Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki karşılaşma öncesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Altınordumuz’un sporcuları ve Galatasaraylı oyuncular Türk Bayrağı ile poz verdi.

U15 TAKIMIMIZIN KADROSU

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde oynanan U15 takımımızın maçı 2x40 dakika olarak oynandı. Sahaya 1-4-3-3 çıkan ekibimiz Arda Yılmaz (dk. 40 Muhammed Kerem Türkmen) (1), Muhammed Eren Kamış (dk. 73 Arda Aydın) (2), Metehan Kurt (4), Eren Kaya (5), Miraç Şimşek (dk. 68 Muhammed Furkan Kalay)(3), Haydar Karataş (6), Efe Eriş (8), Hasan Nazarlı (8), Berkay İşcan (dk. 74 Fikri Aysel) (7), Altan Ege Olcaytu (9), Salih Kaan Kılıçoğlu (dk. 36 Hüseyin Maldar) (11)

U14 TAKIMIMIZIN KADROSU

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde oynanan U14 takımımızın karşılaşması 2x35 dakika olarak oynandı. Sahaya 1-4-3-3 çıkan ekibimiz Saim Sarp Bodur (dk. 35 Kuzey Sapaz) (1), Egemen Işın (dk. 57 Şerafettin Çifçier) (2), Ayberk Akbulut (4), Ömer Yiğit Tiryakigil (dk. 25 Emre İnal) (5), Mehmet Sarp Yelman (3), İbrahim Esen (6), Orhan Uğur (dk. 35 Nevzat Can Şen – dk. 55 Süleyman Emre İbil) (8), Yusufcan Karademir (dk. 55 Bertuğ İbrahimoğlu) (8), Adem Ali Barkın (7), Kartal Alkış Güler (dk. 47 Ege Baş) (9), Adem Solak (11) kadrosu ile çıktı.




  • 7. ALTINORDU FELSEFE KARDEŞLİĞİ TURNUVAMIZ SÜRÜYOR
    Altınordu Futbol Kulübü olarak geleneksel olarak düzenlediğimiz 7. Altınordu Felsefe Kardeşliği Turnuvamız bugün oynanan maçlarla devam etti
  • TEŞEKKÜRLER RECEP AYDIN
    A Takımımızda 2020-21 sezonun devre arasından beri forma giyen Recep Aydın’a kulübümüze vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.
  • ERZURUM'DA ŞAMPİYON TAKIMIMIZA ALKIŞ
    Erzurumspor U19 Takımı, U19 TFF 1. Lig’de geçen hafta sezonun bitimine iki hafta kala şampiyonluğu garantileyen Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U19/18 Takımımızı sahaya çıkarken alkışladı.
  • ERZURUMSPOR U19: 2 – ALTINORDU U19/18: 1
    Ligde daha önce şampiyonluğunu garantileyen Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U19/18 Takımımız, U19 TFF 1. Lig’de deplasmanda Erzurumspor U19 Takımı’na 2-1 mağlup oldu.
  • KAPTANIMIZ YUVADA KALDI
    A Takım kaptanımız Ahmet İlhan Özek ile yeniden anlaşmaya vardık.
  • ALTINORDU U17 TAKIMIMIZIN PROGRAMI AÇIKLANDI
    Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U17 Takımımızın Elit U17 Gelişim Ligi’nde Bursaspor U17 Takımı ile oynayacağı çeyrek final maçının programı açıklandı.
  • ALTINORDU U14: 4 – MANİSA FK U14: 0
    Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U14 Takımımız, Gelişim Ligleri Elit U14 Ligi’nin son haftasında Manisa FK’yı 4-0 mağlup etti. Takımımız, bu sonuçla birinci torbadan Elit U14 Ligi son 16 turuna katılmaya hak kazandı.
  • 7. ALTINORDU FELSEFE KARDEŞLİĞİ TURNUVAMIZ BAŞLADI
    Altınordu Futbol Kulübü olarak geleneksel olarak düzenlediğimiz 7. Altınordu Felsefe Kardeşliği Turnuvamız bugün oynanan maçlarla başladı.
  • ALTINORDU U15: 1 – MANİSA FK U15: 2
    Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U15 Takımımız, Gelişim Ligleri Elit U15 Ligi’nin son haftasında Manisa FK’ya 2-1 mağlup oldu.
  • MAÇIN ÖYKÜSÜ: 3 GOLLE ÇEYREK FİNALDEYİZ
    Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U17 Takımımızın, Elit U17 Ligi Play-off son 16 turunda Antalyaspor'u 3-2 mağlup ettiği maçın öyküsü.