Metin Oktay Yerleşkesi’nde düzenlenen imza törenine Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan, AXA Sigorta Ege Bölge Koordinatörü Tolga Tıknaz, Altınordu Futbol Akademisi idari ve teknik kadrosunun yanı sıra Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) sporcularımız katıldı.

ÖZKAN: AXA SİGORTA’YA TEŞEKKÜR EDİYORUZ


Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, AXA Sigorta ile yol arkadaşlıklarının sürdüğünü belirterek, “AXA Sigorta kulübümüzün bünyesinde yer alan tüm sporcu ve çalışanlarımızın yanında yer almaya devam ediyor. Altınordu Futbol Kulübü çok büyük  bir organizasyon olduğu için bize destek olan kurumlar var. Onlar sadece bir sezonluk değil ömür boyu bizlerle beraber.
Onlar da bu toprakların çocuklarına destek oluyorlar. Biz iyi bir iş yaptığımız için yanımızda oluyorlar. Sizleri A Milli Takımlarda gördüğümüz zaman biz zevkten 4 köşe oluyoruz. Buraların yaşaması sadece benim çabamla olmuyor bizlere destek olan sponsorlarımız var. Onlara çok saygı ve sevgi gösteriyoruz. AXA Sigorta tam 5 yıldır bizim yol arkadaşımız. Onlar bize her zaman destek oluyor” dedi.

Başkanımız Özkan, ALFA’da forma giyen sporcularımıza yaptığı konuşmada “Asıl hedefimiz Süper Lig bile değil, Avrupa’nın 5 büyük ligine katılmak. Biz bunları başarabilecek bir eğitim kurumuyuz. Futbol kulübünden daha çok fazlasıyız. Hedeflerimiz çok büyük” diye konuştu.

İŞCAN: ALTINORDU’NUN YANINDAYIZ

AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan da imza töreninde şu açıklamalarda bulundu: “AXA Sigorta olarak, toplum için değerli olanı korumak ve gelecek nesillere aktarmak kurumsal sorumluluk yaklaşımımızın temelinde yer alıyor. Cumhuriyetimizle yaşıt Altınordu FK ile olan “Değerler Ortaklığı”mızla da, bu köklü kulübün yansıttığına inandığımız ‘İyi birey, İyi vatandaş, İyi sporcu’ olma gibi önemli amaçların, gençler tarafından benimsenmesine katkı yaptığımıza inanıyoruz.Altınordu’yla olan yol arkadaşlığımızla ülkemize yeni sporcular kazandırılmasını desteklemekten mutluyuz.”

Firuzan İşcan, sözlerini şöyle tamamladı:

“5 yıldır Altınordu Futbol Kulübü ile beraber yürüyoruz. Sponsordan daha farklı değerler ortağı olarak sizleri görüyoruz. Bu işin sadece para olmadığını biliyoruz. Burada, gencecik insanlara yapılan yatırımları görüyoruz. Burada yapılanlara çok büyük saygı duyuyoruz. Gücümüz yettiğince hep sizlerle beraber olacağız. 5 yıldır gelip gidiyoruz ama gençlere yapılan yatırımları görmek bizleri mutlu ediyoruz. Topluma örnek olacak bir şey yapılıyor biz bunun farkındayız. Sizin gibi değerleri korumak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerle burada bu yolculukta bir arada olmaktan devam etmekten mutluyuz. AXA Sigorta şirketi olarak dünyanın en büyük sigorta şirketiyiz. Bizler bu büyük hayalinizi; mutlu olarak gurur duyarak takip ediyoruz. Buradan yetişen sporcular Avrupa’ya büyük takımlara gittiğinde biz de alkışlıyoruz ve heyecanlanıyoruz. Bu başarıda biraz da payımız olduysa bundan çok gurur duyuyoruz.”

İmza töreninin ardından Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan’a isminin yazılı olduğu formayı hediye etti.

Öte yandan imza törenin sonrasında AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan ve AXA Sigorta Ege Bölge Koordinatörü Tolga Tıknaz, Metin Oktay Yerleşkemizi gezerek yeni yapılan yatırımlar konusunda ALFA İdari Direktörümüz Ahmet Furkan Can ve Kurumsal İletişim Direktörümüz Can Erbesler’den bilgiler aldı.
 • AFO TURNUVAMIZ SONA ERDİ
  Altınordu Futbol Okullarımızın 2. Etkinliğini büyük coşku içinde tamamladık
 • U12 İZMİR CUP’A BAYERN MÜNİH DE GELİYOR
  2013 yılından beri düzenlediğimiz ve büyük heyecana sahne olan Uluslararası U12 İzmir Cup’a Alman panzeri Bayern Munich de geliyor.
 • SELÇUK’TA TURNUVA COŞKUSU
  Altınordu Futbol Okullarımızın 2. etkinliği, İsmet Orhunbilge Tesislerimizde büyük coşku içinde başladı.
 • U18 MİLLİ TAKIMI’NDA 3 OYUNCUMUZ FORMA GİYDİ
  U18 Milli Takımımızın hazırlık turnuvasında İspanya’ya 3-1 mağlup olduğu karşılaşmada 3 oyuncumuz forma giydi.
 • 2 FUTBOLCUMUZ U19 MİLLİ TAKIMI’NDA FORMA GİYDİ
  U19 Milli Takımımızın UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu ikinci maçında Azerbaycan'ı 5-1 mağlup ettiği karşılaşmada 2 futbolcumuz forma giydi.
 • MANİSA FK: 2 - ALTINORDU: 0 (ÖZEL MAÇ)
  A Takımımız, milli maçlar nedeniyle liglere verilen arada Manisa FK ile oynadığı özel maçı 2-0 kaybetti.
 • KARŞIYAKA U17 TAKIMI İLE ÖZEL MAÇ
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U16/17 Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Karşıyaka U17 Takımı ile özel maçta karşı karşıya geldi.
 • ÖKS OYUNCULARIMIZ MİLLİ TAKIMDA BULUŞTU
  Altınordu Futbol Akademimizden (ALFA) yetişen futbolcularımız, şimdi de U19 Milli Takımı’mızın başarısı için beraber mücadele ediyor.
 • MİLLİ ARAYI BOŞ GEÇİRMEYECEĞİZ
  A Takımımız, milli arayı Manisa FK ile özel maç yaparak değerlendirecek.
 • ALTAY U19 TAKIMI İLE ÖZEL MAÇ
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Altay U19 takımı ile özel maç yaptı.