KUŞADASI'nda düzenlenen 10 Kasım Atatürk Kupası'nda AFO U9, AFO U10, ALFA U11, ALFA U12, ALFA U13, takımlarımız, grup maçlarında fırtına gibi esti.

Altınordu'muzun yanı sıra Altay, Fenerbahçe, Bursaspor,  Denizlispor, Eyüp Şafakspor, Karagümrük, Tunçspor, Aydın Yıldızspor, Çamdibi Yeşilova Esnafspor, Kuşadası yıldızları, Torbalıgücü, Ceylanspor, Bornova 1331, Didimspor, Özgayrettepe, Aydın B.Ş.B, İzmir Barselona, Şirinyer İdmanyurdu, Alyıldızspor, Selçuk Çamlık, Bornovagücü  gibi takımların yer aldığı organizasyonda çocuklarımız 9 maçta 9 galibiyet aldı.

ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U13 Takımımız ilk maçında Aydın Yıldız Spor U13 takımı 2-0 yenerken Çamdibi Yeşilova Esnaf U13 takımını 8-0 mağlup etti. Aydın Yıldız Spor ile oynanan karşılaşmada gollerimizi 1. dakikada Beytullah Kabadayı ve 5'de Haydar Karataş attı. Çamdibi Yeşilova Esnaf U13 ile yaptığımız maçta gollerimizi 2, 5 ve 11’de Berkay İşcan, 9'da Salih Kaan Kılıçoğlu, 16'da Beytullah Kabadayı, 20’de Hasan Nazarlı, 29’da Hüseyin Maldar ve 30'da Kadir Gürçocuk attı.

ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U12 Takımımız gurubundaki ilk maçında karşılaştığı Özgayrettepe U12 takımıyla oynadığı maçı 5-0 kazandı. Maçta gollerimizi 9. dakikada Ata Gür, 14’te Recep Adaş, 17’de Fikri Aylesel, 21’de İlkan Akbulut ve 25'de İbrahim esen kaydetti.
Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U11 Takımımız ilk maçında Aydın Yıldızspor takımını 1-0 yenerken ikinci maçında Şirinyer İdmanyurdunu 9-0 mağlup etti. Aydın Yıldızspor maçında golümüzü atan isim 5. dakikada Celal Akkoyun oldu. Şirinyer İdmanyurdu maçında gollerimizi 1 ve 10.dakikada Gürkan Ezgin Toy, 15'de Batuhan Aksu, 17, 19'da Kaan Altınbaş, 21'de Selim Ferahlı, 24, 27'de Celal Akkoyun,  29'da Mehmet Ayaz Uysal attı. 

ALTINORDU Futbol Okulları (AFO) U10 Takımımız gurubundaki ilk maçında Aydın Yıldızspor U10 takımını 10-1 yenerken ikinci maçında Aydın Büyük Şehir Belediyespor U10 takımını 9-2 mağlup etti. Aydın Yıldız Spor maçında gollerimizi 1, 5. dakikada İrfan Güntekin,  6, ve 12 ‘de Ali Taha Kabadayı,  8'de Süleyman Seymen Akyar, 15 ve 22'de Rüzgar Kaze Ercan, 17 ve 24'de Kuzey Yıldız , 26'da Altay Biçer attı. Rakibin golü 9. dakikada geldi. Aydın Büyük Şehir Belediyespor ile yaptığımız maçta gollerimizi 1. dakikada Süleyman Seymen Akyar, 7'de Taha Kabadayı, 10'da Tuna Gaskar, 15, 22 ve 28'de Rüzgar Kaze Ercan, 18 ve 25'de Kuzey Yıldız, 27'de Ali Aytekin Duru attı. Rakibin Golleri 5. ve 26. dakikada geldi.

ALTINORDU Futbol Okulları (AFO) U9 Takımımız ilk maçında Aydın Yıldızspor U9 takımını 6-2 yenerken Altay U9 takımını 8-4 mağlup etti. Aydın Yıldızspor maçında gollerimizi 3. dakikada Eymen Okçu, 6  ve 8'de Fırat Bal, 19’da Mustafa Enes Bozabalı, 25’te Poyraz Kirişkuzu, 28.de Kuzey Sayhan kaydetti. Rakibin golleri  12 ve 22.dakikada geldi. Ekibimizin Altay U9 takımı ile yaptığı maçta gollererini 5. dakikada Ali Samet Diktepe, 14’te Ayaz Göçtü, 19 ve 21'de Sefa Çetinkaya, 23’te Ayaz Ünlü, 25 ve 26'da Eymen Okçu, 28'de Sefa Çetinkaya attı. Altay'ın golleri 1,16,22 ve 27.dakikada geldi.

Bu sonuçlar ile birlikte tüm takımlarımız bir üst tura yükseldi. 17 Kasım Pazar (Bugün) da devam edecek olan turnuvada, final karşılaşmaları 18 Kasım Pazartesi günü yapılacak. • SONUÇ DEĞİL, SÜREÇ ODAKLIYIZ
  İCRA Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge, misyonumuz, vizyonumuz ve yapılan çalışmalarımızla ilgili önemli açıklamalar yaptı.
 • BU TOPRAKLARIN ÇOCUKLARI İÇİN
  İZMİT, Kağıthane, Bayrampaşa, Tekirdağ, Adana, Kastamonu ve Tire’nin de eklenmesiyle 141 okula ulaşan Altınordu Futbol Okulları, 11 binin üzerindeki öğrencisiyle sistemin temelini oluşturuyor.
 • İŞ BİRLİĞİ İÇİN İLK ADIM ATILDI
  İSTANBUL Seyrantepe Ofspor ve Çeliktepe kulüplerinin başkanı Hasan Cevahiroğlu’nu tesislerimizde konuk ettik.
 • “1” NUMARALI KAMP
  ALTINORDU Futbol Akademisi'nde yer alan genç kalecilerimiz, mesafe, maske ve hijyen kurallarına uygun olarak bir haftalık özel kampa alındı.
 • TEK FORMÜL ÖZ KAYNAK
  KORANAVİRÜS salgını nedeniyle kulüplerin gelir-gider dengesini bozulduğuna dikkat çeken Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, çarpıcı tespitlerde bulundu.
 • LİGİN ÖZETİ KAÇIRDIĞIMIZ GOLLER
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 1-1 berabere kaldığımız Ekol Göz Menemenspor maçından sonra açıklamalar yaptı.
 • EG MENEMENSPOR:1 ALTINORDU'MUZ: 1
  LİGİN son maçında Metehan Mimaroğlu ile öne geçtik, son dakikalarda gelen gole engel olamadık.
 • KAMP KADROSU BELLİ OLDU
  ALTINORDU'muz, Cuma günü deplasmanda sezonun son maçında oynayacağı Ekol Göz Menemenspor karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.
 • SON MAÇ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI
  BUGÜN sekizinci Covid-19 PCR testi yapılan ekibimiz, iki günlük iznin ardından Ekol Göz Menemenspor karşılaşmasına yönelik çalışmalarına start verdi.
 • BU SEZON ÇOK ZORLU GEÇTİ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 3-1 kazandığımız Giresunspor maçından sonra açıklamalar yaptı.