Başkanımız Seyit Mehmet Özkan’ın da izlediği turnuvada birbirinden zevkli maçlar oynandı. Turnuvada minik sporcularımız sahada ter dökerken aileleri de karşılaşmaları tribünden büyük bir heyecanla takip etti.

Futbolun evrensel değerlerini yükseltmeye çalışan ve yetiştirici odaklı çalışan amatör kulüplerin katılımıyla düzenlediğimiz 7. Altınordu Felsefe Kardeşliği Turnuvamızın ikinci gününde toplam 96 maç oynandı ve 236 gol atıdı. 2011 ve 2012 doğumlu sporcuların yer aldığı turnuvamızda dün ve bugün toplamda 394 gol kaydedildi.

7. Altınordu Felsefe Kardeşliği Turnuvamız, yarın oynanacak dostluk maçları, bu çeyrek final, yarı final ve final maçları ile sona erecek.

SEYİT MEHMET ÖZKAN: ÇOCUKLARIMIZI SPOR YAPARKEN İZLEMEK, BENİM MUTLULUK KAYNAĞIM

İsmet Orhunbilge Tesisleri’mizdeki turnuvayı izlemek için gelen başkanımız Seyit Mehmet Özkan, minik çocuklarımız ve aileleri ile yakından ilgilenip onlarla sohbet etti. Pandeminin etkisinin artık azaldığını dile getiren Özkan, “Bu pandemi özellikle bütün dünyada çocukların hareketliliğini kısıtladı. Pandemi etkileri azalınca biz de eskiden olduğu gibi yeniden etkinliklerimize başladık. Selçuk İsmet Orhunbilge Tesisleri’mizde yer alan 8 tane sahada organizasyon düzenliyoruz. Her hafta çocuk futbolu şenlikleri adı altında değişik yaş grupları ile etkinlikler yapıyoruz. Bu haftaki etkinliğimizde bizimle aynı felsefede çalışan amatör kulüplerden 800 tane minik öğrencimiz bizimle beraber. Altınordu Felsefe Kardeşliği etkinliğimizde oyun odaklı, çocukların mutluluğunu istiyoruz. Bizim felsefemizle bakan kulüplerle beraberiz. Buraya geldiğim andan itibaren çok güzel bir ortamla karşılaşıyorum. Bu çocukları izleyince benim için hayat duruyor. Mutluluk nedir diye bana soracak olursanız, çocuklarımızı geleceğe hazırlamak, spor yapmalarına imkan sağlamaktır. Ben de şu an burada bulunmaktan çok mutluyum. Bu toprakların çocuklarına sadece futbol değil başka etkinlikler de yaptırmak lazım. Bu toprakların çocuklarına değer katmaya çalışıyoruz. Burada birbirinden yetenekli minik sporcuları seyrediyoruz.” diye konuştu. • HENDEK CUP’TA 3. GÜN HEYECANI
  Altınordu U11 ve U10 Takımlarımız ile katıldığımız Hendek Cup Tayfur Havutçu Futbol Turnuvası’nda heyecan devam ediyor.
 • ALTINORDU U12 TAKIMIMIZ ÇEYREK FİNALDE
  Altınordu U12 Takımımız, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Özge Kanbay U12 Ligi son 16 turu maçında Genç Tiregücü Spor’u eleyerek adını çeyrek finale yazdırdı.
 • HENDEK CUP’TA İKİNCİ GÜN HEYECANI
  Altınordu U11 ve U10 Takımlarımız ile katıldığımız Sakarya’da düzenlenen Hendek Cup Tayfur Havutçu Futbol Turnuvası’nda heyecan devam ediyor.
 • KAMP PROGRAMIMIZ BELLİ OLDU
  A Takımımızın 2022-2023 sezonu öncesinde gerçekleştireceği kamp programı belli oldu.
 • HENDEK CUP TURNUVASI’NDA İLK GÜN TAMAMLANDI
  Yeşilyurt Merkez Futbol Okulu’nda eğitim gören U11 ve U10 Takımlarımız, Sakarya Hendek’te düzenlenen Hendek Cup Tayfur Havutçu Futbol Turnuvası’na katıldı.
 • ALTINORDU U12 TAKIMIMIZ TUR ATLADI
  Altınordu U12 Takımımız, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Özge Kanbay U12 Ligi son 32 maçında Aliağa Körfezspor U12 Takımını eleyerek son 16 turuna kaldı.
 • CANLI SPOR U11: 1 – ALTINORDU U11: 2
  Altınordu U11 Takımımız, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Onur Sorguç İzmir U11 Ligi’nde Canlı Spor U11 Takımı’nı 2-1 mağlup etti.
 • GEÇMİŞ OLSUN HASAN BERAT KAYALI
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U19/18 Takımı sporcularımızdan Hasan Berat Kayalı, "Akut Apandisit" tanısıyla ameliyat oldu.
 • ALTINORDU FK YENİDEN TRANSFERROOM ZİRVESİ'NDE
  60 ülkeden 650’den fazla kulübün üye olduğu TransferRoom’un son birleşimi İspanya’nın başkenti Madrid’de gerçekleşti.
 • AKIN GÖKSU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
  Bir dönem Altınordumuzda da forma giyen eski milli futbolculardan Akın Göksu, son yolculuğuna uğurlandı.