ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U11 Takımımız,Jorrit Hendrix Cup'da mücadele etmek üzere Hollanda'ya gitti. 8 Haziran Cumartesi günü başlayacak organizasyon, 9 Haziran'daki final karşılaşmasıyla sona erecek.

5 ayrı ülkeden 12 takımın yer alacağı Jorrit Hendrix Cup'da Ajax, Psv, Az Alkmaar, Feyenoord, Schalke 04, Borussia Monchengladbach, Anderlecht ve Aberdeen gibi önemli kulüpler de yer alacak. Altınordu'muz B Grubunda Az Alkmaar, Clup Brugge, Feyenoord, Schalke 04 ve Regilo Team takımlarıyla ilk ikiye girme mücadelesi verecek.

Gruplarını ilk iki sırada bitiren takımların Yarı Final'e yükseleceği turnuvada maçlar 12.5×2 devre üzerinden oynanacak. Gruplarında üç, dört ve beşinci olan takımlar ise sıralama maçlarıyla turnuvayı tamamlayacak.

Takımımız, 8 Haziran Cumartesi günü saat 11.35'de AZ Alkmaar, 12:45'de Schalke 04, 14:35'de Feyenoord ve 15:45'de Club Brugge ile karşılaşacak. 9 Haziran Pazar günü ise saat 11:05'de Regio Team ile grup etabını tamamlayacak.

ALFA İdari Direktörümüz Halit Eroğlu, U11 Takım Antrenörü Emre İnal, U11 Kaleci Antenörü Şevket Kaan Gönültaş, Pisikolojik Performans Persenoli Yağmur Simge Gül, İdari İşler Personeli Arman Elitaş'ın yer aldığı kafilede şu isimler bulunuyor: Kuzey Sapaz, Arda Yılmaz, Faruk Karayakalı, Yiğit Fidan, Arda Aydın, Ömer Asım Yılmaz, Mehmet Sarp Yelman, Rüzgar Metinoğlu, Efe Uymur, Ata Gür, Taha Zur ve Enes Aydemir. • SONUÇ DEĞİL, SÜREÇ ODAKLIYIZ
  İCRA Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge, misyonumuz, vizyonumuz ve yapılan çalışmalarımızla ilgili önemli açıklamalar yaptı.
 • BU TOPRAKLARIN ÇOCUKLARI İÇİN
  İZMİT, Kağıthane, Bayrampaşa, Tekirdağ, Adana, Kastamonu ve Tire’nin de eklenmesiyle 141 okula ulaşan Altınordu Futbol Okulları, 11 binin üzerindeki öğrencisiyle sistemin temelini oluşturuyor.
 • İŞ BİRLİĞİ İÇİN İLK ADIM ATILDI
  İSTANBUL Seyrantepe Ofspor ve Çeliktepe kulüplerinin başkanı Hasan Cevahiroğlu’nu tesislerimizde konuk ettik.
 • “1” NUMARALI KAMP
  ALTINORDU Futbol Akademisi'nde yer alan genç kalecilerimiz, mesafe, maske ve hijyen kurallarına uygun olarak bir haftalık özel kampa alındı.
 • TEK FORMÜL ÖZ KAYNAK
  KORANAVİRÜS salgını nedeniyle kulüplerin gelir-gider dengesini bozulduğuna dikkat çeken Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, çarpıcı tespitlerde bulundu.
 • LİGİN ÖZETİ KAÇIRDIĞIMIZ GOLLER
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 1-1 berabere kaldığımız Ekol Göz Menemenspor maçından sonra açıklamalar yaptı.
 • EG MENEMENSPOR:1 ALTINORDU'MUZ: 1
  LİGİN son maçında Metehan Mimaroğlu ile öne geçtik, son dakikalarda gelen gole engel olamadık.
 • KAMP KADROSU BELLİ OLDU
  ALTINORDU'muz, Cuma günü deplasmanda sezonun son maçında oynayacağı Ekol Göz Menemenspor karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.
 • SON MAÇ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI
  BUGÜN sekizinci Covid-19 PCR testi yapılan ekibimiz, iki günlük iznin ardından Ekol Göz Menemenspor karşılaşmasına yönelik çalışmalarına start verdi.
 • BU SEZON ÇOK ZORLU GEÇTİ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 3-1 kazandığımız Giresunspor maçından sonra açıklamalar yaptı.