ALTINORDU A Takım teknik ekibi ve futbolcularımız, Sporcu Beden Sağlığı Bölüm Direktörümüz Dr.Raşit Şimşek tarafından Covid-19 (Korona virüs) hakkında bilgi aldı.

Beytullah Baliç Yerleşke'mizde yapılan bilgilendirme ve tavsiyeler ışığında Şimşek, virüsten korunmanın en iyi yolunun "Temizliğe önem vermek" olduğunu belirtti.

Covid-19'dan uzak durmak ve korunmak için alınması gereken tedbirlerin hayati önem taşıdığını ifade eden doktorumuz, "Sosyal izolasyon hastalığın yayılım hızında büyük bir düşüşe neden oluyor"  dedi.  

Daha az sosyalleşerek nasıl büyük bir yavaşlama yaratabileceğimizi sporcularımıza anlatan Şimşek, teknik ekibimiz ve futbolcularımıza artırılmış sosyal izolasyon ve karantina uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgilendirmelerde de bulundu.

Oyuncularımıza durumdan nasıl korunulacağını anlatan Şimşek, bulaşma yolları, korunma yöntemleri, kişisel koruyucu ekipmanlar hakkında da açıklamalarda bulundu.

Yaklaşık bir saat süren eğitimde şüpheli  COVİD-19 vakaları durumunda davranış tarzları, algoritmalar, futbolcuların liglere verilen arada uygulayacakları antrenman programlarını nasıl gerçekleştirmeleri gerektiği, izin süresince nelere dikkat etmeleri gerektiği anlatılırken uygun beslenme ve günlük yaşam tarzları hakkında tavsiyelerde bulunuldu. • NİĞDE ANADOLU FK: 1 HACETTEPESPOR:1
  HAZIRLAYICI takımımız, sezonun ilk maçında evinde ağırladığı Hacettepespor karşısında 90+5. dakikada Şahan Akyüz'ün golü ile 1-1 berabere kaldı.
 • YILLAR SONRA BULUŞTULAR
  ROMA forması giyen Cengiz Ünder, Leicester City’ye transfer oldu, Altınordu’daki kardeşi Çağlar Söyüncü ile buluştu.
 • KAZANMAMIZ GEREKEN BİR MAÇTI
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 2-0 kaybettiğimiz Bursaspor karşılaşmasını değerlendirdi.
 • ALTINORDU'MUZ: 0 BURSASPOR: 2
  BU sezon evimizdeki ilk maçta rakibimize ikinci 45 dakikada yediğimiz gollerle mağlup olduk.
 • EMRE NEFİZ ALTINORDU'MUZDA
  SÜPER Lig deneyimine sahip 26 yaşındaki sağ bek Emre Nefiz ile iki yıllık sözleşme imzaladık.
 • 1923 ŞEREFİNE YÜZDE 19 İNDİRİM
  ATEŞ, Hava ve Su isimli formalarımız, kuruluş yılımızın şerefine 19-23 Eylül tarihleri arasında indirimli olarak satışa çıktı.
 • BURSASPOR HAZIRLIKLARINI TAMAMLADIK
  ALTINORDU'muz, Cumartesi günü Bursaspor ile evinde oynayacağı karşılaşmanın son çalışmasını yaparak maç saatini beklemeye başladı.
 • GERİ SAYIMA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, Cumartesi günü evinde Bursaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tek idmanla devam etti.
 • ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORUZ
  ALTINORDU'muz, Cumartesi günü evinde Bursaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
 • OĞUZHAN AKGÜN ALTINORDU'MUZDA
  AHMET İlhan Özek, Ahmet Dereli ve Hüseyin Altuğ Taş’ın ardından Beşiktaş’ın genç oyuncusu Oğuzhan Akgün ile 2+2 yıllık kiralık olarak sözleşme imzaladık.