ALTINORDU A Takım teknik ekibi ve futbolcularımız, Sporcu Beden Sağlığı Bölüm Direktörümüz Dr.Raşit Şimşek tarafından Covid-19 (Korona virüs) hakkında bilgi aldı.

Beytullah Baliç Yerleşke'mizde yapılan bilgilendirme ve tavsiyeler ışığında Şimşek, virüsten korunmanın en iyi yolunun "Temizliğe önem vermek" olduğunu belirtti.

Covid-19'dan uzak durmak ve korunmak için alınması gereken tedbirlerin hayati önem taşıdığını ifade eden doktorumuz, "Sosyal izolasyon hastalığın yayılım hızında büyük bir düşüşe neden oluyor"  dedi.  

Daha az sosyalleşerek nasıl büyük bir yavaşlama yaratabileceğimizi sporcularımıza anlatan Şimşek, teknik ekibimiz ve futbolcularımıza artırılmış sosyal izolasyon ve karantina uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgilendirmelerde de bulundu.

Oyuncularımıza durumdan nasıl korunulacağını anlatan Şimşek, bulaşma yolları, korunma yöntemleri, kişisel koruyucu ekipmanlar hakkında da açıklamalarda bulundu.

Yaklaşık bir saat süren eğitimde şüpheli  COVİD-19 vakaları durumunda davranış tarzları, algoritmalar, futbolcuların liglere verilen arada uygulayacakları antrenman programlarını nasıl gerçekleştirmeleri gerektiği, izin süresince nelere dikkat etmeleri gerektiği anlatılırken uygun beslenme ve günlük yaşam tarzları hakkında tavsiyelerde bulunuldu. • ANKARASPOR ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, 3 Ekim Cumartesi günü evinde oynayacağı karşılaşmanın antrenmanlarına devam etti.
 • ÜÇ GENCİMİZ MİLLİ TAKIM'DA
  ALTINORDU'muzdan Burak İnce ve Oğuzhan Akgün, Niğde Anadolu FK'dan ise Mustafa Emirhan Özyaşar, U19 Milli Takımımızın Bulgaristan ile oynayacağı hazırlık maçı aday kadrosuna alındı.
 • ANKARASPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  ALTINORDU'muz evinde oynayacağı karşılaşmanın ilk antrenmanını yaptı.
 • EROĞLU: HER GÜN DAHA İYİYE
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 2-1 kazandığımız Beypiliç Boluspor maçını değerlendirdi.
 • BOLUSPOR: 1 ALTINORDU'MUZ: 2
  BİR topumuzun direkten döndüğü maçta iki gencimiz Oğulcan Ülgün ve Burak İnce'nin golleriyle ikinci deplasman galibiyetimizi aldık.
 • YOLUN AÇIK OLSUN EVLAT
  GENÇ oyuncumuz Ravil Tagir, dört sezon önce Cengiz Ünder'in yaptığı gibi Süper Lig ekiplerinden Başakşehir'e transfer oldu...
 • B.BOLUSPOR HAZIRLIKLARINI TAMAMLADIK
  ALTINORDU'muz, Pazartesi günü B.Boluspor ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın son çalışmasını yaptı.
 • Z.KÖMÜRSPOR:2 NİĞDE ANADOLU FK:1
  HAZIRLAYICI takımımız, deplasmanda karşılaştığı Zonguldak Kömürspor'a ilk yarıda yediği iki golle mağlup olurken tek golümüz Atalay Yıldırım'dan geldi.
 • GERİ SAYIMA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, Pazartesi günü deplasmanda B.Boluspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tek idmanla devam etti.
 • KAPTANIMIZDAN 2.DALYA
  ALTINORDU'muzun deneyimli kaptanı Sinan Osmanoğlu, pazartesi günü Beypiliç Boluspor ile oynanacak maçta 200. kez formamızı giyecek.