Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) İdari Direktörü Ahmet Furkan Can, ALFA Kıdemli Genel Kaptanı Sedat Gündoğdu, ALFA Teknik Direktörü Koray Cinel, ALFA Antrenörleri ve takım kaptanları tarafından karşılanan Altınordu Kadın Voleybol Takımı, Metin Oktay Yerleşkemizde bulunan antrenman sahaları, yüksek irtifa merkezi, kriyoterapi odası, teknik 1 ve teknik 2 çalışma alanlarını gezdi. 
Kulübümüzün tanıtımının yer aldığı tanıtım filminin izlenmesinin ardından ALFA İdari Direktörümüz Ahmet Furkan Can tarafından Altınordu Voleybol Şubesi Başkanı Prof. Dr. Serdar Kaçar ile Voleybol A Takım ve Genç Takım kaptanlarına isimlerinin yazılı olduğu formalar hediye edildi. Altınordu Voleybol Takımı yöneticileri de ALFA Teknik Direktörü Koray Cinel’e tüm takımın imzasının bulunduğu voleybol takımı topu armağan etti.

"VOLEYBOLUN ALTINORDU’SU" GELDİ

Voleybol Şubesi olarak bu sene faaliyete geçtiklerini belirten Altınordu Voleybol Şubesi Başkanı Prof. Dr. Serdar Kaçar, “Herkesin hayal ettiğine biz sahibiz. Altınordu Türkiye’nin en güzel tesislerine sahip. Voleybol şubesi olarak biz bunu hayal etmiyoruz, gerçekleştirmek için elimizden geldiğince çalışacağız. Herkesin hayalini kurduğu örnek bizim önümüzde duruyor. Yıllardır “Geliyor Türkiye’nin Altınordu’su. Şimdi de "Voleybolunun Altınordu'su" geldi, diyoruz” diye konuştu.
Serdar Kaçar, Metin Oktay Yerleşkesi’ne yapılan ziyaretten dolayı mutlu olduklarını ve bu ziyaretin herkesin ufkunun genişlettiğini ifade etti. 
ALFA Teknik Direktörümüz Koray Cinel de “Altınordu Kadın Voleybol Şubesi’nin ziyaretinden dolayı çok mutlu olduk. Kendileri çok zorlu bir yola çıktılar onlara başarılar diliyorum. Çok güçlü olduklarını ve iradelerini gördüm, başarılı olacaklarına inanıyorum. Benim de iki tane kızım voleybolcu, onların yaşadıkları zorlukları iyi biliyorum. Kendilerine tekrar başarılar diliyorum” dedi. 
Altınordu Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Osman Avcılar ise Metin Oktay Yerleşkemize yaptıkları ziyaret için şunları dile getirdi: “Biz de Altınordu armasını gururla taşıyacağız ve taşımak istiyoruz. Altınordu kulübümüzün misyonu olan yetiştiricilik mantığının da voleybolda biz başlangıcını yaptık. Umarım uzun yıllar Altınordu’ya yakışacak işler yapacağız. Sahada tüm ekibimle beraber en iyi şekilde çalışacağız.”
Altınordu Voleybol Takımı Kaptanı Ezgi Kara da “Altınordu’nun büyük bir aile olduğunu önceden biliyordum. Buraya gelince büyüklüğünü bir kez daha gördüm. Güzel bir kadromuz var. Umarım bu sezon başarılara imza atacağız” dedi.

 • ALTAY U17 TAKIMI İLE ÖZEL MAÇTA KARŞILAŞTIK
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U16/17 Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Altay U17 Takımı ile özel maçta karşılaştı.
 • VELİLERİMİZLE TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR
  Altınordu Futbol Akademisi'nde (ALFA) eğitim gören sporcularımızın aileleri için bilgilendirme toplantılarına devam ediyoruz.
 • ATAMIZIN HUZURUNDAYIZ
  Altınordu Futbol organizasyonu olarak Başkent’te oynayacağımız maçlar öncesinde Anıtkabir’e ziyaretlerimiz devam ediyor.
 • AO CAMPS ÜÇÜNCÜ MEZUNLARINI VERDİ
  Kulübümüz tarafından düzenlenen Altınordu Football Camps'ın üçüncü haftası sona erdi.
 • BAŞKANIMIZ ÖZKAN’A ZİYARET
  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Sait Altınordu Tesislerimizde eski oyuncularımızdan Gürsel Baliç ve birçok takımda kaleci antrenörü olarak görev yapan eski kalecilerden Gökalp Sal ile bir araya geldi.
 • TAZİYE ZİYARETİ
  Altınordu Futbol Okulları (AFO) İdari Direktörümüz Köksal Ferizcan ve yardımcısı Cenge Ateş, Altınordu Fethiye Okulu Sorumlu Antrenörümüz Sabit Tarhan’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • İKİ OYUNCUMUZA U16 MİLLİ TAKIM DAVETİ
  U16 Milli Takımımızın Erzurum’da yapacağı hazırlık kampına Altınordu Futbol Akademisi’nden (ALFA) iki oyuncumuz davet edildi.
 • YANGIN EĞİTİMİ ALDIK
  Altınordu Futbol Akademimizin (ALFA) bulunduğu Metin Oktay Yerleşkemizde sporcularımıza ve çalışanlarımıza yangın eğitimi verildi.
 • İLKER AKAR’A MİLLİ DAVET
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 Takımı sporcularımızdan İlker Akar, U19 Milli Takımımızın Erzurum'da gerçekleştireceği hazırlık kampının aday kadrosuna davet edildi.
 • TURGUTLUSPOR U19 TAKIMI İLE ÖZEL MAÇTA KARŞILAŞTIK
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Turgutluspor U19 Takımı ile özel maçta karşı karşıya geldi.