Toplumsal cinsiyet eşitliği, çocuk hakları ve insan hakları alanlarında aktivizm faaliyetleri sürdüren Deniz Yenikaya, kulübümüzün tam zamanlı avukatı olarak göreve başladı. Metin Oktay Yerleşkesi’nde Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile bir araya gelen Deniz Yenikaya, anlaşmanın ardından kulübümüzde tam zamanlı olarak göreve başladı.

SEYİT MEHMET ÖZKAN: BU TOPRAKLARIN ÇOCUKLARINA DEĞER VERİYORUZ

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Deniz Yenikaya’nın kulübümüzün tam zamanlı avukatı olmasının ardından şu açıklamayı yaptı: "Çocuk hakları çok önemli. Bizim işimiz çocuklar ve Altınordu Organizasyonu olarak onların geleceği için uğraşıyoruz. Biz Türkiye'nin Altınordu'suyuz bu toprakların çocuklarına değer veriyoruz."

Başkanımızın ardından söz alan Deniz Yenikaya da, "Bu toprakların çocukları için yapılacak çok işimiz var. Böyle bir organizasyon içerisinde yer almaktan mutluluk duyuyorum." diye konuştu

1992 yılında Salihli'de dünyaya gelen Deniz Yenikaya, 2015 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmasının akabinde 2017 yılında avukatlık ruhsatını aldı. Deniz Yenikaya’ya Altınordu ailesine hoş geldiniz diyor, başarılar diliyoruz.
 • AFO’LARIMIZIN ETKİNLİĞİ DEVAM EDİYOR
  Altınordu Futbol Okullarımız (AFO) turnuva ve etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyor.
 • ATLETİK PERFORMANSTA BİYOMEKANİK ÖNEMLİ
  Egzersiz Fizyolojisi Uzmanımız Emin Arslan, futbolcularımızın gelişimi için biyomekanik sisteminin küçük yaşlardan itibaren oturtulması gerektiğini söyledi.
 • NİCE 200’LERE ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ
  Öz Kaynak Sistemimizden (ÖKS) yetişen gururumuz Çağlar Söyüncü, Leicester City formasıyla Aston Villa karşısında profesyonel kulüp kariyerinin 200. maçına çıktı.
 • ALTINORDU U19/18: 2 – SAMSUNSPOR: 1
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U19/18 Takımımız, Gelişim Ligleri U19 TFF Birinci Lig 7. hafta maçında Samsunspor’u 2-1 mağlup etti. Takımımız galibiyetle puanını 16’ya çıkardı.
 • ALTINORDU: 0 - SAMSUNSPOR: 2
  Altınordumuz Spor Toto 1. Lig’de Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda konuk ettiği Samsunspor’a 2-0 mağlup oldu.
 • ALTINORDU U17/16: 6 – MANİSA FK U17: 0
  Altınordu Futbol Akademisi U17/16 Takımımız, Gelişim Ligleri Elit U17 Ligi’nin 5. haftasında Manisa FK’yı 6-0 mağlup etti.
 • ALTINORDU U15: 2 – MANİSA FK 16: 0
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U15 Takımımız, Gelişim Ligleri Elit U16 Ligi'nin 5. haftasında Manisa FK’yı 2-0 mağlup etti
 • KRİYOTERAPİ SİSTEMİNİ KURDUK
  Altınordumuz geleceğin futbolcularının daha iyi şartlarda yetişebilmesi için dünyanın önde gelen kulüplerinin kullanmış olduğu Kriyoterapi Sistemi’ni Metin Oktay Yerleşkesi’ne kurdu.
 • ÇOK ÖZEL MİSAFİRLERİ AĞIRLADIK
  Hafta sonu Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda Samsunspor’u konuk edecek A Takımımız, bugünkü çalışmasında çok özel misafirleri ağırladı.
 • GALATASARAY'A KONUK OLDUK
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U14 ve U13 Takımlarımız, Galatasaray U14 ve U13 Takımları ile özel maçlarda karşı karşıya geldiler.