Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Namet Ateş ile görüştükten sonra ona kulübümüze yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Ateş, sonrasında Metin Oktay Yerleşkesimizde ALFA Kıdemli Genel Kaptanımız Sedat Gündoğdu, ALFA Gelişim Direktörümüz Koray Cinel ve çalışanlarımız ile vedalaştı.
 
SEYİT MEHMET ÖZKAN: NAMET ATEŞ HOCAMIZI DA TÜRK FUTBOL PAZARINA ARMAĞAN EDİYORUZ
 
Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, internet sitemize yaptığı açıklamada şunları söyledi…
“Namet Ateş hocamızla tam 15 yıl önce, 2007 yılında henüz yeni bir BESYO mezunu olarak birlikte çalışmaya başlamıştık. Zamanla yollarımız ayrıldı. Son 5 yılda yine birlikte olduk. Bu son 5 yılda ben ondan futbolun ince işleriyle ilgili çok şeyler öğrendim, o da benden yöneticiliğin ince işleriyle ilgili çok şeyler öğrendi. Namet Hocamız Türk Futbolu’nun önemli beyinlerinden biridir.
 
Artık onun da profesyonel liglerde A Takım Teknik Direktörlüğü zamanı gelmiştir. Hüseyin Eroğlu hocamızdan sonra Namet Ateş hocamızı da Türk Futbolu’nun hizmetine sunmaktan müthiş mutluyum. Namet Hocamız da, aynen Hüseyin Eroğlu Hocamız gibi benim kardeşimdir. Dar zamanda her zaman yanlarında olmaya hazırım. Başka kulüplerde de olsa, Türk Futbolu’nun gelişimi bağlamında yine birlikteyiz.
Bu toprakların çocuklarına güvenmeye, bu toprakların çocuklarını doğru yetiştirmeye ve bu toprakların çocuklarına şans vermeye devam !
Namet Hocam yolun açık, şansın bol olsun..
Benden yana sende hakkım varsa helaldir, sen de helal et lütfen..”
 
NAMET ATEŞ: BU AİLENİN BİR PARÇASI KALARAK YOLCULUĞA ÇIKIYORUM
 
Teknik Direktör Namet Ateş de “2007 Yılında Antrenörlük Eğitimi son sınıf öğrencisi ve TFF C belgesi ile dahil olduğum organizasyondan 2022 yılında UEFA Pro belgesi ile ayrılıyorum.
Dünyanın saygı duyduğu, kendi kendini finanse edecek noktaya gelen Altınordu FK organizasyonun ilk gününden bugüne kadar emek veren, geliştiren, hedefleri her gün yukarıya taşıyan ve bize öğrenen- gelişen bir kulüp bırakan herkese teşekkür ederim.
Sayın Seyit Mehmet Özkan bizim için her zaman yol gösterici, öğretici oldu. Felsefesi, yaşam amacı ve gelecek hayali bizim için bir bayraktır ve onu şimdi devretme vakti.
Bu ailenin bir parçası kalarak yeni bir yolculuğa çıkıyorum.
Değerli çalışma arkadaşlarıma ve Mehmet beye destekleri ve öğrettikleri için teşekkür ederim.” • HENDEK CUP’TA İKİNCİ GÜN HEYECANI
  Altınordu U11 ve U10 Takımlarımız ile katıldığımız Sakarya’da düzenlenen Hendek Cup Tayfur Havutçu Futbol Turnuvası’nda heyecan devam ediyor.
 • KAMP PROGRAMIMIZ BELLİ OLDU
  A Takımımızın 2022-2023 sezonu öncesinde gerçekleştireceği kamp programı belli oldu.
 • HENDEK CUP TURNUVASI’NDA İLK GÜN TAMAMLANDI
  Yeşilyurt Merkez Futbol Okulu’nda eğitim gören U11 ve U10 Takımlarımız, Sakarya Hendek’te düzenlenen Hendek Cup Tayfur Havutçu Futbol Turnuvası’na katıldı.
 • ALTINORDU U12 TAKIMIMIZ TUR ATLADI
  Altınordu U12 Takımımız, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Özge Kanbay U12 Ligi son 32 maçında Aliağa Körfezspor U12 Takımını eleyerek son 16 turuna kaldı.
 • CANLI SPOR U11: 1 – ALTINORDU U11: 2
  Altınordu U11 Takımımız, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Onur Sorguç İzmir U11 Ligi’nde Canlı Spor U11 Takımı’nı 2-1 mağlup etti.
 • GEÇMİŞ OLSUN HASAN BERAT KAYALI
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U19/18 Takımı sporcularımızdan Hasan Berat Kayalı, "Akut Apandisit" tanısıyla ameliyat oldu.
 • ALTINORDU FK YENİDEN TRANSFERROOM ZİRVESİ'NDE
  60 ülkeden 650’den fazla kulübün üye olduğu TransferRoom’un son birleşimi İspanya’nın başkenti Madrid’de gerçekleşti.
 • AKIN GÖKSU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
  Bir dönem Altınordumuzda da forma giyen eski milli futbolculardan Akın Göksu, son yolculuğuna uğurlandı.
 • GÖZTEPE U11: 1 – ALTINORDU U11: 4
  Altınordu U11 Takımımız, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Onur Sorguç İzmir U11 Ligi’nde Göztepe U11 Takımı’nı 4-1 mağlup ederek grubunu birinci tamamlamayı garantiledi.
 • AKIN GÖKSU’YU KAYBETTİK
  Bir dönem Altınordu’muzda da forma giyen eski milli futbolculardan Akın Göksu 80 yaşında hayatını kaybetti.