Metin Oktay Yerleşkesi Gündüz Tekin Onay sahasında gerçekleştirilen açılış öncesinde geleneksel kurban kesimi gerçekleştirdi.

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan’ın da katıldığı sezon açılış töreninde ALFA İdari Direktörümüz Ahmet Furkan Can, ALFA Kıdemli Genel Kaptanı Sedat Gündoğdu, ALFA Teknik Direktörü Koray Cinel, ALFA idari kadro ve teknik ekibi de hazır bulundu.
Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, sporcularımıza yeni sezonun hayırlı olmasını diledikten sonra onlara kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Toplu fotoğraf çekiminin ardından ALFA U14 Takımımız, U14 Teknik Sorumlumuz Emre İnan yönetiminde sezonun ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

SEYİT MEHMET ÖZKAN: SPORCULARIMIZA SAHA İÇİNDE NELER YAPMALARINI ÖĞRETECEĞİZ

Altınordu Futbol Akademisi’nin üst yaş gruplarında sporcularımıza gol atmaya ve yenici olmaya yönelik eğitimler vereceklerini vurgulayan Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Altınordu U14 Takımımıza verilecek eğitimler konusunda şunları ifade etti: “U14 Takımımızda sizlere kendi pozisyonlarınıza ait hem takım hem de bireysel anlamda eğitimler vereceğiz. Saha içinde neler yapmalarını öğreteceğiz. Herkesin saha içinde sabit bir pozisyonu olacak. Çünkü her pozisyonunun kendine özgü takım oyunu içinde farklı özellikleri var”

U14 Takımımızda forma giyen sporcularımızın gelişimleri için kendilerine her türlü imkanın sağlandığını belirten Başkanımız Özkan, “Sizler seçilmiş sporcularsınız. Futbol sizin artık bir mesleğiniz. Bu mesleğinin kurallarına göre davranacaksınız. Sezon sonunda kendisini geliştiren ve istediklerimizi yapabilenler takım içinde kalacak. Bundan sonra hedefimiz ilk önce kendi A Takımımızda kadroda olmak daha sonra da Avrupa’nın 5 büyük liginde forma giymek olmalı” dedi. • ALTAY U17 TAKIMI İLE ÖZEL MAÇTA KARŞILAŞTIK
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U16/17 Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Altay U17 Takımı ile özel maçta karşılaştı.
 • VELİLERİMİZLE TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR
  Altınordu Futbol Akademisi'nde (ALFA) eğitim gören sporcularımızın aileleri için bilgilendirme toplantılarına devam ediyoruz.
 • ATAMIZIN HUZURUNDAYIZ
  Altınordu Futbol organizasyonu olarak Başkent’te oynayacağımız maçlar öncesinde Anıtkabir’e ziyaretlerimiz devam ediyor.
 • AO CAMPS ÜÇÜNCÜ MEZUNLARINI VERDİ
  Kulübümüz tarafından düzenlenen Altınordu Football Camps'ın üçüncü haftası sona erdi.
 • BAŞKANIMIZ ÖZKAN’A ZİYARET
  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Sait Altınordu Tesislerimizde eski oyuncularımızdan Gürsel Baliç ve birçok takımda kaleci antrenörü olarak görev yapan eski kalecilerden Gökalp Sal ile bir araya geldi.
 • TAZİYE ZİYARETİ
  Altınordu Futbol Okulları (AFO) İdari Direktörümüz Köksal Ferizcan ve yardımcısı Cenge Ateş, Altınordu Fethiye Okulu Sorumlu Antrenörümüz Sabit Tarhan’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • İKİ OYUNCUMUZA U16 MİLLİ TAKIM DAVETİ
  U16 Milli Takımımızın Erzurum’da yapacağı hazırlık kampına Altınordu Futbol Akademisi’nden (ALFA) iki oyuncumuz davet edildi.
 • YANGIN EĞİTİMİ ALDIK
  Altınordu Futbol Akademimizin (ALFA) bulunduğu Metin Oktay Yerleşkemizde sporcularımıza ve çalışanlarımıza yangın eğitimi verildi.
 • İLKER AKAR’A MİLLİ DAVET
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 Takımı sporcularımızdan İlker Akar, U19 Milli Takımımızın Erzurum'da gerçekleştireceği hazırlık kampının aday kadrosuna davet edildi.
 • TURGUTLUSPOR U19 TAKIMI İLE ÖZEL MAÇTA KARŞILAŞTIK
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Turgutluspor U19 Takımı ile özel maçta karşı karşıya geldi.