Selçuk İsmet Orhunbilge Tesislerimizde yapılan çalışma öncesinde açıklamalarda bulunan futbolcularımızdan Ali Dere, Milli Takım arasında çok iyi çalıştıklarını belirterek, “Takım olarak gerçekten çok iyi çalışıyoruz. Tüm arkadaşlarım sahada 90 dakika mücadele ediyorlar. İyi oynadığımız zaman istediğimiz sonuçları aldık. Bazı maçlarda iyi mücadele etmemize rağmen kötü sonuçlar alıyoruz. Pazar günü deplasmanda Manisa FK ile oynayacağımız maça çok iyi hazırlandık. Bir çıkış yakalamak istiyoruz. Bir seri yakaladıktan sonra bunun sonucunda güzel günler yaşayacağız. Bu hafta sonu da iyi çalışmanın güzel hediyesini sahada almak istiyoruz” dedi.

AHMET İLHAN ÖZEK: BULUNDUĞUMUZ YER BİZE YAKIŞMIYOR

Kaptanımız Ahmet İlhan Özek de Manisa FK maçı hakkında şunları ifade etti: “Milli Takım arasını çok iyi değerlendirdik. Manisa FK maçına çok iyi hazırlandık. Geçen yıl Süper Lig’e çıkmak için play-off oynamış bir takım olarak bulunduğumuz yeri hak etmiyoruz. Çalışmalarımızın karşılığını aldığımızı düşünmüyorum. Bu hafta deplasmanda Manisa FK maçından iyi bir sonuçla dönerek bir çıkış başlatmak istiyoruz”

HÜSEYİN EROĞLU: MİLLİ ARA BİZE İYİ GELDİ

Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu da milli arayı en şekilde değerlendirdiklerini vurguladı. Hocamızın Manisa FK maçı hakkındaki görüşleri ise şöyle: “Rakibimiz Manisa FK’da alt sıralarda yer alıyor. Son haftalarda oyun anlamında maça ortak olsak da bunları skora yansıtamadık. Sezon başından beri istediğimiz sistemi oturtmak ve bunu skora yansıtmak zorlandık. Milli ara bize iyi geldi. Rakibin gücünü biliyoruz biz de kendi gücümüzün farkına varmak istiyoruz. Hafta sonu galibiyetle ayrılan taraf biz olmak istiyoruz”

 • AFO’LARIMIZIN ETKİNLİĞİ DEVAM EDİYOR
  Altınordu Futbol Okullarımız (AFO) turnuva ve etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyor.
 • ATLETİK PERFORMANSTA BİYOMEKANİK ÖNEMLİ
  Egzersiz Fizyolojisi Uzmanımız Emin Arslan, futbolcularımızın gelişimi için biyomekanik sisteminin küçük yaşlardan itibaren oturtulması gerektiğini söyledi.
 • NİCE 200’LERE ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ
  Öz Kaynak Sistemimizden (ÖKS) yetişen gururumuz Çağlar Söyüncü, Leicester City formasıyla Aston Villa karşısında profesyonel kulüp kariyerinin 200. maçına çıktı.
 • ALTINORDU U19/18: 2 – SAMSUNSPOR: 1
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U19/18 Takımımız, Gelişim Ligleri U19 TFF Birinci Lig 7. hafta maçında Samsunspor’u 2-1 mağlup etti. Takımımız galibiyetle puanını 16’ya çıkardı.
 • ALTINORDU: 0 - SAMSUNSPOR: 2
  Altınordumuz Spor Toto 1. Lig’de Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda konuk ettiği Samsunspor’a 2-0 mağlup oldu.
 • ALTINORDU U17/16: 6 – MANİSA FK U17: 0
  Altınordu Futbol Akademisi U17/16 Takımımız, Gelişim Ligleri Elit U17 Ligi’nin 5. haftasında Manisa FK’yı 6-0 mağlup etti.
 • ALTINORDU U15: 2 – MANİSA FK 16: 0
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U15 Takımımız, Gelişim Ligleri Elit U16 Ligi'nin 5. haftasında Manisa FK’yı 2-0 mağlup etti
 • KRİYOTERAPİ SİSTEMİNİ KURDUK
  Altınordumuz geleceğin futbolcularının daha iyi şartlarda yetişebilmesi için dünyanın önde gelen kulüplerinin kullanmış olduğu Kriyoterapi Sistemi’ni Metin Oktay Yerleşkesi’ne kurdu.
 • ÇOK ÖZEL MİSAFİRLERİ AĞIRLADIK
  Hafta sonu Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda Samsunspor’u konuk edecek A Takımımız, bugünkü çalışmasında çok özel misafirleri ağırladı.
 • GALATASARAY'A KONUK OLDUK
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U14 ve U13 Takımlarımız, Galatasaray U14 ve U13 Takımları ile özel maçlarda karşı karşıya geldiler.