Altınordu Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, özel sporculardan oluşan takımları ile idmanımızı seyretti.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle çalışmayı izleyen özel sporcular idman bitiminde A Takım Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu ve futbolcularımıza baklava ikram edip çiçek takdim etti.

HÜSEYİN EROĞLU: SAMSUNSPOR MAÇINA İYİ HAZIRLANDIK

Altınordu Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Bezircilioğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle derneğimiz bünyesinde özel sporculardan oluşturdukları takımlarla idmanımızı izlediklerini belirterek, “80 milyonluk ailenin özel bireyleri ile buradayız. Bir farkındalık oluşturmak üzerimize düşen vefa borcumuzu yerine getirdik. Hem sporcularımıza moral oldu hem de A Takım oyuncularımızın yanında olduk. Onlara Samsunspor maçında başarılar diliyoruz” dedi.

Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu da “Bugün çok özel bir gün. Özel sporculara destek olmalıyız. Onların burada olması bize de moral oldu. Maçlar hızlı bir şekilde ilerliyor. Geçen hafta kazandık moralimiz yerinde. Pazar günü Samsunspor maçına da iyi hazırlandık. İyi bir sonuçla ayrılmak istiyoruz” diye konuştu.

KIZ ARKADAŞINA MESAJ GÖNDERDİ

A Takım futbolcularımızın idmanından sonra yeşil sahaya çıkan özel sporcular, kendi aralarında kısa süreliğine top oynarken mutlu oldukları görüldü. Özel sporcular, duygu ve düşünlerini aktarırken mutlulukları ise gözlerinden okundu. Öte yandan özel sporculardan birisinin ailesine ve kız arkadaşına özel mesaj gönderdiği konuşması ise dikkat çekti.
 • ALTAY U17 TAKIMI İLE ÖZEL MAÇTA KARŞILAŞTIK
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U16/17 Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Altay U17 Takımı ile özel maçta karşılaştı.
 • VELİLERİMİZLE TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR
  Altınordu Futbol Akademisi'nde (ALFA) eğitim gören sporcularımızın aileleri için bilgilendirme toplantılarına devam ediyoruz.
 • ATAMIZIN HUZURUNDAYIZ
  Altınordu Futbol organizasyonu olarak Başkent’te oynayacağımız maçlar öncesinde Anıtkabir’e ziyaretlerimiz devam ediyor.
 • AO CAMPS ÜÇÜNCÜ MEZUNLARINI VERDİ
  Kulübümüz tarafından düzenlenen Altınordu Football Camps'ın üçüncü haftası sona erdi.
 • BAŞKANIMIZ ÖZKAN’A ZİYARET
  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Sait Altınordu Tesislerimizde eski oyuncularımızdan Gürsel Baliç ve birçok takımda kaleci antrenörü olarak görev yapan eski kalecilerden Gökalp Sal ile bir araya geldi.
 • TAZİYE ZİYARETİ
  Altınordu Futbol Okulları (AFO) İdari Direktörümüz Köksal Ferizcan ve yardımcısı Cenge Ateş, Altınordu Fethiye Okulu Sorumlu Antrenörümüz Sabit Tarhan’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • İKİ OYUNCUMUZA U16 MİLLİ TAKIM DAVETİ
  U16 Milli Takımımızın Erzurum’da yapacağı hazırlık kampına Altınordu Futbol Akademisi’nden (ALFA) iki oyuncumuz davet edildi.
 • YANGIN EĞİTİMİ ALDIK
  Altınordu Futbol Akademimizin (ALFA) bulunduğu Metin Oktay Yerleşkemizde sporcularımıza ve çalışanlarımıza yangın eğitimi verildi.
 • İLKER AKAR’A MİLLİ DAVET
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 Takımı sporcularımızdan İlker Akar, U19 Milli Takımımızın Erzurum'da gerçekleştireceği hazırlık kampının aday kadrosuna davet edildi.
 • TURGUTLUSPOR U19 TAKIMI İLE ÖZEL MAÇTA KARŞILAŞTIK
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Turgutluspor U19 Takımı ile özel maçta karşı karşıya geldi.