TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, Bursaspor karşısında çok etkili bir futbol sergileyip pozisyonlar bulduğumuz vurgulayıp “Bu kadar etkili olduğumuz bir maçı kazanmalıydık” yorumu yaptı. Son dört maçta sadece bir gol atabildiğimize dikkat çeken Eroğlu, “Topu bir kaleden rakip ceza sahasına kadar kusursuz bir şekilde getirdikten sonra geriye sadece golü atmak kalıyor. Sezon başından bu yana gol atmakta zorlanıyoruz. Bu maçta iyi vuruşlar yapmamıza rağmen bu kez de kaleci Çağlar Şahin Akbaba’ya takıldık” dedi. 
Sağ ayak fibula kemiğinde kırık tespit edilen Batuhan Kırdaroğlu’na geçmiş olsun dileyen Eroğlu, “Şanssız bir pozisyon oldu. Tayfur Bingöl, yıllardır tanıdığımız bir oyuncu, en az bizim kadar üzüldü.  Maç sonrasında hastaneye giderek oyuncumuz ziyaret etmesi ise çok anlamlı. Hem kendisine hem de Bursaspor Kulübü’ne teşekkür ederim” diye konuştu. • NİMET ALTINORDU'YU KAYBETTİK
  EFSANE oyuncumuz Sait Altınordu'nun eşi, 94 yaşında hayata gözlerini yumdu.
 • SONUÇ DEĞİL, SÜREÇ ODAKLIYIZ
  İCRA Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge, misyonumuz, vizyonumuz ve yapılan çalışmalarımızla ilgili önemli açıklamalar yaptı.
 • BU TOPRAKLARIN ÇOCUKLARI İÇİN
  İZMİT, Kağıthane, Bayrampaşa, Tekirdağ, Adana, Kastamonu ve Tire’nin de eklenmesiyle 141 okula ulaşan Altınordu Futbol Okulları, 11 binin üzerindeki öğrencisiyle sistemin temelini oluşturuyor.
 • İŞ BİRLİĞİ İÇİN İLK ADIM ATILDI
  İSTANBUL Seyrantepe Ofspor ve Çeliktepe kulüplerinin başkanı Hasan Cevahiroğlu’nu tesislerimizde konuk ettik.
 • “1” NUMARALI KAMP
  ALTINORDU Futbol Akademisi'nde yer alan genç kalecilerimiz, mesafe, maske ve hijyen kurallarına uygun olarak bir haftalık özel kampa alındı.
 • TEK FORMÜL ÖZ KAYNAK
  KORANAVİRÜS salgını nedeniyle kulüplerin gelir-gider dengesini bozulduğuna dikkat çeken Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, çarpıcı tespitlerde bulundu.
 • LİGİN ÖZETİ KAÇIRDIĞIMIZ GOLLER
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 1-1 berabere kaldığımız Ekol Göz Menemenspor maçından sonra açıklamalar yaptı.
 • EG MENEMENSPOR:1 ALTINORDU'MUZ: 1
  LİGİN son maçında Metehan Mimaroğlu ile öne geçtik, son dakikalarda gelen gole engel olamadık.
 • KAMP KADROSU BELLİ OLDU
  ALTINORDU'muz, Cuma günü deplasmanda sezonun son maçında oynayacağı Ekol Göz Menemenspor karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.
 • SON MAÇ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI
  BUGÜN sekizinci Covid-19 PCR testi yapılan ekibimiz, iki günlük iznin ardından Ekol Göz Menemenspor karşılaşmasına yönelik çalışmalarına start verdi.