ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 takımımız, Lennart Johansson Academy Trophy Cup üçüncü maçında Danimarka temsilcisi Odense BK'yı 3-1 yendi. Skytteholms IP C Sahası'nda oynanan karşılaşmadaki takımımızın gollerini 33. dakikada Ethem Eren Vardar, 35'te Furkan Yöntem ve 50'de Zişan Turan kaydetti. Rakip Odense BK'nın tek golü 11. dakikada geldi. Ekibimiz bu sonuçla grupta puanını 4'e yükselterek üçüncü sırada yer aldı.

1-4-3-3 dizilişiyle sahada yer alan takımımız Arif Şimşir  (1) – Arda Baran Eren (2) (Dk.20Kayra Gökgöz), Arda Kırgıl (4), Hasan Berat Kayalı (5), Alperen Bekli (3), Ahmet Şahin (6), Zişan Turan (8) Furkan Yöntem, (8), Furkan Emin Kaçmaz (7) (Dk.10 Sercan Demirkıran), Fatih Kömür (11) (Dk.20 Ethem Eren Vardar) ve Batuhan Seçkin Fırıncı (9) kadrosuyla mücadele etti.

U14'lerimiz grubunda, AIK Solna ile 1-1 berabere kalmış, PSG'ye ise 4-1'lik skorla yenilmişti. Ekibimiz, grubundaki son maçında 25 Mayıs Cumartesi günü saat 16:00'da ise Barcelona ile karşılaşacak. • SONUÇ DEĞİL, SÜREÇ ODAKLIYIZ
  İCRA Kurulu Başkanımız (CEO) Barış Orhunbilge, misyonumuz, vizyonumuz ve yapılan çalışmalarımızla ilgili önemli açıklamalar yaptı.
 • BU TOPRAKLARIN ÇOCUKLARI İÇİN
  İZMİT, Kağıthane, Bayrampaşa, Tekirdağ, Adana, Kastamonu ve Tire’nin de eklenmesiyle 141 okula ulaşan Altınordu Futbol Okulları, 11 binin üzerindeki öğrencisiyle sistemin temelini oluşturuyor.
 • İŞ BİRLİĞİ İÇİN İLK ADIM ATILDI
  İSTANBUL Seyrantepe Ofspor ve Çeliktepe kulüplerinin başkanı Hasan Cevahiroğlu’nu tesislerimizde konuk ettik.
 • “1” NUMARALI KAMP
  ALTINORDU Futbol Akademisi'nde yer alan genç kalecilerimiz, mesafe, maske ve hijyen kurallarına uygun olarak bir haftalık özel kampa alındı.
 • TEK FORMÜL ÖZ KAYNAK
  KORANAVİRÜS salgını nedeniyle kulüplerin gelir-gider dengesini bozulduğuna dikkat çeken Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, çarpıcı tespitlerde bulundu.
 • LİGİN ÖZETİ KAÇIRDIĞIMIZ GOLLER
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 1-1 berabere kaldığımız Ekol Göz Menemenspor maçından sonra açıklamalar yaptı.
 • EG MENEMENSPOR:1 ALTINORDU'MUZ: 1
  LİGİN son maçında Metehan Mimaroğlu ile öne geçtik, son dakikalarda gelen gole engel olamadık.
 • KAMP KADROSU BELLİ OLDU
  ALTINORDU'muz, Cuma günü deplasmanda sezonun son maçında oynayacağı Ekol Göz Menemenspor karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.
 • SON MAÇ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI
  BUGÜN sekizinci Covid-19 PCR testi yapılan ekibimiz, iki günlük iznin ardından Ekol Göz Menemenspor karşılaşmasına yönelik çalışmalarına start verdi.
 • BU SEZON ÇOK ZORLU GEÇTİ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 3-1 kazandığımız Giresunspor maçından sonra açıklamalar yaptı.