ALTINORDU’muzun birlikte yürüdüğü Petrol Ofisi, KİP ve Corendon Airlines’ın üst düzey yönetimleri , “Değerler Ortağı “ Axa Sigorta’nı ev sahipliğinde bir araya geldi. Axa Sigorta’nın Karaköy’deki merkezinde düzenlenen zirvede Altınordu’muzu Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, CEO’muz Barış Orhunbilge, İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez, Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu ve Marka Geliştirme Yönetmenimiz Özgür Özgürengin temsil etti.

Axa Sigorta CEO’su Yavuz Ölken; Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, KİP Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan ve Corendon Airlines CEO’su Yıldıray Karaer’in onurlandırdığı zirvede “Değerler Ortağı” olmanın önemini vurguladı.  “Altınordu, bu toprakların çocukları için geleceği kurguluyor” tespitinde bulunan Ölken, “Birlikte yürüdüğümüz için çok mutluyuz” dedi.

Başkanımız Özkan da Ölken ve tüm katılımcılara teşekkür ederek, “Birlikte yürümek, felsefe birlikteliği yapmak ve geleceğe aynı pencereden bakmak, herkesin başarabileceği bir iş değil. Petrol Ofisi ile çıktığımız yolda aramıza Axa Sigorta, KİP ve Corendon Airlines da katıldı. Bu dört kurumun varlığı bize, yalnız yürümediğimizi gösteriyor ve gerçekten çok büyük güç veriyor. Çocuklarımız adına sizlere yürekten teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız, sağ olun, var olun” dedi. 

Başkanımız Özkan, Metin Oktay Yerleşkesi’nde sahada çocuklarımızın adım attığı çimlerden kesilerek yapılmış çok özel bir çalışmayı, sponsorlara ayrı ayrı takdim ederken, Axa Sigorta CEO’su Yavuz Ölken de aşağıdaki bildirinin yazılı olduğu çerçeveyi konuklara takdim etti: 

Değerler kurumları varlığını sürdürmesinin, büyümesinin, gelişmesinin yani bütün hayat yolculuğunun vazgeçilmez bir parçasıdır. Verdiğimiz kararlar, attığımız adımlar, değerlerimizin bir yansımasıdır. Paylaşılan değerler ise kurumların uyum ve birliktelik içinde daha büyük işlere imza atmasının, ortak bir amacı ve hayali gerçekleştirmesinin yolunu açar. Bizler de değerlerini gönülden paylaştığımız, Cumhuriyetimizle yaşıt olan  ve “İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu” felsefesinden bir an bile sapmayan Altınordu Futbol Kulübü’nü sizinle birlikte cesaretle desteklemekten ve geleceği bir arada kucaklamaktan gurur duyuyoruz. Nice başarılara ve Altınordu Futbol Kulübü’nün köklü tarihine yakışacak bir geleceğe hep birlikte imza atmak dileğiyle”
 • ANKARASPOR ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, 3 Ekim Cumartesi günü evinde oynayacağı karşılaşmanın antrenmanlarına devam etti.
 • U19 MİLLİ TAKIMDA İKİ ALTINORDULU
  U19 Millilerin, Bulgaristan ile oynayacağı hazırlık maçı aday kadrosuna Burak İnce ve Oğuzhan Akgün çağrıldı.
 • ANKARASPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI
  ALTINORDU'muz evinde oynayacağı karşılaşmanın ilk antrenmanını yaptı.
 • EROĞLU: HER GÜN DAHA İYİYE
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 2-1 kazandığımız Beypiliç Boluspor maçını değerlendirdi.
 • BOLUSPOR: 1 ALTINORDU'MUZ: 2
  BİR topumuzun direkten döndüğü maçta iki gencimiz Oğulcan Ülgün ve Burak İnce'nin golleriyle ikinci deplasman galibiyetimizi aldık.
 • YOLUN AÇIK OLSUN EVLAT
  GENÇ oyuncumuz Ravil Tagir, dört sezon önce Cengiz Ünder'in yaptığı gibi Süper Lig ekiplerinden Başakşehir'e transfer oldu...
 • B.BOLUSPOR HAZIRLIKLARINI TAMAMLADIK
  ALTINORDU'muz, Pazartesi günü B.Boluspor ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın son çalışmasını yaptı.
 • Z.KÖMÜRSPOR:2 NİĞDE ANADOLU FK:1
  HAZIRLAYICI takımımız, deplasmanda karşılaştığı Zonguldak Kömürspor'a ilk yarıda yediği iki golle mağlup olurken tek golümüz Atalay Yıldırım'dan geldi.
 • GERİ SAYIMA BAŞLADIK
  ALTINORDU'muz, Pazartesi günü deplasmanda B.Boluspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tek idmanla devam etti.
 • KAPTANIMIZDAN 2.DALYA
  ALTINORDU'muzun deneyimli kaptanı Sinan Osmanoğlu, pazartesi günü Beypiliç Boluspor ile oynanacak maçta 200. kez formamızı giyecek.