Altınordu Futbol Akademisi’nde (ALFA) eğitim gören bir grup sporcumuz, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün organizasyonu ile Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Nefroloji kliniğinde tedavi gören ve diyaliz tedavisi alan çocuklara moral ziyaretinde bulundu. Ziyarete Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) İdari Direktörümüz Hande Özel, Kurumsal İletişim Direktörümüz Can Erbesler, İzmir İl Sağlık Müdürü Öğr. Gör. Op. Dr. Mehmet Burak Öztop, İzmir Gençlik Spor İl Müdürü Murat Eskici, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Hüseyin Bozdemir, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Özgür Sönmez, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Behzat Özkan ve hastane yöneticileri katıldı.

GENÇ SPORCULARDAN ÇEŞİTLİ HEDİYELER

Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U14 Takımı sporcularımız, tedavi alan hastalara formanın yanı sıra çeşitli hediyeler takdim etti.

İzmir’in 78 bin 600 bağış sayısıyla “2013-2021 Yıllarında En Çok Organ Bağışı Alan İl İzmir” unvanını aldığını belirten İl Sağlık Müdürü Öğr. Gör. Op. Dr. Mehmet Burak Öztop, “Türkiye geneli 2013 yılından beri hayatta iken organ bağışı yapan kişi sayısı olarak İzmir ili ilk sıradadır. Bununla beraber Covid-19 pandemisi nedeniyle geçen yıllara oranla organ bağış sayımız düşüş eğiliminde olmasına rağmen İzmir ilimiz başarısını halen devam ettirmektedir. Organ nakli organizasyonlarımız Covıd-19 önlemleri göz önünde bulundurularak yapılmaktadır” dedi.

İl Müdürü Öztop, duyarlılık oluşmasına katkıda bulunan külümüzü de teşekkkür etti.

HANDE ÖZEL: GÜZEL BİR ETKİNLİK OLDU

Altınordu Futbol Akademisi İdari Direktörümüz Hande Özel de “Akademi öğrencilerimiz yalnız sporcu olarak yetiştirmiyoruz, aynı zamanda ‘İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu’ vizyonuyla yetiştirmeyi ilke ediniyoruz.  Sporcularımıza da bu konuda eğitimler veriyoruz. Farkındalık çalışmaları içerisinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz.’’ dedi.
 • AFO’LARIMIZIN ETKİNLİĞİ DEVAM EDİYOR
  Altınordu Futbol Okullarımız (AFO) turnuva ve etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyor.
 • ATLETİK PERFORMANSTA BİYOMEKANİK ÖNEMLİ
  Egzersiz Fizyolojisi Uzmanımız Emin Arslan, futbolcularımızın gelişimi için biyomekanik sisteminin küçük yaşlardan itibaren oturtulması gerektiğini söyledi.
 • NİCE 200’LERE ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ
  Öz Kaynak Sistemimizden (ÖKS) yetişen gururumuz Çağlar Söyüncü, Leicester City formasıyla Aston Villa karşısında profesyonel kulüp kariyerinin 200. maçına çıktı.
 • ALTINORDU U19/18: 2 – SAMSUNSPOR: 1
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U19/18 Takımımız, Gelişim Ligleri U19 TFF Birinci Lig 7. hafta maçında Samsunspor’u 2-1 mağlup etti. Takımımız galibiyetle puanını 16’ya çıkardı.
 • ALTINORDU: 0 - SAMSUNSPOR: 2
  Altınordumuz Spor Toto 1. Lig’de Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda konuk ettiği Samsunspor’a 2-0 mağlup oldu.
 • ALTINORDU U17/16: 6 – MANİSA FK U17: 0
  Altınordu Futbol Akademisi U17/16 Takımımız, Gelişim Ligleri Elit U17 Ligi’nin 5. haftasında Manisa FK’yı 6-0 mağlup etti.
 • ALTINORDU U15: 2 – MANİSA FK 16: 0
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U15 Takımımız, Gelişim Ligleri Elit U16 Ligi'nin 5. haftasında Manisa FK’yı 2-0 mağlup etti
 • KRİYOTERAPİ SİSTEMİNİ KURDUK
  Altınordumuz geleceğin futbolcularının daha iyi şartlarda yetişebilmesi için dünyanın önde gelen kulüplerinin kullanmış olduğu Kriyoterapi Sistemi’ni Metin Oktay Yerleşkesi’ne kurdu.
 • ÇOK ÖZEL MİSAFİRLERİ AĞIRLADIK
  Hafta sonu Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda Samsunspor’u konuk edecek A Takımımız, bugünkü çalışmasında çok özel misafirleri ağırladı.
 • GALATASARAY'A KONUK OLDUK
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U14 ve U13 Takımlarımız, Galatasaray U14 ve U13 Takımları ile özel maçlarda karşı karşıya geldiler.