Metin Oktay Yerleşkesi Serpil Hamdi Tüzün Sahası’nda oynanan karşılaşmada takımımıza üç puanı getiren golleri 2. dakikada Tugay Güner ve 68. dakikada Abdullah Soğucak attı. Abdullah Soğucak’ın golünde asisti yapan ise Hakan Öztürk oldu. 

Sahaya 1-4-3-3 sistemi ile çıkan takımımız Efe Kaan Yıldız (Dk. 60 Serhat Öztaşdelen) (1), Berke Kılıç (2), Arda Kırgıl (4), Hasan B. Kayalı (5), Enes Yetim (Dk. 81 Mustafa Kocabaş) (3), Mehmet Ablay (6), M. Berkay Kınaç (Dk. 81 Melih Serhat İştar) (8), Tugay Güner (Dk. 70 Furkan Yöntem) (8), Hakan Öztürk (Dk. 70 Furkan Emin Kaçmaz) (7), Berkcan Cengiz (9), Abdullah Soğucak (11) kadrosu ile mücadele etti.


BAŞKANIMIZA ZİYARET

İki takım arasındaki karşılaşmanın bitiminde geçmişte Altınordumuzda Futbol Akademi Direktörlüğü görevi yapan şu anda Samsunspor Akademi Koordinatörlük görevinde bulunan Savaş Serdar ile Samsunspor Gelişim Program Sorumlusu Ali Bilgici, Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile bir araya geldi. Heyet, başkanımıza isminin yazılı olduğu forma hediye etti. • ALTAY U17 TAKIMI İLE ÖZEL MAÇTA KARŞILAŞTIK
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U16/17 Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Altay U17 Takımı ile özel maçta karşılaştı.
 • VELİLERİMİZLE TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR
  Altınordu Futbol Akademisi'nde (ALFA) eğitim gören sporcularımızın aileleri için bilgilendirme toplantılarına devam ediyoruz.
 • ATAMIZIN HUZURUNDAYIZ
  Altınordu Futbol organizasyonu olarak Başkent’te oynayacağımız maçlar öncesinde Anıtkabir’e ziyaretlerimiz devam ediyor.
 • AO CAMPS ÜÇÜNCÜ MEZUNLARINI VERDİ
  Kulübümüz tarafından düzenlenen Altınordu Football Camps'ın üçüncü haftası sona erdi.
 • BAŞKANIMIZ ÖZKAN’A ZİYARET
  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Sait Altınordu Tesislerimizde eski oyuncularımızdan Gürsel Baliç ve birçok takımda kaleci antrenörü olarak görev yapan eski kalecilerden Gökalp Sal ile bir araya geldi.
 • TAZİYE ZİYARETİ
  Altınordu Futbol Okulları (AFO) İdari Direktörümüz Köksal Ferizcan ve yardımcısı Cenge Ateş, Altınordu Fethiye Okulu Sorumlu Antrenörümüz Sabit Tarhan’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • İKİ OYUNCUMUZA U16 MİLLİ TAKIM DAVETİ
  U16 Milli Takımımızın Erzurum’da yapacağı hazırlık kampına Altınordu Futbol Akademisi’nden (ALFA) iki oyuncumuz davet edildi.
 • YANGIN EĞİTİMİ ALDIK
  Altınordu Futbol Akademimizin (ALFA) bulunduğu Metin Oktay Yerleşkemizde sporcularımıza ve çalışanlarımıza yangın eğitimi verildi.
 • İLKER AKAR’A MİLLİ DAVET
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 Takımı sporcularımızdan İlker Akar, U19 Milli Takımımızın Erzurum'da gerçekleştireceği hazırlık kampının aday kadrosuna davet edildi.
 • TURGUTLUSPOR U19 TAKIMI İLE ÖZEL MAÇTA KARŞILAŞTIK
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Turgutluspor U19 Takımı ile özel maçta karşı karşıya geldi.