29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda İzmir’de verecekleri konser öncesinde Torbalı’daki Tesisleri’mize gelen Pinhani Grubu üyeleri, Altınordu Futbol Akademisi’nde eğitim gören sporcularımıza mini bir konser verdi. 
Altınordu Sahnesi isimli Amfi Tiyatromuz alanında gerçekleştirilen konsere başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, ALFA’daki sporcularımız, idari kadro ve çalışanlarımız katıldı. Pinhani Grubu’nun şarkılarına eşlik eden ALFA’daki sporcularımız eğlenceli vakit geçirdiler.

BAŞKANIMIZDAN TEŞEKKÜR

Konseri takip eden Başkanımız Seyit Mehmet Özkan da konser bitiminde Pinhani Grubu’na öğrencilerimizle beraber oldukları için teşekkür etti. Pinhani Grubu da konser boyunca Altınordu formalarını üzerinden çıkarmazken grup üyeleri Altınordumuzu yakından takip ettiklerini ifade etti. Grubun kurucusu Sinan Kaynakçı konser sırasında zaman zaman genç sporcularımıza öğütler de verdi.

DOSTLUK MAÇI

Öte yandan konser bitiminde Pinhani Grubu’nun üyeleri Sinan Kaynakçı, Akın Eldes, Selim Aydın, Hami Ünlü ve Eray Polat Altınordu Futbol Akademesi’nde eğitim gören sporcularımızla da bir dostluk maçı yaptı.


 • KIRIKLARDAN BÜTÜNE…
  Kulüp Spor Psikoloğumuz Özlem Özdeniz, takımdaşlık ruhunu ön plana çıkaran; kırık çömlekleri zerafetle tamir etme konusunda dikkat çekici Japon sanatı ve felsefesi Kintsugi’yi A Takımımızda uyguladı.
 • TRABZONSPOR U16: 1 – ALTINORDU U16: 0
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U16 Takımımız, Elit U16 Ligi son 16 turu maçında Trabzonspor U16 Takımı’na 1-0 mağlup olarak elendi.
 • ALTINORDU U17 TAKIMIMIZ, MAÇ SAATİNİ BEKLİYOR
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U17 Takımımız, Gelişim Ligleri Elit U17 Ligi Play-off son 16 turunda Antalyaspor U17 Takımı ile oynayacağı karşılaşma için Denizli’de kampa girdi.
 • ALTINORDU FOOTBALL CAMPS’TA GERİ SAYIM
  Kulübümüzün Temmuz ayının ilk haftasında başlatacağı Altınordu Football Camps’ta geri sayım heyecanı başladı.
 • ALTINORDU U16 TAKIMIMIZ, BAŞKENT’TE
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U16 Takımımız, yarın Ankara'da U16 Elit Ligi play-off son 16 turunda karşılaşacağı Trabzonspor maçı için Başkent'te kampa girdi.
 • ARİF ŞİMŞİR, U17 MİLLİ TAKIMI’NDA FORMA GİYDİ
  U17 Milli Takımımızın UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Finalleri C Grubu'nda Belçika'ya 3-1 mağlup olduğu karşılaşmada A Takım kalecilerimizden Arif Şimşir, 90 dakika forma giydi.
 • ALTINORDU U11: 1 – GÜMÜŞORDU U11: 0
  Altınordu U11 Takımımız, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Onur Sorguç İzmir U11 Ligi’nin ikinci haftasında Gümüşordu U11 Takımımızı 1-0 mağlup etti.
 • MARDİN’DE ŞENLİK HAVASINDA ÇOCUK FUTBOLU ETKİNLİĞİ
  Altınordu Futbol Okullarımız (AFO) Mardin’de Şenlik havasında Çocuk Futbolu Etkinliği gerçekleştirdi.
 • ALTINORDU U12: 4 – GÜMÜŞORDU U12: 0
  Altınordu U12 Takımımız, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Özge Kanbay U12 Ligi’nin ikinci haftasında Gümüşordu FK U12 Takımımızı 4-0 mağlup etti.
 • ÜÇ TAKIMIMIZ DA TURNUVA BİRİNCİSİ
  Altınordu U9, U10 ve U11 Takımlarımız, Kuşadası'nda düzenlenen 1. Atatürk Gençlik Turnuvası’nda kendi yaş kategorilerinde turnuvayı birinci olarak tamamladı.