Hafta başında Altınordu ailesine katılan Özlem Özdeniz, Beytullah Baliç Yerleşkemizde sabah yapılan çalışma öncesinde Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, Takım antrenörümüz Ufuk Kahraman, Kaleci Başantrenörümüz Atilla Küçüktaka, Kaleci antrenörümüz Ümit Özışık, Performans Antrenörümüz Sezgin Takmaz, Analiz Antrenörümüz Volkan Çırak, İzleme Antrenörlerimiz Cüneyt Yiş ve Umut Bayan ile tanışma toplantısında bir araya geldi.


Oyuncularımızın psikolojik sağlamlıklarına katkı için neler yapabilecekleri konusunda teknik heyet ile bir toplantı yaptıklarını belirten Spor Psikoloğumuz Özlem Özdeniz, “İlk toplantımızda A takım ile psikososyal gelişim ve danışmanlık departmanımız çalışmaları kapsamında öncelikle hocalarımızla yol planımız üzerinden geçerek oyuncularımızın psikoloji sağlamlıklarına katkı için nelere ihtiyacımız olduğu konusunda aktarım yaptık. Elbette zorluklar olacak, hatalar olacak önemli olan derslerimizi nasıl alıyoruz ve bu bizi güçlendirerek yola devam ettiriyor mu? Spor psikolojisi tedavi etmek için değil, ideal oyuncuya doğru giden yolda oyuncuya bu sağlamlığı kazandırabilmek için vardır” dedi. • MEDICANA SAĞLIK RAPORU
  Sağlık raporu
 • MUSTAFA YILDIZ "ATAKAN & ATİK"’İ ANLATTI...
  Türkiye’nin Altınordu’su için “Atakan & Atik”in serüvenlerini çizen Karikatürist Mustafa Yıldız, Altınordu TV’ye "Atakan & Atik"’in hikayesini anlattı.
 • HÜSEYİN EROĞLU: ÜMRANİYESPOR’U YENMEK ZORUNDAYIZ
  Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu’nun pazar günü Ümraniyespor ile oynayacağımız maç öncesindeki görüşleri.
 • TAM ZAMANLI AVUKATIMIZ DENİZ YENİKAYA
  Altınordumuzun Tam Zamanlı Avukatı Deniz Yenikaya Oldu.
 • TAKIMLARIMIZDAN MİKRO MİNYATÜR MÜZESİ’NE ZİYARET
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U15 ve U14 Takımı sporcularımız Kuşadası’daki Necati Korkmaz Mikro Minyatür Müzesi’ni ziyaret etti.
 • 5. CUMHURİYET TURNUVASI SONA ERDİ
  Altınordu Futbol Akademesi (ALFA) U14, U13 ve Altınordu Minik Elitler U12, U11 ve U10 Takımlarımızla katıldığımız 5. Cumhuriyet Kupası sona erdi.
 • SELÇUK’TA ŞENLİK TADINDA TURNUVA
  İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde düzenlediğimiz AFO Turnuvası'nda 2009 (U13) sporcularımız birbirinden keyifli maçlar yaptı.
 • B. B. ERZURUMSPOR 6 - 2 ALTINORDU
  TFF 1. Lig'in dokuzuncu haftasında deplasmanda B. B. Erzurumspor ile oynadığımız mücadeleyi 6-2 kaybettik.
 • TURGUTLUSPOR U17 TAKIMI İLE HAZIRLIK MAÇI: 3-5
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U17/16 Takımımız 2021/2022 sezonu hazırlıkları kapsamında Turgutluspor U17 Takımı ile Turgutlu’da oynadığı özel maçı 5-3 kazandı.
 • 5. CUMHURİYET KUPASI TURNUVASI SÜRÜYOR
  Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U14, U13 ve Altınordu Minik Elitler U12, U11 ve U10 Takımlarımızın 5. Cumhuriyet Kupası’ndaki maçları Kuşadası TFF Stadı’nda devam ediyor.