Sosyal medya adreslerimizden duyurunun yapıldığı ilk günden itibaren yurt içi ve yurt dışından büyük ilgi gören paylaşımımıza minik futbolcu adayları ve aileleri büyük ilgi gösterdi.
Kulübümüz de “Altınordu Football Camps” için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Yatılı kalmak isteyen futbolcu adaylarının konaklayacağı tesislerimiz düzenlenmeye başladı. Yine futbolcularımızın antrenmanlarını yapacağı Torbalı Metin Oktay Yerleşkemiz ve İsmet Orhunbilge Tesislerimizdeki sahaların bakımı da devam ediyor.

KAMP BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK ?

Duyurunun yapıldığı tarihten itibaren herkesin merakla beklediği kamplara nasıl başvurulacak soruları da netleşmeye başladı. Comet Sports&Events’in başvurularını kabul etmeye başlayacağı duyurular da yoğun ilgi gördü. 2007-2012 yılları arası doğumlu sporcu adaylarının kabul edileceği kamp, her hafta pazartesi günü başlayacak ve cuma akşamı sona erecek. Temmuz ayının ilk haftasında başlayacak Altınordu Football Camps Eylül ayının son haftasına kadar devam edecek. • HENDEK CUP’TA 3. GÜN HEYECANI
  Altınordu U11 ve U10 Takımlarımız ile katıldığımız Hendek Cup Tayfur Havutçu Futbol Turnuvası’nda heyecan devam ediyor.
 • ALTINORDU U12 TAKIMIMIZ ÇEYREK FİNALDE
  Altınordu U12 Takımımız, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Özge Kanbay U12 Ligi son 16 turu maçında Genç Tiregücü Spor’u eleyerek adını çeyrek finale yazdırdı.
 • HENDEK CUP’TA İKİNCİ GÜN HEYECANI
  Altınordu U11 ve U10 Takımlarımız ile katıldığımız Sakarya’da düzenlenen Hendek Cup Tayfur Havutçu Futbol Turnuvası’nda heyecan devam ediyor.
 • KAMP PROGRAMIMIZ BELLİ OLDU
  A Takımımızın 2022-2023 sezonu öncesinde gerçekleştireceği kamp programı belli oldu.
 • HENDEK CUP TURNUVASI’NDA İLK GÜN TAMAMLANDI
  Yeşilyurt Merkez Futbol Okulu’nda eğitim gören U11 ve U10 Takımlarımız, Sakarya Hendek’te düzenlenen Hendek Cup Tayfur Havutçu Futbol Turnuvası’na katıldı.
 • ALTINORDU U12 TAKIMIMIZ TUR ATLADI
  Altınordu U12 Takımımız, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Özge Kanbay U12 Ligi son 32 maçında Aliağa Körfezspor U12 Takımını eleyerek son 16 turuna kaldı.
 • CANLI SPOR U11: 1 – ALTINORDU U11: 2
  Altınordu U11 Takımımız, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Onur Sorguç İzmir U11 Ligi’nde Canlı Spor U11 Takımı’nı 2-1 mağlup etti.
 • GEÇMİŞ OLSUN HASAN BERAT KAYALI
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U19/18 Takımı sporcularımızdan Hasan Berat Kayalı, "Akut Apandisit" tanısıyla ameliyat oldu.
 • ALTINORDU FK YENİDEN TRANSFERROOM ZİRVESİ'NDE
  60 ülkeden 650’den fazla kulübün üye olduğu TransferRoom’un son birleşimi İspanya’nın başkenti Madrid’de gerçekleşti.
 • AKIN GÖKSU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
  Bir dönem Altınordumuzda da forma giyen eski milli futbolculardan Akın Göksu, son yolculuğuna uğurlandı.