ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U12 Takımımız, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen U12 Cup Turnuvası'na iki galibiyetle başladı. Atatürk Stadı'nda düzenlenen ve her takımın A ve B olarak ikiye ayrıldığı organizasyonda U12 takımlarımız, Altay U12 takımlarını 2-1 ve 4-1'lik skorlarla mağlup etti. U12 A ekibimizin golleri 48. dakikada Adem Ali Barkın ve 50. dakikada Orhan Uğur'dan geldi. Altay ise tek golü 35. dakikada buldu. 1-3-3-1 dizilişiyle sahada yer alan takımımız Kuzey Sapaz (1), Efe Uymur (2), Eren Kaya (4), Emre İnal (3), Ata Gür (6), Orhan Uğur (8), Ahmet Cemil Gürel (7) ve Adem Ali Barkın (9) kadrosuyla mücadele etti.

ALFA U12 B takımımızın golleri ise 24.dakikada Adem Ali Barkın, 28, 30 ve 45'te ise Adem Solak'tan geldi. Gollerin asistlerini Ahmet Cemil, Fikri Aylesel, Bertuğ İbrahimoğlu ve İbrahim Esen yaptı. Rakibin golü 33.dakikada geldi. 1-3-3-1 dizilişiyle sahada yer alan takımımız Arda Yılmaz (1), Arda Aydın (2), Yiğit Fidan (4), Mehmet Sarp Yelman (3), İbrahim Esen (6), Enes Aydemir (8), Bertuğ İbrahimoğlu  (7) ve Ege Baş (9) kadrosuyla mücadele etti.

U12 Takımımları böylelikle Altay'ı toplamda 6-2 yenerek tur atladı. Ekibimiz 10 Ekim Perşembe günü saat 16:30'da Genç Özgürspor ile karşılaşacak.

Turnuvada Göztepe, Altay, Bucaspor, İzmirspor, Pınargücüspor, İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Genç Özgürspor da yer alıyor. • İLK İMZA AHMET İLHAN ÖZEK'TEN
  SÜPER Lig kariyerinde 20 kez gol sevinci yaşayan tecrübeli forvet Ahmet İlhan Özek ile iki yıllık sözleşme imzaladık.
 • BEŞ AYLIK ÖZLEMLE...
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) beş aylık pandemi arasının ardından kapılarını açtı ve iki ekibimiz sezonun ilk çalışmasına çıktı.
 • TEKNİK ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRDİK
  2020-2021 sezonu hazırlıklarına başlayan Altınordu'muz, bugün yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.
 • ÖNCE TEST SONRA İDMAN
  YENİ sezon hazırlıklarını sürdüren Altınordu'muzda futbolcularımıza FMS (Fonksiyonel Hareket Değerlendirme) testi uygulandı, akşam ise teknik çalışma gerçekleştirildi.
 • MAGNONİ TESTİNDEN GEÇTİK
  2020-2021 sezonu hazırlıklarına başlayan Altınordu'muzda futbolculara sağlık ekibimiz tarafından özel testler yapıldı.
 • NİĞDE ANADOLU MERHABA DEDİ
  HAZIRLAYICI takımımız, yeni sezonun ilk antrenmanını 19 kişilik bir kadroyla yaparak çalışmalarına başladı.
 • ÖZKAN: BAŞARI HİKAYESİ YAZIYORUZ
  ALTINORDU'muz yeni sezonun ilk antrenmanını yaparken Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Altınordu arması altında bir başarı hikayesi yazdığımızı söyledi.
 • NİMET ALTINORDU'YU KAYBETTİK
  EFSANE oyuncumuz Sait Altınordu'nun eşi, 94 yaşında hayata gözlerini yumdu.
 • SONUÇ DEĞİL, SÜREÇ ODAKLIYIZ
  İCRA Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge, misyonumuz, vizyonumuz ve yapılan çalışmalarımızla ilgili önemli açıklamalar yaptı.
 • BU TOPRAKLARIN ÇOCUKLARI İÇİN
  İZMİT, Kağıthane, Bayrampaşa, Tekirdağ, Adana, Kastamonu ve Tire’nin de eklenmesiyle 141 okula ulaşan Altınordu Futbol Okulları, 11 binin üzerindeki öğrencisiyle sistemin temelini oluşturuyor.