Gelişim Ligleri U19 Elit A Ligi 2. Grubu’nda mücadele edecek Altınordu U18/19 Takımımız, Trabzonspor, Beşiktaş, Bursaspor, Kasımpaşa, Ümraniyespor, Antalyaspor, Konyaspor, Boluspor, Sivasspor, Giresunspor ve Yeni Malatyaspor takımları ile karşılaşacak.
Gelişim Ligleri Elit U17 Elit A Ligi 2. Grubu’nda mücadele edecek Altınordu U16/17 takımımız ise Beşiktaş, Fenerbahçe, İstanbul Başakşehir, Karagümrük, Ümraniyespor, Antalyaspor, Gençlerbirliği, Ankaraspor, Kayserispor, Giresunspor ve Sivasspor ile karşılaşacak.

U19 Elit A-B Ligleri ve U17 Elit A-B Ligleri çift devreli lig usulüne göre, cumartesi günleri oynanacak. 

U19 ve U17 Elit A-B Ligleri sezon sonrasında oynanacak play-off organizasyonlarına ilişkin tarihler ise daha sonra ilan edilecek.


ALTINORDU U18/19 TAKIMIMIZIN FİKSTÜRÜ


U18/19 Takımımız, ligdeki ilk maçını 1 Ekim Cumartesi günü saat 12.00’da Arabam Konyaspor ile oynayacak.

2. Hafta
Boluspor – Altınordu
8 Ekim Cumartesi             12.00

3. Hafta
Altınordu – Sivasspor
15 Ekim Cumartesi         12.00

4. Hafta
Giresunspor-Altınordu
22 Ekim Cumartesi        12.00

5. Hafta
Altınordu – Trabzonspor   
29 Ekim Cumartesi        12.00

6. Haf    ta
Beşiktaş-Altınordu
5 Kasım Cumartesi    12.00

7. Hafta
Altınordu – Bursaspor
12 Kasım            12.00

8. Hafta
Kasımpaşa – Altınordu
19 Kasım Cumartesi     12.00

9. Hafta
Altınordu – Ümraniyespor
26 Kasım Cumartesi        12.00

10. Hafta
Yeni Malatyaspor – Altınordu
3 Aralık Cumartesi        12.00

11. Hafta
Antalyaspor – Altınordu
10 Aralık Cumartesi        12.00

12. Hafta
Konyaspor-Altınordu
7 Ocak Cumartesi            12.00

13. Hafta
Altınordu-Boluspor
14 Ocak Cumartesi        12.00

14. Hafta
Sivasspor- Altınordu
21 Ocak Cumartesi        12.00

15. Hafta
Altınordu – Giresunspor
28 Ocak Cumartesi        12.00

16. Hafta
Trabzonspor-Altınordu
4 Şubat Cumartesi         12.00

17.  Hafta
Altınordu – Beşiktaş
11 Şubat Cumartesi    12.00

18. Hafta
Bursaspor-Altınordu   
18 Şubat Cumartesi    12.00

19. Hafta
Altınordu-Kasımpaşa
25 Şubat Cumartesi    12.00
20. Hafta
Ümraniyespor-Altınordu
4 Mart Cumartesi        12.00

21. Hafta
Altınordu-Yeni Malatyaspor
11 Mart Cumartesi            12.00

22. Hafta
Altınordu-Antalyaspor
18 Mart Cumartesi            12.00

ALTINORDU U16/17 TAKIMIMIZIN FİKSTÜRÜ


Altınordu U16/17 Takımımız, 2022-2023 sezonun ilk haftasında 1 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’da Ümraniyespor ile deplasmanda karşılaşacak.

2. Hafta
Altınordu – Antalyaspor
8 Ekim Cumartesi             15.00

3. Hafta
Gençlerbirliği – Altınordu
15  Ekim Cumartesi        15.00

4. Hafta
Altınordu – Ankaraspor   
22 Ekim Cumartesi        15.00

5. Hafta
Altınordu-Kayserispor
29 Ekim Cumartesi        15.00

6. Hafta
Sivasspor-Altınordu
5 Kasım Cumartesi        15.00

7. Hafta
Altınordu-Giresunspor
12 Kasım Cumartesi        15.000

8. Hafta
Beşiktaş-Altınordu
19 Kasım Cumartesi        15.00

9. Hafta
Altınordu-Fenerbahçe   
26 Kasım Cumartesi        15.00

10. Hafta
İstanbul Başkaşehir-Altınordu
3 Aralık Cumartesi        15.00

11. Hafta
Altınordu – Fatih Karagümrük
10 Aralık Cumartesi        15.00

12. Hafta
Altınordu-Ümraniyespor
7 Ocak Cumartesi            15.00

13. Hafta
Antalyaspor-Altınordu
14 Ocak Cumartesi        15.00

14. Hafta
Altınordu-Gençlerbirliği
21 Ocak Cumartesi        15.00

15. Hafta
Ankaraspor-Altınordu
28 Ocak Cumartesi        15.00

16. Hafta
Kayserispor-Altınordu
4 Şubat Cumartesi            15.00

17. Hafta
Altınordu-Sivasspor
11 Şubat Cumartesi        15.00

18. Hafta
Giresunspor-Altınordu
18 Şubat Cumartesi        15.00

19. Hafta
Altınordu-Beşiktaş
25 Şubat Cumartesi        15.00

20. Hafta
Fenerbahçe-Altınordu
4 Mart Cumartesi            15.00

21. Hafta
Altınordu-İstanbul Başakşehir
11 Mart Cumartesi            15.00

22. Hafta
Fatih Karagümrük-Altınordu
18 Mart Cumartesi            15.00




  • KEÇİÖRENGÜCÜ MAÇI BİLETLERİ SATIŞTA
    A Takımımızın Pazar günü Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda Keçiörengücü ile oynayacağımız karşılaşmanın biletleri satışa çıktı.
  • SAMİ SATILMIŞ, MİLLİ TAKIMDA FORMA GİYDİ
    U19 Milli Takımımızın UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu’nda Bulgaristan ile 1-1 berabere kaldığı maçta A takım oyuncularımızdan Sami Satılmış 90 dakika forma giydi.
  • SELÇUK EFES MÜZESİ'Nİ ZİYARET ETTİK
    Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U13 Takımımız, sosyal etkinlikler kapsamında Selçuk Efes Müzesi’ni ziyaret etti.
  • SPORTİF İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZLADIK
    Akademi eğitimi alan sporcularımızın okul ve kulüp çalışmalarını birbirini tamamlayacak şekilde yapmalarını sağlayacak protokolü imzaladık.
  • U18 MİLLİ TAKIMI’NDA 2 OYUNCUMUZ FORMA GİYDİ
    U18 Milli Takımımızın hazırlık turnuvası son maçında Portekiz ile oynadığı maçta iki oyuncumuz forma giydi.
  • AO CAMPS GERİ DÖNÜYOR!
    Kulübümüz tarafından düzenlenen Altınordu Futbol Camps’ta yeni kamp heyecanı 26 Aralık 2022 tarihinde başlayacak.
  • BAŞARILAR HÜSEYİN EROĞLU
    Altınordumuzda 10 yıl görev yapan Hüseyin Eroğlu, Samsunspor Kulübü Teknik Direktörülüğü'ne getirildi.
  • FANATİK TİYATRO OYUNUNU İZLEDİK
    Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 ve U16/17 Takımımız, saha dışı sosyal etkinlikler kapsamında tiyatroya gitti.
  • AFO TURNUVAMIZ SONA ERDİ
    Altınordu Futbol Okullarımızın 2. Etkinliğini büyük coşku içinde tamamladık
  • U12 İZMİR CUP’A BAYERN MÜNİH DE GELİYOR
    2013 yılından beri düzenlediğimiz ve büyük heyecana sahne olan Uluslararası U12 İzmir Cup’a Alman panzeri Bayern Munich de geliyor.