genç futbolculara adayan Hasan Cevahiroğlu’nu konuk etti.

Torbalı’daki Metin Oktay Yerleşkesi’ndeki buluşmada Cevahiroğlu, hem sistemimiz, hem organizasyon yapımız hakkında bilgiler aldı, hem de modern tesislerimizi gezip inceleme fırsatı elde etti. 

Hasan Cevahiroğlu ile aynı bakış açısına sahip olduğumuzu vurgulayan Başkanımız Özkan, “Kendisi, 25 yılını amatör futbolun gelişimine harcamış bir futbol emekçisi. Bu uğurda büyük emek ve zaman harcamış. O da bizim gibi bu toprakların çocuklarına güveniyor ve elinden geldiğinde onlara iyi imkanlar sunmaya çalışıyor. En büyük hayali kendi kulübünden yetişen bir çocuğu A milli Takım’da görmek olan birini konuk etmekten mutluluk duyduk” dedi.
Cevahiroğlu ile iş birliği yapma konusunda görüşmelerin devam edeceğini de sözlerine ekleyen Özkan, “İstanbul’da bir nizami futbol sahası, bir halı sahası ve eksiksiz bir fitness salonu olan amatör kulüp sanırım başka yoktur. Hasan Bey, iki futbol kulübünün başına geçerek çocuklara daha fazla maç yaptırmayı düşünecek kadar bizimle aynı düşüncede” diye konuştu.

“Mehmet Bey’i ve Altınordu’yu 25 yıldır arıyormuşum” diyen Başkan Cevahiroğlu ise şunları söyledi: “Altınordu’yu biliyor ve duyuyor ancak bu kadarını beklemiyordum. Tesisler, antrenör kadrosu, personel… Türk gençlerine, bu topraklara hizmet böyle olur.  Altınordu, hayalimdeki her şeyin gerçeğe dönüştüğü yer. İnşallah İstanbul’da ikinci bir Altınordu kuracağız. Bu toprakların çocuklarına daha fazla emek vereceğiz, onları yetiştireceğiz ve A Milli Takım’a kadar göndereceğiz. Her şeyi eksiksiz yapan, en önemlisi ise tüm vaktini bu işe harcayan Mehmet Bey’e, Türk gençleri adına teşekkür ediyorum.” • TEKNİK ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRDİK
  2020-2021 sezonu hazırlıklarına başlayan Altınordu'muz, bugün yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.
 • ÖNCE TEST SONRA İDMAN
  YENİ sezon hazırlıklarını sürdüren Altınordu'muzda futbolcularımıza FMS (Fonksiyonel Hareket Değerlendirme) testi uygulandı, akşam ise teknik çalışma gerçekleştirildi.
 • MAGNONİ TESTİNDEN GEÇTİK
  2020-2021 sezonu hazırlıklarına başlayan Altınordu'muzda futbolculara sağlık ekibimiz tarafından özel testler yapıldı.
 • NİĞDE ANADOLU MERHABA DEDİ
  HAZIRLAYICI takımımız, yeni sezonun ilk antrenmanını 19 kişilik bir kadroyla yaparak çalışmalarına başladı.
 • ÖZKAN: BAŞARI HİKAYESİ YAZIYORUZ
  ALTINORDU'muz yeni sezonun ilk antrenmanını yaparken Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Altınordu arması altında bir başarı hikayesi yazdığımızı söyledi.
 • NİMET ALTINORDU'YU KAYBETTİK
  EFSANE oyuncumuz Sait Altınordu'nun eşi, 94 yaşında hayata gözlerini yumdu.
 • SONUÇ DEĞİL, SÜREÇ ODAKLIYIZ
  İCRA Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge, misyonumuz, vizyonumuz ve yapılan çalışmalarımızla ilgili önemli açıklamalar yaptı.
 • BU TOPRAKLARIN ÇOCUKLARI İÇİN
  İZMİT, Kağıthane, Bayrampaşa, Tekirdağ, Adana, Kastamonu ve Tire’nin de eklenmesiyle 141 okula ulaşan Altınordu Futbol Okulları, 11 binin üzerindeki öğrencisiyle sistemin temelini oluşturuyor.
 • İŞ BİRLİĞİ İÇİN İLK ADIM ATILDI
  İSTANBUL Seyrantepe Ofspor ve Çeliktepe kulüplerinin başkanı Hasan Cevahiroğlu’nu tesislerimizde konuk ettik.
 • “1” NUMARALI KAMP
  ALTINORDU Futbol Akademisi'nde yer alan genç kalecilerimiz, mesafe, maske ve hijyen kurallarına uygun olarak bir haftalık özel kampa alındı.