Başkanımız Seyit Mehmet Özkan’ın da seyrettiği maçtan sonra Altınordu TV’ye konuşan Teknik Direktörümüz Ufuk Kahraman, “Geçtiğimiz haftalarda Metin Oktay Yerleşkemizde çalışmıştık. Bugün de U18/19 ve U16/17 takımlarımız arasında oynanan maçı izledik. Çok keyif aldım. A Takımda oynadığımız ve uygulamaya çalıştığımız felsefeyi burada görmek beni çok keyiflendirdi. Zaten Altınordu organizasyonda Altınordu Futbol Akademisi’nin (ALFA) önemi çok büyük. ALFA bizim oyuncu depomuz ve A takımımızı destekleyen en büyük ana damar. Bu felsefe ile gelişen oyuncular bize çok değer katacak” diye konuştu.
Kahraman, “İlerleyen süreçte ALFA’dan sporcularımız bizi ziyaret edecek. Biz buraya gelmeye devam edeceğiz. Keyifli bir sezon bizi bekliyor” diye konuştu.

A Takımımız, ALFA U18/19 ve U16/17 takımlarımızın maçını izledikten sonra yarın Göztepe ile oynayacağı özel maçın son çalışmasını yaptı. • ALTAY U17 TAKIMI İLE ÖZEL MAÇTA KARŞILAŞTIK
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U16/17 Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Altay U17 Takımı ile özel maçta karşılaştı.
 • VELİLERİMİZLE TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR
  Altınordu Futbol Akademisi'nde (ALFA) eğitim gören sporcularımızın aileleri için bilgilendirme toplantılarına devam ediyoruz.
 • ATAMIZIN HUZURUNDAYIZ
  Altınordu Futbol organizasyonu olarak Başkent’te oynayacağımız maçlar öncesinde Anıtkabir’e ziyaretlerimiz devam ediyor.
 • AO CAMPS ÜÇÜNCÜ MEZUNLARINI VERDİ
  Kulübümüz tarafından düzenlenen Altınordu Football Camps'ın üçüncü haftası sona erdi.
 • BAŞKANIMIZ ÖZKAN’A ZİYARET
  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Sait Altınordu Tesislerimizde eski oyuncularımızdan Gürsel Baliç ve birçok takımda kaleci antrenörü olarak görev yapan eski kalecilerden Gökalp Sal ile bir araya geldi.
 • TAZİYE ZİYARETİ
  Altınordu Futbol Okulları (AFO) İdari Direktörümüz Köksal Ferizcan ve yardımcısı Cenge Ateş, Altınordu Fethiye Okulu Sorumlu Antrenörümüz Sabit Tarhan’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • İKİ OYUNCUMUZA U16 MİLLİ TAKIM DAVETİ
  U16 Milli Takımımızın Erzurum’da yapacağı hazırlık kampına Altınordu Futbol Akademisi’nden (ALFA) iki oyuncumuz davet edildi.
 • YANGIN EĞİTİMİ ALDIK
  Altınordu Futbol Akademimizin (ALFA) bulunduğu Metin Oktay Yerleşkemizde sporcularımıza ve çalışanlarımıza yangın eğitimi verildi.
 • İLKER AKAR’A MİLLİ DAVET
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 Takımı sporcularımızdan İlker Akar, U19 Milli Takımımızın Erzurum'da gerçekleştireceği hazırlık kampının aday kadrosuna davet edildi.
 • TURGUTLUSPOR U19 TAKIMI İLE ÖZEL MAÇTA KARŞILAŞTIK
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Turgutluspor U19 Takımı ile özel maçta karşı karşıya geldi.